Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'oni moraju naći krivca'
Povratak na članak

Karamarko: Naravno, tko će drugi stajati iza toga nego HDZ

Unatoč osudi šef HDZ-a poručio je da ipak treba vidjeti kako je do toga došlo i zašto postoji određena nervoza i ljutnja na državnu vlast, a smatra da je to rezultat uvođenja dvojezičnosti u Vukovar.

Komentari 85

IP
info_punkt
15:00 19.11.2013.

SDP je loš i pun mana... ali od HDZ-a bar ima 1000 puta poštenije namjere...

VL
IP
info_punkt
15:02 19.11.2013.

a kako je ružan... trebalo bi ga otiskivat na marmeladu, da djeca ne diraju...

VL
IS
istri
16:39 19.11.2013.

moj karamarko, neznam dali budes se naucijo govoriti, jer uvjek blebetas te isto. pa sigurno da je hdz za sve kriv jedino dobro pocetna organizacija za osamostalenje. od osamostalenja dozvolili ste da se rode razno razni sanaderi vidosevici itd itditd itd itd. koji nakon vaseg pada nicu iz tame ko gljive hvala vama zato sto su postali a hvala:SDPu zato sto ich raskrinka. na kraju savjet.:ili pocni nesto pametno ili bolje suti , jonako placu dobjes a da nista pametno nisi rekal. malo vise o lopovima a manje o politici jer u politici svako djete bi te presisa.

VL
I3
ivica-39
14:27 19.11.2013.

ne vjeruj turčinu- crnom marku, a posebno ako je kadar manulića i bivših supovaca. Korosti mrtve za svoju pokvarenu politiku. Kara ljudi te kuže.

VL
HU
husli
12:56 19.11.2013.

Ante, piše ti jedan od "normalnih" suboraca, nemoj se dati izmanipulirati...

VL
UM
Umjereni
13:01 19.11.2013.

@bobo123 Državni vrh predstavlja Hrvatsku. Ti možeš biti na začelju kolone jer si obično forumsko piskaralo. A državni vrh izabran je na izborima od naroda da predstavlja narod i državu. Iz toga će i ameba izvući zaključak gdje je uu koloni državnom vrhu mjesto. A onima koji laprdaju o nasilnom uvođenju ćirilice, tako naime nazivaju poštivanje zakona, evo par pitanja za razmišljanje: kako to da hdz-ova vlast nije bila u stanju godinu dana, do izbora objaviti bar neke rezultate popisa stanovništva, primjerice o nacionalnom sastavu? Jednoj Bosni, takva kakva jest, je to uspjelo za dva tjedna. Kako ne vidite ogavno prljavu igru hdz-a koji godinu dana nije obrađivao rezultate popisa nego su listići stajali po kasarnama, e da bi ovaj vrući kesten prebacili sada vladajućima.

VL
D1
d1a2
13:00 19.11.2013.

Napokon je priznao krivnju hdz za podjeu kolone, za nezaposlenost,unistavanje drzave,pa i u jednu ruku cin veleizdaje bivsih celnika stranke(prodajea i pljacka drzavne (nase) imovine radi osobnog bogacenja),a i priznao da su oni ,hdz, glavni krivci za dvojezicnost i sve ono sto je to vuklo za sobom,naravno ako nije bio ironican,e onda je uistinu ...Pa sve to je njihova ostavstina ovoj vladi(koja je losa) a i onima koje dolaze ma koje god bile(ne vjerujem da ce biti bolje ukoliko se nesta radikalno u politickom smislu ne desi).Zakucase nas uzas a svjetlo na kraju tunela se bas i ne vidi

VL
DU
Deleted user
13:06 19.11.2013.

stožer dozvolio HDZ-u da bude u koloni a SDP ne može.....žalosno je to kad se zna da je upravo HDZ koalirao s Srbima i izglasao ćirilicu u Vukovaru.....

VL
BO
bobo123
12:49 19.11.2013.

I to je predsjednik oporbe? Nevjerojatno. Tko je htio, mogao je nastaviti u koloni. Ali je njima bio problem biti na začelju, jer oni smatraju da su oni najvažniji na dan kada se zahvaljujemo žrtvama. Na početku je mjesto obiteljima žrtava, a onima koji nasilno uvode ćirilicu na kraju kolone. Nitko ih nije nasilno spriječio, trebali su pričekati dok kolona prođe i onda nastaviti. To što se osjete nepoželjno među svojim narodom puno govori.

VL
KP
Križni_put
12:26 19.11.2013.

Karamarko daj bogati ne laprdaj...sad si me uvjerio u ono što kukurikavci cilo vrime tvrde...glup si ka bovan.Zašto narod ne bi smio određivati di,kada i kako će ići vlast?

VL
ZE
.zeitgeist.
12:15 19.11.2013.

Sjetite se Rive i "ustanka" protiv izručenja generala. A izručio ih je. Sada je "ustanak" protiv čirilice. A uveo ju je HDZ.

VL
PE
pessimus
12:05 19.11.2013.

ja mu ne vjerujem, a vi?

VL
Avatar rajetin
rajetin
14:17 19.11.2013.

HDZ je itekako kriv za nezaposlenost, nije ona niknula sada, odjednom i niotkuda, a ovaj gnjilofaci se pravi blesav i, kao, on ima "program" za izlazak iz krize, umjesto da smisli program za izlazak svojih suboraca iz Remetinca.

VL
DU
Deleted user
12:24 19.11.2013.

Dosta mi je rata, ćirílice, partizana, ustaša, pedera, u ime obitelji... Hoću sao normalno zivjet i radit, ovo je luda država prepuna čudaka.

VL
ME
mellifera196666
13:22 19.11.2013.

Sa stravom se sjećam pada Vukovara,tada sam,kao i sada bio siguran da se Vukovar trebalo,moglo i moralo obraniti,ne priznajem i nikad neću daje bilo nemoguće!Nisam do sad bio u mogućnosti posjetiti to mjesto stravičnog stradanja.Jučer sam postao svjestan da tamo i nikad neću otići jer se bojim da me ne dočeka Stožer za obranu hrvatskog Vukovara.

VL
VA
vadis
13:36 19.11.2013.

Ove ljude koji se ovako ponasaju mora ih suditi, bez obzira za zasluge u Domovinskom ratu. Ovo granici sa samim pucem. Josipovic i Milanovic su legalo izabrani predstavnici RH. Njih je narod birao. Sramota.

VL
AD
anto.dragi
12:05 19.11.2013.

E njihov Karamarko, zar ti stvarno vjerujes u ovo sto se rekao. Ne virujem da si toliko glup!

VL
AS
asdasfasdg
12:24 19.11.2013.

Najgore što će za 2 godine ponovno doći na vlast bez po muke.

VL
CH
canada..hrvatska
12:21 19.11.2013.

ili je totalno lud ili se pravi blesav................naravno nije ni vlada bezgriješna ali za njega bi bolje nilo da se pokrije po ušima I začepi .....nek se sjeti svojih pajdaša iz Remetinca pa nek onda priča tko je sjebo Hrvatsku

VL
CH
canada..hrvatska
12:24 19.11.2013.

Bože čuvaj Hrvatsku(nažalost oni koji su je uništili ovo pievaju)od naših političara

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.