Josipović: Ne prihvaćam političke zaključke Haaške presude
Za nas će Domovinski rat ostati obrambeni, njime smo izborili neovisnost i cjelovitost koje su bile ugrožene i izvana i iznutra, kazao je Josipović
Komentari 95
Predlog za osnivanje REKOM-a uručen Josipoviću Tanjug | 21. 06. 2011. - 23:59h | ZAGREB - Predstavnici Koalicije za REKOM danas su predsedniku Hrvatske Ivi Josipoviću uručili predlog za osnivanje te Regionalne komisije za utvrđivanje činjenica o ratnim zločinima ia i drugim teškim kršenjima ljudskih prava počinjenim na području nekadašnje SFRJ od 1991. do 2001. godine, saopšteno je iz REKOM-a. Uz predlog, Josipović je primio i Peticiju za osnivanje REKOM-a, koju je do 20. juna ove godine potpisalo 500.000 građana zemalja naslednica SFRJ. Predsednik Hrvatske je predstavnicima Koalicije za REKOM pružio javnu podršku, istakavši da je \"utvrđivanje sudbine nestalih i odavanje počasti žrtvama ono gde takođe prepoznajem kapacitete buduće regionalne komisije i na tom tragu potrebno je uložiti dodatne napore\". Josipović je rekao da će biti veliki zagovarač Inicijative za REKOM u okviru svojih regionalnih aktivnosti, kao i u komunikaciji s hrvatskom vladom i parlamentarnim političkim strankama.
Josipović je lutka na koncu i puzajući sluga tuđih interesa .Nije to njemu teško jer nema kičmu pa mu je onda lako puzati,ali za svoj interes. Sramota je da je sin neosuđenog ratnog zliočinca i krvoloka,predsjednik RH.
Kakve li to snage, osim dnevno političke ima to što naš predsjednik ne prihvaća zaključke presude iz Haaga !?
joso 87 -dao bi ti 10 minusa kad bi bilo moguće --jesi li dio života prispavao
25.06.2011. u 18:42h velikazmija je napisao/la: joso 87 -dao bi ti 10 minusa kad bi bilo moguće --jesi li dio života prispavao --------------------------------------------------------------------------------------------- Kad vidim kakvi su ti prošli komentari na raznim temama, tvoj minus meni je najveći KOMPLIMENT USRAŠO!
najavi im rat,,,,,,,general ti je več tamo, samo trebaš par budala koje će ti vjerovati
Poštujem istinskog konzervativca/desničara, ali ovaj forum je prepun usraša koji Josipoviću (kad već nema nikakvih afera) najviše zamjeraju to što nije vjernik i što mu je otac bio upravitelj Golog otoka, a \'\'svog\'\' Salamandera (brat svećenik, sestra redovnica) biraju 2x, a onda je za njih lopov. Što bi vi htjeli, koje su vaše opcije kad vam nitko ne odgovara, možda Daniel Srb :-))
josa nisam ustaša --i neznam di ih vidiš vijernik sam i hrvat -- reci mi u zadnjih 50 godina di si vidio ustašu -- to što ti vidiš u svakom hrvatu ustašu zove se paranoja-- čedo-
A Franjo najzaslužniji Hrvat? Josipović kurva zaboravio spomenuti?
25.06.2011. u 19:07h velikazmija je napisao/la: josa nisam ustaša --i neznam di ih vidiš vijernik sam i hrvat -- reci mi u zadnjih 50 godina di si vidio ustašu -- to što ti vidiš u svakom hrvatu ustašu zove se paranoja-- čedo- ------------------------------------------------------------------------------------------------------ A gdje ti vidiš da sam te tako nazvao, pravih ustaša nema od \'45, nisam ja paranoičan...:-)) Ti si upravo ono kako sam te nazvao, samo mi je žao što nemaš predstavnika u vlasti, usrašo.
jošo87- Jovane koga zanima tvoje mišljenje.Vi ste svoje mišljenje odnijeli na traktorima.
Usput, i ja sam Hrvat i katolik, ali nisam isključiv i zadojen mržnjom poput usraša koji žele monopolizirati domoljublje, ali nikad više u Hrvatskoj neće biti totalitarnog režima ni fašističkog ni \'\'antifašističkog\'\'...
vrati sei pročitaj ponovo --napisano je -usrašo-- ali što je važno nisi napisao di vidiš u hrvatskoj -- usrašu-ustašu -- to je paranoja -- a četnike --priđi dunav i koliko hoćeš ima ih ali oni sa isto --antifašisti -- jadnii i jedni i drugi - isto kolo -- žžii kkiinnoo
Plete li ga plete, ali ne može više sakriti svoju rezervu prema Hrvatskoj, relativizaciju srpske agresije, zločina i logora, kao što je i sam priznao da su zločini poraća nad stotinama tisuća Hrvata samo stvar \"antifašizma\", dakle, sve su te hrvatske žrtve za njega fašisti, a u zadnjoj rečenici sugerira da je hrvatski vrh svjesno implementirao zločin kod oslobađajućih akcija - to govori sve o Novoj crvenoj praveDNOsti
REKOM je drugi naziv za gubitak hrvatskog suvereniteta i njegovo predavanje u ruke velikosrpskim ahresorima - i to govori dovoljno o Novoj crvenoj praveDNOsti
Zaboravih - a za stotine srpskih logora kaže da su to sve bila samo \"humanitarna pitanja\" - to sei onda valjda pogotovo trebalo odnositi i na jasenovac - na zdravlje !
@oziRis - Primjećujem da u gotovo svakom komentaru na svaku temu spominješ \'\'novu praveDNOst\'\', s tim da ova 3 slova \'\'DNO\'\' pišeš u caps locku. Ima li to neko simbolično značenje i koje? Još samo jedna stvar, vidim da u svim postovima napadaš \'\'lignju\'\'... Ako nije tajna, koja je tvoja politička opcija, možda Mladen Schwartz...:-))
ZA HRVATSKU I KRISTA,PROTIV KOMUNISTA.
Ako hoćete gledati najnovije filmove online posjetite www.moje-kino.netai.net ! Ne treba ništa platiti, niti se registrirati... :) Filmovi su doslovno novi, tek došli u hrvatsku! Aha da, i imaju TITLOVE (na hrvatskom :P) www.moje-kino.netai.net - odlična stranica!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari srba na ovu temu kao i sve druge slicne teme su smijesni! Molim cijenjene komentatore da jos jednom promisle o rijecima koje pisu, jer nemaju veze sa logikom. Nemojete susjedi kopati jos vecu jamu! Pa i ovu koju ste do sada iskopali necete stoljecima moci zatrpati! Osim ako nemate namjeru pokrenuti jos jedan krizni put?