Karamarko: Naravno, tko će drugi stajati iza toga nego HDZ
Unatoč osudi šef HDZ-a poručio je da ipak treba vidjeti kako je do toga došlo i zašto postoji određena nervoza i ljutnja na državnu vlast, a smatra da je to rezultat uvođenja dvojezičnosti u Vukovar.
Komentari 85
Vole vas i pozdravljaju umijetnici Ivo Sanader i Nadan vidošević, i zahvaljuju se na suradnju....
Karamarko kumuje svemu što se desilo, a sad je kao jako pametan..... Zanima me kako netko sebe smatra normalnim, a ne vidi to što iz kilometra bliješti..... HDZ treba šutjeti, ne se javljati za riječ. U pitanju je stranka s s članovima tatovima od kojih je već znatan broj po zatvorima. Ja bih se pokrio ušima i čekao bolja vremena da komentiram. Međutim, likovi poput Karamarka stida nemaju. To je cijepljeno od stida.
Naravno da nije kriv HDZ nego par likova koji su od njega napravili što je danas.Jučer za stožer danas protiv špijunska dvoličnost Mesićevog savjetnika
Iako smo organizatori Skupa,osuđujemo ovakvo razmišljanje Javnosti.Mi smo samo htjeli Skinuti ovu vlast. Vaš HDZ
šta lupeta vođe organizacije optužene za veleizdaju i lopovluk? misli da smo zaboravili kod koga su vođe stožera zavanog 2,7 promila bile na konzultacijama prije 10 dana?
Zalosno je sto se je dogodilo u Vukovaru. Ma zamislite, legalno izabranu vlast sprecavaju da oda pocast zrtvama rata. Ove ljude treba sudski goniti. HDZ nije cist.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
hahahah pa sve to je tvoje maslo