Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SEKS-SKANDAL
Povratak na članak

Kahn: Spavao sam sa sobaricom, ali nisam bio nasilan

Inzistirajući na tome da nije platio za spolni odnos i pomalo podsjećajući na Billa Clintona, Strauss-Kahn je kazao da je učinio moralnu grešku

Komentari 97

OB
-obrisani-
00:07 20.09.2011.

ich libe meine Muschi`?

VL
NA
natürlich
12:53 20.09.2011.

Nije dobila dovoljnu napojnicu pa je htela jos neki $

VL
OB
-obrisani-
20:50 19.09.2011.

ja sam vise puta spavao sa sobaricama. uvijek uredno placo, dva puta mi ukrale novcanik, jedan sat dayton jadni kahn

VL
OB
-obrisani-
00:10 20.09.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=P4E2X5ooedQ&feature=related znam da ce e me ispticati, imam pu e ruke posla

VL
OB
-obrisani-
00:42 20.09.2011.

meni je suprug već mjesec dana na brodu dan je bio težak, izno je predosadan, a ti si se već sa tri dogovorio...

VL
OB
-obrisani-
01:03 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:57h alčak je napisao/la: iznobed, rekoh da se ne želim upuštati u takvu literaturu, nađi si neku srodnu dušu koja se pali na slične teme

VL
OB
-obrisani-
01:03 20.09.2011.

hrvatina - a evrići....... e, bruke jedne hercegovačke meni on na srbina tukne

VL
OB
-obrisani-
09:43 19.09.2011.

Covjek koji nije sposoban da kontrolira svoje nagone prestaje da bude ljudsko bice i pretvara se u zivotinju. Problem je da na zapadu ljudi imaju veliki respekt prema onima koji imaju novac i politicki utjecaj pa na njihovo zivotinjsko ponasanje gledaju kao djecije igre. Takvim ljudima je gotovo sve dozvoljeno. Da je Khan kojim slucajem bio iz obicne radnicke obitelji zavrsio bi na robiji i proveo u zatvoru nekoliko godina. Ali posto je Khan cijenjen i uvazen clan drustva ostatak zivota ce provesti pijuci sampanjac, jeduci eksluzivna jela i smijuci se obicnim ljudima koji rade i zive posteno cijeli svoj zivot. Khan i njemu slicni niti imaju osjecaja niti su sposobni da suosjecaju sa nekim, a jedino se uzbude kada vide gomilu novaca na svom bankovnom racunu.

VL
OB
-obrisani-
09:47 19.09.2011.

da ona nije vrdala nebi se danas s kanom politika sprdala. a da dete nebi vesto i nepodbaci suplje mesto nanovo bi ju probo. ovao stara je dobro verzirana prostitutka da dobije na glasu a nedobije kes rijetkost je.

VL
TO
Toni50
09:50 19.09.2011.

Inzistirajući kako nije platio za spolni odnos, pomalo podsjećajući na Billa Clintona, to je kod Hrvatskih novinara njih to podsječa mene na našega ličana zvanog \"Tuđmana\" koji je crnkinju pogladio po riti i 3 dana kasnije ga tužila za hrvatskoko silovanje što su novinari jako podržali i podpaljivali da je silovatrelj ... Na to me podsječa a ne na ne -seks sa podčinjenim praktikatkinjom kako tvrdi osvajač Kosova i Metohije !

VL
OB
-obrisani-
09:53 19.09.2011.

ma koga ovo zanima? eno, amerikanci čine neviđene genocide po libiji (bar neviđene od onih koje su počinili po iraku i afganistanu)... ...a ovdje je vidim udarna vijest nekakav anonimni činovnik i njegov \"ljubavni život\"...

VL
RE
@rea
10:12 19.09.2011.

Dommage, jedini medju socijalistima koji je imao realne šanse u predsjedničkoj utrci. Al tako to ide kad se misli samo donjom glavom.

VL
OB
-obrisani-
10:36 19.09.2011.

Jadni Francuzi, na kakvo vodstvo su spali - sarki & co. meštri No to je su njima i svetu isto takvi dali kad su ih na revolucije puntali

VL
PR
prepri43
10:56 19.09.2011.

Namjestili starom jarcu kozu,a on uletio!Zna Sarky svoj posao,iako ni on nije ništa bolji , on je kozu sam našao.Uvjeren sam da bi ako ne Francuzi barem Francuzice imale razumjevanja za takav način vođenja države.

VL
OB
-obrisani-
11:04 19.09.2011.

Postovani! Dominique Strauss-Kahn = Silvio Berlusconi( moralna dva brata blizanca) Lijep pozdrav!

VL
CH
chainsaw.
12:10 19.09.2011.

“…na koju nije ponosan te dodao da zbog toga beskrajno žali…” ------------------------------------------------------------------------------------------------- daj nemoj sada tako, bilo je toga i prije, bez obzira na prijatelje, politiku & ljubav prema zeni. zao ti je samo zato jer su te uhvatili, nista drugo, pusti sada zenu…

VL
DR
drug
12:53 19.09.2011.

Stvarno mi ga je zao... Poceo sam plakati

VL
DU
Deleted user
13:42 19.09.2011.

Pa koja žena ne bi popušila tako simpatičnom liku ! Valjda stoje u redu !

VL
VI
vidimškoj
13:34 19.09.2011.

Stari je bar prizna ( stari,moj duboki naklon ) grešku a kad će je priznat naši političari ::::::: NIKAD A MOŽDA NI TAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VL
OB
-obrisani-
01:07 20.09.2011.

ja ti nudim najsigurniji način da provjeriš samo reci da.... i plakni se

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.