Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 120
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
DRAMA HRVATSKIH POSVOJITELJA
Povratak na članak

Kako je došlo do novog obrata: Objašnjenje se krije u posebnom paragrafu zambijskog zakona

Četiri para iz Hrvatske uhićena su početkom prosinca u zračnoj luci u Ndoli, trećem najvećem zambijskom gradu, zbog sumnje na trgovinu ljudima, odnosno zbog sumnje u valjanost dokumenata o posvojenju maloljetne djece iz DR Konga. Jučer je njihovo suđenje poništeno, a danas su ponovno zadržani

Komentari 114

Avatar kreky_87
kreky_87
22:14 07.02.2023.

Tako mi je neopisivo drago što su ih zadržali. Neka ih drže što duže po njihovim zatvorima.

VL
YA
Ya1
09:59 08.02.2023.

Što je to "paragraf"? U hrvatskim zakonima postoji "članak", "stavak" i "točka".

VL
DU
Deleted user
00:15 08.02.2023.

Trebali su ih pustiti barem u duty free shop.

VL
NE
nešperlin
14:10 07.02.2023.

Odveli ih na upoznavanje s djecom i stižu kasnijim letom svi skupa...sretno

VL
ST
Startrack
14:17 07.02.2023.

Vi Hrvati na ovom forumu, a ovaj slucaj vas je razotkrio Koste i staste, ste gomila bezosjecajnih Zohara. Mada je to uvreda za zohare.

VL
ST
Startrack
14:11 07.02.2023.

Komentari na ovu vjest su katastrofalni. Tomi pokazuje da u Hrvatskoj, jer ovaj forum jest reprezentacija istoga, zive u vecini moralni idioti. Prazne zivotinje bez empathy. Opce vam neide u zivotinjske glave daje pogresno radovat se tudjoj nesreci a pogotovuovu ljudih koji su htjeli posvojit djecu.

VL
ST
Startrack
14:04 07.02.2023.

I jedan komentator je prije na ovu temu stavio da radi poslom sa crncima i stase ovdje desava je da crnci gledaju moguli koga ogulit za novce. I toje cjela istina ovog slucaja. Crnci vide priliku da ogule neku humanitarnunu organizaciju. Od muhe su napravili slona sa nadom dace neko uplatit neke novce. Ovo je tipicno ucjenjivanje u biti nevinih ljudi.

VL
ST
Startrack
14:02 07.02.2023.

Ja nerazumijem zivotinjske komentare na ovu temu. Evo i dasu htjeli da uzmu djecu pa da daju drugima u posvojenje za novac opet su htjeli pomognut sirocadi. Sto sigurno niko od vas nebi kosto nebi nija. Vi na ovom forumuumu ste gomila bezosjecajnih zivotinja ito onih tipa stakori i zohari. Mada neznam jesam li injih uvrijedio poredeci ih sa vama. Jedan cuko je zvjezda na nebesima za vas.

VL
Avatar Zgubider..
Zgubider..
13:05 07.02.2023.

Nevjerojatno koliko se ljudi mogu veseliti tuđoj muci. Pa jel stvarno mislite da su ti ljudi sretni da su morali posvojiti dijete i ići po njega na drugi kontinent?! Čitam ove komentare i miješa mi se osjećaj srama i bijesa kakvi to ljudi žive među nama...

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.