Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 32
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
SEKS-SKANDAL
Povratak na članak

Kahn: Spavao sam sa sobaricom, ali nisam bio nasilan

Inzistirajući na tome da nije platio za spolni odnos i pomalo podsjećajući na Billa Clintona, Strauss-Kahn je kazao da je učinio moralnu grešku

Komentari 97

OB
-obrisani-
00:46 20.09.2011.

on je nabrodu mjesec dana a ja sam imla težak dan neovisno od njega bojim se da one tri čekaju a platio si nelagodno mi je kako mi ovdje pričamo a novci cure

VL
OB
-obrisani-
00:47 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:43h alčak je napisao/la: uzmi mrkvu....... pa se zabavi #--------------- ja trenutno imam jednu brazilijanku i jednu kubanku mislim bez veze sve skupa pisljivih 200 evrica spremam drugu rundu i one se kupaju oli me blanja dat cu im ujutru i po 50 evrica trinkgelda

VL
OB
-obrisani-
00:47 20.09.2011.

nazovi ih i reci da si imao gužvu u prometu

VL
OB
-obrisani-
00:47 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:44h lastavica_ je napisao/la: izno ja protiv tebe nemam ništa osobno jako si dosadan i prilično glup i jedini način da se nekako zabavim u tvom društvu jest da ismijavam tvoju glupost i to je sve _______________________________ lastavice__ , ni ja protiv tebe nemam ništa osobno, dapače ali, nisam kriv što si nesposobna, pa ne možeš na kraj sa mnom izaći, pa onda valjaš gluposti bez ikakve logike i smisla. Samo sebe tako degradiraš A ionako si pri dnu

VL
OB
-obrisani-
00:48 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:47h Chefübersicht je napisao/la: 20.09.2011. u 00:43h alčak je napisao/la: uzmi mrkvu....... pa se zabavi #--------------- ja trenutno imam jednu brazilijanku i jednu kubanku mislim bez veze sve skupa pisljivih 200 evrica spremam drugu rundu i one se kupaju oli me blanja dat cu im ujutru i po 50 evrica trinkgelda _______________________________ buhahahaha........ a desnica junačka, otekla

VL
OB
-obrisani-
01:18 20.09.2011.

a kod koga se ono plahta iznosi poslije prve bračne noći ? kod hercegovaca ili crnogoraca ?

VL
OB
-obrisani-
00:51 20.09.2011.

chef, izno ima rodbinu u njemačkoj, budii prijatelj i nađi im kakav posao ako ništa, berem sobarice bi mogle biti

VL
OB
-obrisani-
00:51 20.09.2011.

ali, lastavice_ (da se ovaj pijano ne nađe pogođen) što si tako opsjednuta govnavim prstima ? traume iz djetinjstva ? U tvom kraju je tek nedavno uveden vodovod, ja se još sjećam onih dokumentarnih emisija kako vaše ženske nosaju one buriće s vodom na glavi, kilometrima. A paprati zimi nema Nije valjda da te traume tako daleko sežu ?

VL
OB
-obrisani-
00:53 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:49h Chefübersicht je napisao/la: ----- boli ns qrac yebeni smo od kad a se znamo zato jebemo bosance koji su oduvjek bili dno sve gluposti ______________________________________ kako god pogledaš - vi donji...... ka vladike

VL
OB
-obrisani-
00:54 20.09.2011.

alčak nikad me nisi mogao čuo da sam izgovorila te riječi nemam želuca za takve kanalizacijske rasprave pričekaj primjedbu pa s njim o tome, ok?

VL
OB
-obrisani-
00:56 20.09.2011.

hvala ti chef, želim ti da se lijepo provedeš i da budeš nježan prema curama

VL
OB
-obrisani-
00:56 20.09.2011.

Chefuntersicht, kako su to pa sad u tebe eVrići ? jesu li možda i hiljade ?

VL
OB
-obrisani-
00:57 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:54h lastavica_ je napisao/la: alčak nikad me nisi mogao čuo da sam izgovorila te riječi nemam želuca za takve kanalizacijske rasprave pričekaj primjedbu pa s njim o tome, ok? _______________________________ hehehehe..................... to mi je baš upalo u očii - tolika opsjednutost govnima, govnavim prstima, smeđim pod noktima..... jadna ti

VL
OB
-obrisani-
00:58 20.09.2011.

vidiš iznobed ugledaj se na chefa, priušti si nešto lijepo u danu dobro seks kod tebe ne dolazi u obzir zbog tjelesnih anomalija ali ima i drugih lijepih stvari koje hrane dušu biti ćeš bolji čovjek

VL
OB
-obrisani-
01:00 20.09.2011.

20.09.2011. u 00:57h Chefübersicht je napisao/la: moj umsatz je ovaj mjesec nekih 70 tisuca evrica dobit nekih 2o-tk mozda i vise ali eto radi poreza ako kazem dakle izno konju bosnski i dalje za tisucu dolar delaj _______________________________________________ zar see toliko plaća zidar na baušteli ? lagiš ti meni, lagiš - onako hercegovački

VL
OB
-obrisani-
01:04 20.09.2011.

20.09.2011. u 01:03h lastavica_ je napisao/la: 20.09.2011. u 00:57h alčak je napisao/la: iznobed, rekoh da se ne želim upuštati u takvu literaturu, nađi si neku srodnu dušu koja se pali na slične teme ___________________________________ nije to literatura, glupko - too je usmena predaja tvoja

VL
OB
-obrisani-
01:05 20.09.2011.

20.09.2011. u 01:03h alčak je napisao/la: hrvatina - a evrići....... e, bruke jedne hercegovačke meni on na srbina tukne __________________________________ a ionako je to isti drek, još od 1992

VL
OB
-obrisani-
01:05 20.09.2011.

izno jel istina ono što sam pročitala da vam se povuče? ne možeš meni lagati, znamo obadvoje kako izgledaš

VL
OB
-obrisani-
01:09 20.09.2011.

iznobed ne budi tako perverzan, znaš nemam ništa protiv tebe osobno, ali gadljiv si mi, nemam si potrenu dokazivati da svakog mogu imati, samo zgodne privlačne zabavne

VL
OB
-obrisani-
01:10 20.09.2011.

pa što si onda zavrla ? ja bih prije rekao da bi se ti hebala, al tako da ostaneš nevina ?

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.