Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 32
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SEKS-SKANDAL
Povratak na članak

Kahn: Spavao sam sa sobaricom, ali nisam bio nasilan

Inzistirajući na tome da nije platio za spolni odnos i pomalo podsjećajući na Billa Clintona, Strauss-Kahn je kazao da je učinio moralnu grešku

Komentari 97

OB
-obrisani-
01:17 20.09.2011.

otkad večeras pričamo iznobed je zaradio pet dolara a mi se rugamo da nije sposoban i da nije sposoban unovčiti svoj rad (nerad)

VL
OB
-obrisani-
01:12 20.09.2011.

koliko vidim, ti mene proganjaš, ne ja tebe Ne mogu komentar napisati da ti ne uletiš, pa odmah na mene

VL
OB
-obrisani-
01:13 20.09.2011.

nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka

VL
OB
-obrisani-
01:14 20.09.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=lJpgbwIf0A0&feature=related

VL
OB
-obrisani-
01:16 20.09.2011.

20.09.2011. u 01:13h lastavica_ je napisao/la: nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka _____________________________ da mi je samo znato kome si se stisnula, i kriknula sotto voce...... nekom lokalnomm konju ? pa, mogla si ostati sa njim i mulce uzgajati

VL
OB
-obrisani-
01:18 20.09.2011.

20.09.2011. u 01:16h alčak je napisao/la: 20.09.2011. u 01:13h lastavica_ je napisao/la: nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka _____________________________ da mi je samo znato kome si se stisnula, i kriknula sotto voce...... nekom lokalnom konju ? pa, mogla si ostati sa njim i mulce uzgajati -------------------------------------- ne govorim taj staroprdonjski jezik tako da te uz najbolju volju niš ne razumijem

VL
OB
-obrisani-
01:19 20.09.2011.

20.09.2011. u 01:17h lastavica_ je napisao/la: otkad večeras pričamo iznobed je zaradio pet dolara a mi se rugamo da nije sposoban i da nije sposoban unovčiti svoj rad (nerad) ____________________________________________________________ hehehe....... oko ponoći sam platu zaradio..... namah ♪ poso jee dobar, a para laka.....♫

VL
OB
-obrisani-
01:21 20.09.2011.

20.09.2011. u 01:18h lastavica_ je napisao/la: 20.09.2011. u 01:16h alčak je napisao/la: 20.09.2011. u 01:13h lastavica_ je napisao/la: nisam muslimanka da imam potrebu nekome dokazivati nevisnost a i bilo bi to jako teško dokazati, previše svjedoka _____________________________ da mi je samo znato kome si se stisnula, i kriknula sotto voce...... nekom lokalnom konju ? pa, mogla si ostati sa njim i mulce uzgajati -------------------------------------- ne govorim taj staroprdonjski jezik tako da te uz najbolju volju niš ne razumijem _____________________________________ ma, razimiš ti, razumiš...... ali ti se stislo, malo, u donjem stomaku a i para počela polako izlaziti vanka

VL
OB
-obrisani-
01:21 20.09.2011.

kakva plahta, izno to se ti pališ na retro porniće? molim te nemoj mi odgovoriti ja zaista nemam ništa protiv tebe osobno ali si mi gadnljiv

VL
OB
-obrisani-
01:22 20.09.2011.

hehehe...........

VL
OB
-obrisani-
01:23 20.09.2011.

za moje prijatelje http://www.youtube.com/watch?v=ceenlZ4WMMQ

VL
OB
-obrisani-
01:27 20.09.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=5JW2D7LMPdA

VL
OB
-obrisani-
01:31 20.09.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=aTSZN1-fpkg&feature=related enough said

VL
OB
-obrisani-
01:42 20.09.2011.

zar si još budna, pobogu ?

VL
OB
-obrisani-
01:43 20.09.2011.

meni se sviđa: ne daj se ines

VL
Avatar Chicha
Chicha
02:22 20.09.2011.

Pun mi je kufer ovih bahatih jevreja!!

VL
OR
orisis
18:00 20.09.2011.

tak se danas rjeshavaju konkurencije u politici.

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.