Kako je došlo do novog obrata: Objašnjenje se krije u posebnom paragrafu zambijskog zakona
Četiri para iz Hrvatske uhićena su početkom prosinca u zračnoj luci u Ndoli, trećem najvećem zambijskom gradu, zbog sumnje na trgovinu ljudima, odnosno zbog sumnje u valjanost dokumenata o posvojenju maloljetne djece iz DR Konga. Jučer je njihovo suđenje poništeno, a danas su ponovno zadržani
Komentari 114
Što je to "paragraf"? U hrvatskim zakonima postoji "članak", "stavak" i "točka".
Trebali su ih pustiti barem u duty free shop.
Odveli ih na upoznavanje s djecom i stižu kasnijim letom svi skupa...sretno
Vi Hrvati na ovom forumu, a ovaj slucaj vas je razotkrio Koste i staste, ste gomila bezosjecajnih Zohara. Mada je to uvreda za zohare.
Komentari na ovu vjest su katastrofalni. Tomi pokazuje da u Hrvatskoj, jer ovaj forum jest reprezentacija istoga, zive u vecini moralni idioti. Prazne zivotinje bez empathy. Opce vam neide u zivotinjske glave daje pogresno radovat se tudjoj nesreci a pogotovuovu ljudih koji su htjeli posvojit djecu.
I jedan komentator je prije na ovu temu stavio da radi poslom sa crncima i stase ovdje desava je da crnci gledaju moguli koga ogulit za novce. I toje cjela istina ovog slucaja. Crnci vide priliku da ogule neku humanitarnunu organizaciju. Od muhe su napravili slona sa nadom dace neko uplatit neke novce. Ovo je tipicno ucjenjivanje u biti nevinih ljudi.
Ja nerazumijem zivotinjske komentare na ovu temu. Evo i dasu htjeli da uzmu djecu pa da daju drugima u posvojenje za novac opet su htjeli pomognut sirocadi. Sto sigurno niko od vas nebi kosto nebi nija. Vi na ovom forumuumu ste gomila bezosjecajnih zivotinja ito onih tipa stakori i zohari. Mada neznam jesam li injih uvrijedio poredeci ih sa vama. Jedan cuko je zvjezda na nebesima za vas.
Nevjerojatno koliko se ljudi mogu veseliti tuđoj muci. Pa jel stvarno mislite da su ti ljudi sretni da su morali posvojiti dijete i ići po njega na drugi kontinent?! Čitam ove komentare i miješa mi se osjećaj srama i bijesa kakvi to ljudi žive među nama...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tako mi je neopisivo drago što su ih zadržali. Neka ih drže što duže po njihovim zatvorima.