Kahn: Spavao sam sa sobaricom, ali nisam bio nasilan
Inzistirajući na tome da nije platio za spolni odnos i pomalo podsjećajući na Billa Clintona, Strauss-Kahn je kazao da je učinio moralnu grešku
Komentari 97
koliko vidim, ti mene proganjaš, ne ja tebe Ne mogu komentar napisati da ti ne uletiš, pa odmah na mene
nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka
http://www.youtube.com/watch?v=lJpgbwIf0A0&feature=related
20.09.2011. u 01:13h lastavica_ je napisao/la: nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka _____________________________ da mi je samo znato kome si se stisnula, i kriknula sotto voce...... nekom lokalnomm konju ? pa, mogla si ostati sa njim i mulce uzgajati
20.09.2011. u 01:16h alčak je napisao/la: 20.09.2011. u 01:13h lastavica_ je napisao/la: nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka _____________________________ da mi je samo znato kome si se stisnula, i kriknula sotto voce...... nekom lokalnom konju ? pa, mogla si ostati sa njim i mulce uzgajati -------------------------------------- ne govorim taj staroprdonjski jezik tako da te uz najbolju volju niš ne razumijem
20.09.2011. u 01:17h lastavica_ je napisao/la: otkad večeras pričamo iznobed je zaradio pet dolara a mi se rugamo da nije sposoban i da nije sposoban unovčiti svoj rad (nerad) ____________________________________________________________ hehehe....... oko ponoći sam platu zaradio..... namah ♪ poso jee dobar, a para laka.....♫
20.09.2011. u 01:18h lastavica_ je napisao/la: 20.09.2011. u 01:16h alčak je napisao/la: 20.09.2011. u 01:13h lastavica_ je napisao/la: nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka _____________________________ da mi je samo znato kome si se stisnula, i kriknula sotto voce...... nekom lokalnom konju ? pa, mogla si ostati sa njim i mulce uzgajati -------------------------------------- ne govorim taj staroprdonjski jezik tako da te uz najbolju volju niš ne razumijem _____________________________________ ma, razimiš ti, razumiš...... ali ti se stislo, malo, u donjem stomaku a i para počela polako izlaziti vanka
kakva plahta, izno to se ti pališ na retro porniće? molim te nemoj mi odgovoriti ja zaista nemam ništa protiv tebe osobno ali si mi gadnljiv
hehehe...........
za moje prijatelje http://www.youtube.com/watch?v=ceenlZ4WMMQ
http://www.youtube.com/watch?v=5JW2D7LMPdA
http://www.youtube.com/watch?v=aTSZN1-fpkg&feature=related enough said
zar si još budna, pobogu ?
meni se sviđa: ne daj se ines
Pun mi je kufer ovih bahatih jevreja!!
tak se danas rjeshavaju konkurencije u politici.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
otkad večeras pričamo iznobed je zaradio pet dolara a mi se rugamo da nije sposoban i da nije sposoban unovčiti svoj rad (nerad)