Kahn: Spavao sam sa sobaricom, ali nisam bio nasilan
Inzistirajući na tome da nije platio za spolni odnos i pomalo podsjećajući na Billa Clintona, Strauss-Kahn je kazao da je učinio moralnu grešku
Komentari 97
znači imao je snošaj, jako interesantno............
Postovani! Doticni \"casni i moralni gospodin\" , navodno dosao pod alkoholom u hotel, uz put trazio recepcionarku da idu s njim gore, na sto su ga odbile. Sobarica izlazi nakon 10 minuta iz sobe sa punim ustima spreme. Sto jeje tu dobrovoljan spolni odnos???? Muski gad koji je iskoristio svoju visoku poziciju politicara i gosta hotela. Sobarica \" nije bila vjerodostojna \"jer je rekla za dobivanje azila da je silovana. Da je znala samo je trebala reci da je obrezana, jer je, i to je dovoljno za dobijanje azila. Sobarici (udovica sa kceri) svaka cast, Naravno da takove informacije nasi \" objektivni novinari\" ne prenose. Lijep pozdrav!
predrag borna, pristala je ona koja se nadala dobit\' 2-3 mil $ nakon tužbe za silovanje. Al izjalovilo se.
Postovana! 19.09.2011. u 15:19h @rea je napisao/la: AM, ne funkcionira to tako. Obrezanost kao motiv za azil se lako ustanovi liječničkim pregledom. Tocno Posto je doticna obrezana, a nije znala da moze navesti.To sigurno ne umanjuje nedjelo DSK. Zar VIVI nikad u zivotu niste nesto rekli sto nije tocno,da bi dosli do necega sto vam je jako vazno??? Lijep pozdrav!
@rea....dobra opaska !
A propos, priča o kolektivnom silovanju nije jedina laž, bilo je i drugih. Npr., prijavljivanje extra člana obitelji za dobit’ više socijalne pomoći. Takodjer. Više bankovnih računa, u različitim gradovima i s redovnim uplatama u cashu. 100,000$ “uštedjevine” u dvijeje godine za jednu siromašnu sobaricu nije malo. Navodno je zaručnik (trenutno u zatvoru radi dilanja) pomogao u filanju računa. Ukratko, sobarica ima nos za financije. Osim što se je ovaj put preračunala.
reice, ljepotice - ne pravi se francuz NE je NE, u bilo koje doba. I od bilo kakve ženske, Sa ili bez bankovnih računa Pitaj Assangea Ali, kako su neki malo ravnopravniji čak i pri općenju......
I, zašto francuska televizija ne zovne tu žensku i da joj fer šansu da i ona svoju stranu priče kaže ? Auditus et altera pars - kažu pametni Ali, ja bih rekao da šminkeri rade punom parom.......
Gospodin Kahn je policiji prvo tvrdio da niti poznaje sobaricu niti je s njom išta imao. Tad dolaze nalazi DNK, sperma iz sobarice i sa sobarice bila je prema analizi DNK g. Kahna. Odjednom mijenja iskaz. Javilo se desetak Francuskinjakinja koje je g. Kahn na isti način. A tvrde i da je to radio svojim tajnicama koliko ih je god imao. OK, moguće su razne lažne optužbe, ali DNK sperme nađene na i u sobarici mislim da pokazuje da je g. Kahn \"pravi\" muškarac. I bijedan lažljivac, koji gdje god može koristi svoj položaj, milom ili silom!
20:14h ® je napisao/la: I, zašto francuska televizija ne zovne tu žensku i da joj fer šansu da i ona svoju stranu priče kaže ? ______________________ A zašto bi ju fr. TV zvala, tko je ona ? Sud je rekao svoje. Za ostalo neka ju zove am. TV. Ili gvinejska.
19.09.2011. u 21:05h @rea je napisao/la: 20:14h ® je napisao/la: I, zašto francuska televizija ne zovne tu žensku i da joj fer šansu da i ona svoju stranu priče kaže ? ______________________ A zašto bi ju fr. TV zvala, tko tko je ona ? Sud je rekao svoje. Za ostalo neka ju zove am. TV. Ili gvinejska. -------- e da bogda ti Igla svojom \"jedinom ispravnom istinom\" konacno oci otvorio, pa progledala na njih zar to sve nije zavjera i urota protiv musli***** jadnih eh biti covjek kao igla, tako reci, dobre duse i zlih namjera: nije lako
bio sam nježan...
i ja sam bio njezan, ali to ih nije sprijecilo da mi klepnu novcanik i sat
19.09.2011. u 20:50h gazijaxx je napisao/la: \"...ja sam vise puta spavao sa sobaricama...\" ja gdje god dođem, sobarica neka debela i nikakva...
ides u pogresne hotele cao odoooooooh
19.09.2011. u 21:05h @rea je napisao/la: 20:14h ® je napisao/la: I, zašto francuska televizija ne zovne tu žensku i da joj fer šansu da i ona svoju stranu priče kaže ? ______________________ A zašto bi ju fr. TV zvala, tko je ona ? Sud je rekao svoje. Za ostalo neka ju zove am. TV. Ili gvinejska. __________________________________________ a zašto ne ? optužila je potencijalnog kandidata za predsjednika i tvog favorita za silovanje. To bi, po svim rezonima, interesiralo francusku javnost A to je najvažnije, zar ne ?
ovaj mora da nije normalan kada spava sa tako ruznom cigankom. covek ima moc i pare i moze da uziva i zavodi prave ribe a on se okomi na ovu rugobu. vjrojatno nije jako bistar i kao takav nemoze biti predsednik, ali pravo je i cudo kako je dogurao do ovde gdje je sada.
ne razumijem zašto o kome se ovaj čovjek ispričava dal je nekog ubio ili prekršio neki zakon ili nekom naudio u kakvom mi licemjernom svijetu živimo sa je ovo uopće tema političkih novina
ja ti nudim najsigurniji način da provjeriš samo reci da.... i plakni se
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
i baš se na onu ružnu napikne?!