Kahn: Spavao sam sa sobaricom, ali nisam bio nasilan
Inzistirajući na tome da nije platio za spolni odnos i pomalo podsjećajući na Billa Clintona, Strauss-Kahn je kazao da je učinio moralnu grešku
Komentari 97
20.09.2011. u 00:43h alčak je napisao/la: uzmi mrkvu....... pa se zabavi #--------------- ja trenutno imam jednu brazilijanku i jednu kubanku mislim bez veze sve skupa pisljivih 200 evrica spremam drugu rundu i one se kupaju oli me blanja dat cu im ujutru i po 50 evrica trinkgelda
nazovi ih i reci da si imao gužvu u prometu
20.09.2011. u 00:44h lastavica_ je napisao/la: izno ja protiv tebe nemam ništa osobno jako si dosadan i prilično glup i jedini način da se nekako zabavim u tvom društvu jest da ismijavam tvoju glupost i to je sve _______________________________ lastavice__ , ni ja protiv tebe nemam ništa osobno, dapače ali, nisam kriv što si nesposobna, pa ne možeš na kraj sa mnom izaći, pa onda valjaš gluposti bez ikakve logike i smisla. Samo sebe tako degradiraš A ionako si pri dnu
20.09.2011. u 00:47h Chefübersicht je napisao/la: 20.09.2011. u 00:43h alčak je napisao/la: uzmi mrkvu....... pa se zabavi #--------------- ja trenutno imam jednu brazilijanku i jednu kubanku mislim bez veze sve skupa pisljivih 200 evrica spremam drugu rundu i one se kupaju oli me blanja dat cu im ujutru i po 50 evrica trinkgelda _______________________________ buhahahaha........ a desnica junačka, otekla
a kod koga se ono plahta iznosi poslije prve bračne noći ? kod hercegovaca ili crnogoraca ?
chef, izno ima rodbinu u njemačkoj, budii prijatelj i nađi im kakav posao ako ništa, berem sobarice bi mogle biti
ali, lastavice_ (da se ovaj pijano ne nađe pogođen) što si tako opsjednuta govnavim prstima ? traume iz djetinjstva ? U tvom kraju je tek nedavno uveden vodovod, ja se još sjećam onih dokumentarnih emisija kako vaše ženske nosaju one buriće s vodom na glavi, kilometrima. A paprati zimi nema Nije valjda da te traume tako daleko sežu ?
20.09.2011. u 00:49h Chefübersicht je napisao/la: ----- boli ns qrac yebeni smo od kad a se znamo zato jebemo bosance koji su oduvjek bili dno sve gluposti ______________________________________ kako god pogledaš - vi donji...... ka vladike
alčak nikad me nisi mogao čuo da sam izgovorila te riječi nemam želuca za takve kanalizacijske rasprave pričekaj primjedbu pa s njim o tome, ok?
hvala ti chef, želim ti da se lijepo provedeš i da budeš nježan prema curama
Chefuntersicht, kako su to pa sad u tebe eVrići ? jesu li možda i hiljade ?
20.09.2011. u 00:54h lastavica_ je napisao/la: alčak nikad me nisi mogao čuo da sam izgovorila te riječi nemam želuca za takve kanalizacijske rasprave pričekaj primjedbu pa s njim o tome, ok? _______________________________ hehehehe..................... to mi je baš upalo u očii - tolika opsjednutost govnima, govnavim prstima, smeđim pod noktima..... jadna ti
vidiš iznobed ugledaj se na chefa, priušti si nešto lijepo u danu dobro seks kod tebe ne dolazi u obzir zbog tjelesnih anomalija ali ima i drugih lijepih stvari koje hrane dušu biti ćeš bolji čovjek
20.09.2011. u 00:57h Chefübersicht je napisao/la: moj umsatz je ovaj mjesec nekih 70 tisuca evrica dobit nekih 2o-tk mozda i vise ali eto radi poreza ako kazem dakle izno konju bosnski i dalje za tisucu dolar delaj _______________________________________________ zar see toliko plaća zidar na baušteli ? lagiš ti meni, lagiš - onako hercegovački
20.09.2011. u 01:03h lastavica_ je napisao/la: 20.09.2011. u 00:57h alčak je napisao/la: iznobed, rekoh da se ne želim upuštati u takvu literaturu, nađi si neku srodnu dušu koja se pali na slične teme ___________________________________ nije to literatura, glupko - too je usmena predaja tvoja
20.09.2011. u 01:03h alčak je napisao/la: hrvatina - a evrići....... e, bruke jedne hercegovačke meni on na srbina tukne __________________________________ a ionako je to isti drek, još od 1992
izno jel istina ono što sam pročitala da vam se povuče? ne možeš meni lagati, znamo obadvoje kako izgledaš
iznobed ne budi tako perverzan, znaš nemam ništa protiv tebe osobno, ali gadljiv si mi, nemam si potrenu dokazivati da svakog mogu imati, samo zgodne privlačne zabavne
pa što si onda zavrla ? ja bih prije rekao da bi se ti hebala, al tako da ostaneš nevina ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
on je nabrodu mjesec dana a ja sam imla težak dan neovisno od njega bojim se da one tri čekaju a platio si nelagodno mi je kako mi ovdje pričamo a novci cure