Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'oni moraju naći krivca'
Povratak na članak

Karamarko: Naravno, tko će drugi stajati iza toga nego HDZ

Unatoč osudi šef HDZ-a poručio je da ipak treba vidjeti kako je do toga došlo i zašto postoji određena nervoza i ljutnja na državnu vlast, a smatra da je to rezultat uvođenja dvojezičnosti u Vukovar.

Komentari 85

Avatar ljutatrava
ljutatrava
17:19 19.11.2013.

..ovako pametnog treba hitno za premijera ili predsjednika RH,samo nas njegove i vasine mudrosti mogu izvući iz krize,..otvoriti će nova radna mjesta,ne znam zašto to nisu radili dok je hdz bio na vlasti..stvoriti će nove vrijednosti,ne znam koje su stvorili...neće biti štrajkova...jer će nas zadužiti novim kreditima,eto,...sve ovo što ova vlast radi trebao je hdz,međutim,bavili su se drugim stvarima-krađom države ..i sada bi ponovo...mjesto da se pomaknu pa zaposle-jednog,samo jednog nezaposlenog sa burze...da jednu/og mladog stručnjaka zadrže u hr, da nam ne ode van...ništa nisu napravili od kada su u oporbi,ništa...ali,smutljivci mogu pokazivati na druge prstom za sve ono što nisu a trebali su napraviti...jel se rukovao jučer u vukovaru sa gotovinom...smutljivac,jel se rukovao sa markačem...izručio ih je i sada da takav dođe na vlast...fuj karamarko!

VL
VJ
vjerovnik
15:17 19.11.2013.

ako doista HDZ stoji iza stožera, onda neka se ljubitelji regiona priupitaju kako to da je u jednoj koloni bilo 100.000 ljudi iz cijele Hrvatske, a u njihovoj jedva mala grupica

VL
LV
ladislav.vicic
18:38 19.11.2013.

Zaista! Promlem današnje hrvatske vlasti je njena arogancija, postavljanjem dvojezičnih ploča u Vukovaru, na kojima je tekst i na ćirilici, marginalizira i podcjenjuje branitelje koji su obranili ovu zemlju časno, pošteno i dostojanstveno. Neodgovorno ponšanje današnje vlasti je također ”izdaja”a” branitelja, njihove djece, udovica, roditelja, suboraca i svake hrvatske žrtve. Hrvatska hrabrost i hrvatsko srce, jest samo jedina Hrvatska!

VL
Avatar tirolka
tirolka
17:40 19.11.2013.

Kao i uvijek ISTINA je negdje oko sredine. Nekad malo ode udesno a da joj se nekada pomaknuti i u lijevo. Tako da ta pozicija pomjeranja čak nije niti bitna. . Suma sumarum je da jedni o drugima znaju punouno više nego što pokazuju. Mislim na putar na glavi , i jedni i drugi su svijesni da im istina ne pripada da su skroz daleko od tog pojma. Zajednička borba održavanja postojećeg stanja , koje nikome drugom ne odgovara sem njima. ... Neupitno je da i jednom i drugom kolonom upravljaju jedni te isti ..... Do sada. Koliko ćemo kao narod iskoristiti ovu šansu , vrijeme će da kaže. Ova puno brojnija ima puno toga da uradi da postane narodna . U njoj ima dosta tkiva koje treba odstraniti  da bi bila baš narodna. Ona malobrijna nema šansi biti narodnom , jer sklanjanjem pokvarenog tkiva ona nestaje .  . U nadi da i ova visokosofistirana prevara ne dođe  na naplatu Hrvatskom narodu , svako dobro.

VL
Avatar Becarina
Becarina
15:48 19.11.2013.

Jedina stvar koju bi HDZ trebao da napravi i da propadne potpuno, jeste da stane na stranu kokosinjca i predsjednika , a protiv naroda . To bi neko rado vidio ali to je samo jedan obicni San . Sanjajte i daje drugovi , to je jedino sto znate i mozete .

VL
BK
B Kosa
16:01 19.11.2013.

Branitelji su s pravom frutrirani oni su se borili za pravu hrvatsku ne za ovakvu da vladaju jugoslovensko udbaski i komunisticki ostatci. Kakva je to vlast? smides sve vrijedati nesmijes one koji su pobili blizu 600 svecenika i toliko hrvatskog naroda koji su kardinala stepinca zatvarali, mucili i trovali te danasnja vlast stiti

VL
Avatar whitesox
whitesox
17:34 19.11.2013.

Jedni gluhi a drugi slijepi!jadni mi!

VL
Avatar nevjerni_vjernik
nevjerni_vjernik
19:10 19.11.2013.

Ti si ćovječe sramota za HDZ......a još veća onih koji su tebe izabrali za predsjednika najveće stranke u Hrvata.....a sve nakon što si zajedno s Mesićem zdušno radio na njenom uništenju.

VL
BB
brle brkić
07:26 20.11.2013.

samo dignuti poklopac i odmah se vidi tko je naj bolji kuhar koje kakvih politički,ustavni ,zakonskih smicalica a toje masteršeks,i karapađa bi mu zavidijo.

VL
Avatar DucMan
DucMan
21:00 21.11.2013.

– Ma naravno, pa tko će drugi stajati iza toga nego HDZ. HDZ je zapravo kriv što jučer i prekjučer bilježimo 350.000 nezaposlenih, što u zadnje dvije godine nema nijedne kvalitetne investicije, što su uništeni brojni poduzetnici, vjerojatno i zato što će biti uveden porez na nekretnine kojim će se dodatno dotući najsiromašniji građani. ------------------------------------------- A nego tko je zakoturao Hrvatsku nizbrdo nego HDZ? Toliko su je opljačkali, upropastili i gurnuli nizbrdo da niti ekipa nejvećih svjetskih ekonomskih stručnjaka to ne bi mogli popraviti nti u 5 godina, a kamoli bilo koja naša Vlada u dvije.

VL
GZ
Grgo_Zamalo
19:50 19.11.2013.

Bože mi oprosti! Sto puta mi oprosti! Veliki grijeh činim! Ali, ovog čovjeka ne mogu ni viditi ni čuti. Licemjera i ironije u životu, u mojih 59 godina nisam vidio. Ako je Hrvatska spala na ovog čovjeka, da je jednog dana vodi, onda neka svi hrvatski dr.sc. mr. akademici.znanstvenici, menageri, profesori svoje diplome, magisterije, doktorate iskudaju i bace u smeće.

VL
IS
istri
17:21 19.11.2013.

kad se govori o izmanipuliranim se ne govori o onim 100.000 ljudi vec o onima koji si dozvole neke rabote mimo zakona . zakon koji nije napravijo sdp vec :NAROD HRVATSKI ,

VL
Avatar Nick2k
Nick2k
16:44 19.11.2013.

Bojim se da bez otvaranja Misnistarstva za vukovarske udruge i Agencije za nadzor članstva u udrugama, oboje sa sjedištem u Vukovaru, u Vukovaru neće biti novih radnih mjesta. A to boli... Doduše neće ih biti ni u Zagrebu ni u Splitu ni u...(nastavi niz)

VL
RO
rogstrug
13:01 19.11.2013.

Eto još jedan pametan?!

VL
IP
info_punkt
14:58 19.11.2013.

pa naravno da stoji, badave ti foliranje i snebivanje Karamarko... jedino što ti luzeri sada još mogu, je baviti se politikanstvom i ovakvim subverzijama... sramotno je da nemaju ni minimum pijeteta i da ovako zloupotrebljavaju mrtve za svoje lokalnopolitikantske ciljeve..... ali to je HDZ... ukradi, zavadi, pilićari...

VL
Avatar Azriel
Azriel
15:03 19.11.2013.

mene zanimaju dvije stvari. prvo jel karamarku i ovakvom HDZu, mjesto u tzv Vukovarskoj Hrvatskoj, ili su trebali isto biti izbačeni iz kolone? Stožer je sam sebi napravio medvjeđu uslugu time što je dozvolio da ovaj sad drži prodike, kaokao i jučer iz kolone. Drugo pitanje glasi, zakaj je ovakav komentar jučer pobrisan?

VL
Avatar Sunčica
Sunčica
22:49 19.11.2013.

Nema opravdanja za nasilje i nepoštivanje institucija....ne može to biti ni nedostatak komunikacije, niti arogancija, niti bilo što drugo....jednostavno NEMA OPRAVDANJA za nasilje....ogradite se od nasilja, jer to vam se sutra može vratiti kao bumerang...jer nasilje je danas jedno, a sutra drugo...i bilo koja druga politička opcija koja sutra dođe na vlast može imati problema sa raznoraznim delinkventima koji ne poštuju institucije

VL
TR
trgo11
20:19 19.11.2013.

i ovaj ce jednom zavrsiti u zatvoru valjda cemo se tada rijesiti nacionalizma i fasizma u Lijepoj nasoj

VL
Avatar DZvonimir@KNIN
DZvonimir@KNIN
12:53 19.11.2013.

HDZ u se nemože vjerovati ti su samo iskoristili domoljubne hrvate i poslali ih u smrt. Vrjeme za hrvatsku vlast je došlo samo njih nigdje???

VL
Avatar mutikasa
mutikasa
14:32 19.11.2013.

Zar nekomu još uvijek nije jasno da je nosonja sve to organizirao???

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.