Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 157
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'oni moraju naći krivca'
Povratak na članak

Karamarko: Naravno, tko će drugi stajati iza toga nego HDZ

Unatoč osudi šef HDZ-a poručio je da ipak treba vidjeti kako je do toga došlo i zašto postoji određena nervoza i ljutnja na državnu vlast, a smatra da je to rezultat uvođenja dvojezičnosti u Vukovar.

Komentari 85

BA
babilon
12:04 19.11.2013.

čestitam na smirenom i korektnom odgovoru, jučer je objavljeno da je broj nezaposlenih veći za pet tisuća nego prije godinu dana, za milanku i ševerinu poruka, gdje vam je bedž s brojem nezaposlenih

VL
EU
europromatrac
13:35 19.11.2013.

Nije problem u dvojezičnosti ! To je samo okidač (mali). Problem je ustvari što se mi nećemo dati u ropstvo kako su to zamislili "oni". Malo nas je homogenizirati ćemo se kad će trebati, siguran sam. Isto tako sam siguran da niti Linić i slični koji misle da to što su pospremili na "tajne" račune će zauvjek ostati njihovo neće mirno spavati. Siguran sam da griješe kao uostalom i svi koji su mislili da su prepemetni i nedodirljivi pa sad iz Remetinca posmatraju svoj dojučerašnji Imperij. Prva poštena vlada će sve njihove "sigurne" transakcije kriminalizirati, internacionalizirati i oduzeti im sve,ma gdje bili.

VL
MI
miso
13:06 19.11.2013.

Dakle, jučer su oni koji su zaustavili kretanje državnog vrha načinili Državni udar. Makar on trajao samo pola sata - to je bio Državni udar!

VL
RI
Rizlman
15:11 19.11.2013.

Dobro, ako HDZ stoji iza Stožera, i ako stoji iza udruge "U ime obitelji", tko onda stoji iza recimo GOLJP-a kojeg vodi Zoran Pusić i Documente koju vodi Vesna Teršelič? Mislim da bi se našle puno tješnje veze između SDP-a-a i ovih, očito antihrvatskih organizacija nego između HDZ-a i ovih prohrvatskih organizacija. Zašto o tome nitko ne govori? Tko politički stoji iza laži o "600 ubijenih Srba i 22 000 zapaljenih kuća u Oluji"? A tu se ne radi o bezazlenoj laži, već o laži koju se pokušalo proturiti i na sudu, valjda misleći kako im je Luka Mišetić isto što i Anto Nobilo pa da će moći preko njega gurati te laži u presude? Ali pokazao im je Luka, njima i svima nama, kako se takve laži uvjerljivo ruše neoborivim argumetnima.

VL
BL
Blender
15:51 19.11.2013.

Gospon Karacvarak, do ovoga je doslo zbog cirilice? Ne, ne i ne! Do ovoga je doslo jer ste svi skupa doveli Hrvatski narod na Koljena i ne posustajete ni malo pa pretvarate nasu zemlju u pravu kapitalisticku, bas kao i i na zapadu samo sto se razikuje od zapada je to sto su na zapadu ljudi zbrinuti i postivaju se ljudska prava, policija ne maltretira neduzne gradane i odvodi ih na ispitivanja u policiju vec policija lovi kriminalce i prljave politicare koji pokusavaju svoj posao prisvojiti kao da imaju svoju osobnu firmu. zivim vec 12 godina van Hrvatske i vjerujem da ste prljavi kao i svi prije vas i da ima pravde svi skupa bi bili na golom otoku, Srbi su se okusali sa Hrvatima i dobro pamte kako smo ih izprasili a vi svi politicari ste malo prenaivni ako mislite da ce vas itko spasiti kad narodu krv prokipi.

VL
DU
Deleted user
11:59 19.11.2013.

Dijelim mišljenje Karamarka.

VL
Avatar tituš
tituš
14:51 19.11.2013.

Karamarko nitko ne želi uvlakače, licemjere na vlasti, podanike i slabiće! Pravi lider oporbe, sutra možda vlasti, izjasnio bi se i ne bi bježao od naroda. Kazao bi da mi jesmo uz narod, mi jesmo iz naroda i za narodd želimo raditi. Mi smo i takva stranka. Podržavamo sve ono što narod traži, ta nismo li mi oni koji će oblikovati narodnu volju. Priznajemo, ne krijemo i ponosimo se, stvorili smo Hrvatsku zajedno s drugima, ali najviše žrtvom i zalaganjem branitelja. To moramo cijeniti, to moramo čuvati i štititi, taj temelj našzaliven je krvlju najboljih sinova. Smijemo li to omalovažavati podaničkom, pa čak i izdajničkom politikom, podilazeći manjinama ili bjelosvjetskim hohštaplerima. Da ponosni smo na 100 tisuća naših građana koji su se jučer udružili u stožer, vjerujemo da ih je još nekoliko milijuna koji pripadaju stožeru. Ta to jedinstvo nas je spasilo u vrijeme kada smo krvarili, kada smo bili izloženi neviđenoj agresiji i genocidu. Ne govore li to naši slavni generali "svi smo zajedno"! Tko je ikada na ovom prostoru okupio 100 tisuća ljudi osim papa koji su to učinili 4 puta i možda jednom pokojni F. Tuđman. Da mi ćemo se staviti na čelo ovoga naroda kako bi proveli njegovu volju i zato ćemo biti ZA na referendumu koji je pred vratima, ali i potaknuti sve da potpišu zahtijev za drugi referendum koji ide u smjeru zaštite prava većine, ali i manjina. Eto to jesmo mi! Mi smo spremno radili za hrvatsku dobrobit, ali jednako tako sučiti ćemo se, kao i sve one koji su bili slabi na tom putu sa istinom. Želimo i Hoćemo Hrvatsku bolju i pošteniju, pravedniju i bogatiju, a to ova vlast koja je slučajna, pogrešna, podanička, neznalačka, neodgovorna, nedomoljubna ne može ostvariti, što je vidljivo iz svih pokazatelja. Tako bi trebao govoriti lider oporbe i netko tko stremi maknuti vlast koja nije vrijedna, ne praveći razliku između naroda i vlastitih interesa.

VL
RI
Rizlman
15:15 19.11.2013.

A Josipović je zadnji koji može nekog optuživati. Nakon nepravomoćne presude Gotovini i Markaču, kad je bilo jasno da su osuđeni na temelju brijunskog transkripta koji je u Haag stigao nelegalno iz Mesićeva ureda, i gdje je derogiran Ustavni zakon o suradnji s haškim sudom, novinari su pitali Josipovića što misli o tome. On je tada rekao da "Nije bitno kako su dokumenti stigli u Haag nego samo da nisu falsificirani". Oni kojima nije jasno, Josipović je zapravo rekao da poštivanje procedure Ustavnog zakona nije bitno. Pa što se onda čudimo njegovim partijskim kolegama kad su preskočili članak 8. Ustavnog zakona o pravima nacionalnih manjina i odmah skočili na članak 12. stavak 1. To je zato jer njima procedura poštivanja zakona očito nije bitna, jer ih je tako naučio njihov ideolog, polupismeni bravar i masovni zločinac kad je rekao da se "ne moraju držati zakona kao pijani plota".

VL
LU
lupiga
16:45 19.11.2013.

Oni nemaju što reći u svojoj nemoći i nesposobnosti – rekao je šef HDZ-a. Glavno da nam šef HDZ-a ima nešto reći o tome.

VL
Avatar kontraadmiraI
kontraadmiraI
15:07 19.11.2013.

@ tituš Dobro si rekao. Karamarko jednostavno nije taj kapacitet. Uostalom, bio je u Mesićevom stožeru. Bolji je od ovog komunistčkog bastiona na vlasti, ali ni on nije ono što hrvatskom narodu treba.

VL
DO
docholliday
14:40 19.11.2013.

sjaši murta da uzjaši kurta. to im je jedini cilj, doći na vlast pod bilo koju cijenu. a narod naš Hrvatski, naivan, već stoljećima puši istu foru. Do kada će nas tlačiti i jedni i drugi ? Do kada? Do kada će nam srbi u našoj domovini govoriti što je ispravno, a što nije? Do kada? SRAMITE SE i VI iz HDZ-a i iz SDP-a. Sve je to vaša kuhinja po receptu kako ostati na vlasti

VL
MA
malamlak
13:52 19.11.2013.

Nema se hdz sta opravdavati, kao drzvotvorna stranka treba organizirati otpor vladi koja ekonomski, moralno i nacionalno urusava drzavu

VL
Avatar Duxxx
Duxxx
15:19 19.11.2013.

Jer Mladi Jastreb Borković nije prepozano te likove u crnim jaknama. I Josić je bio zbunjen kad je čuo da ima dvije povorke. Stožeru ne bi palo na pamet ovako nešto jer bi to upravo ono bilo što vladajući žele.. A ni HDZ ne bi imao ništa od toga jer su automatski crni Pedro za javnost. Jedino je SDP imao korist od ovoga, posebice ministar Matić.

VL
DJ
drug jura
13:40 19.11.2013.

Tako je neka se Vlada upita zašto im se ovo događa, zašto ih narod ne želi. Uostalom zabrane i nije bilo nego se vlast nije htjela naći na kraju kolone i to je to. Nisu u prvom planu nago na repu i još od naroda nepoželjni, ZAŠTO valjda znaju.

VL
Avatar puky
puky
14:13 19.11.2013.

... dokle će za svu nesposobnost i protu narodno djelovanje jugo komunista biti kriv HDZ ? ... HDZ je jedino kriv što uopće ima u Domovini jugo komunista a za to što nam čine ove dvije godine sami smo si krivi ... njima, crvenoj pošasti, baš nitko nije kriv što su nesposobni, bezobrazni, bahati, tašti, što ih nitko više u Hrvatskoj ne voli i ne poštuje ... strava ...

VL
LV
ladislav.vicic
18:37 19.11.2013.

Zaista! Promlem današnje hrvatske vlasti je njena arogancija, postavljanjem dvojezičnih ploča u Vukovaru, na kojima je tekst i na ćirilici, marginalizira i podcjenjuje branitelje koji su obranili ovu zemlju časno, pošteno i dostojanstveno. Neodgovorno ponšanje današnje vlasti je također ”izdaja”a” branitelja, njihove djece, udovica, roditelja, suboraca i svake hrvatske žrtve. Hrvatska hrabrost i hrvatsko srce, jest samo jedina Hrvatska!

VL
HO
horok
19:58 19.11.2013.

Naravno da HDZ ne stoji iz stožera, di bi se oni toga sjetili, oni su se samo pricufuknuli....

VL
OB
obrežan
17:11 19.11.2013.

Gospodo, tvrditi da je 100.000 ljudi izmanipulirano je jednostavno- smiješno! Sjetite se one "facebook- revolucije", koliko je bila napuhavana brojka njihovih učesnika prosvjeda, a nisu mogli sakupiti sto ljudi. E, oni nisu bili manipulirani, prema tadašnjoj percepciji medija i raznih stručnjaka i komentatora. A jučerašnji učesnici kolone sjećanja su, prema istima zavedeni i prevareni. Sreća, pa naši ljudi ipak znaju o čemu se radi, i sigurno će se znati postaviti, baš kao i jučer u Vukovaru.

VL
NE
neboiznadzagreba
18:08 19.11.2013.

Karamarko i društvo nisu u stanju ništa organizirati , pa ni ovo , a ove njegove glupe izjave ostavljaju prostor mišljenju da bi on i društvo prirepaka koje je okupio oko sebe mogli imati prste u ovoj sponanoj pobuni . . KRIVO ! HDZ je još jedno veliko nitko i ništa , no nažalost može nam se dogoditi da ta šaka jada , za dvije godine zamijeni ovu šaku jada koja je trenutno na vlasti , jer dvopartijska smo država , kao i većina država na svijetu - dvije partije, jedan međunarodni gospodar . Braniti institucije totalno neosjetljive na građane koje predstavljaju , znači braniti svoju eventualnu poziciju u tim institucijama nakon eventualne pobjede na sljedećim izborima . Jadno! P.S. Za one koji oteže shvaćaju : Hrvatska gospodarska komora je institucija ; čije poštovanje zaslužuje ?

VL
DU
Deleted user
18:56 19.11.2013.

ovim si je potezom napravio samo štetu

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.