Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 102
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Za Večernje novosti
Povratak na članak

Josipović: Ne prihvaćam političke zaključke Haaške presude

Za nas će Domovinski rat ostati obrambeni, njime smo izborili neovisnost i cjelovitost koje su bile ugrožene i izvana i iznutra, kazao je Josipović

Komentari 95

OB
-obrisani-
17:12 25.06.2011.

Komentari srba na ovu temu kao i sve druge slicne teme su smijesni! Molim cijenjene komentatore da jos jednom promisle o rijecima koje pisu, jer nemaju veze sa logikom. Nemojete susjedi kopati jos vecu jamu! Pa i ovu koju ste do sada iskopali necete stoljecima moci zatrpati! Osim ako nemate namjeru pokrenuti jos jedan krizni put?

VL
OB
-obrisani-
17:20 25.06.2011.

Predlog za osnivanje REKOM-a uručen Josipoviću Tanjug | 21. 06. 2011. - 23:59h | ZAGREB - Predstavnici Koalicije za REKOM danas su predsedniku Hrvatske Ivi Josipoviću uručili predlog za osnivanje te Regionalne komisije za utvrđivanje činjenica o ratnim zločinima ia i drugim teškim kršenjima ljudskih prava počinjenim na području nekadašnje SFRJ od 1991. do 2001. godine, saopšteno je iz REKOM-a. Uz predlog, Josipović je primio i Peticiju za osnivanje REKOM-a, koju je do 20. juna ove godine potpisalo 500.000 građana zemalja naslednica SFRJ. Predsednik Hrvatske je predstavnicima Koalicije za REKOM pružio javnu podršku, istakavši da je \"utvrđivanje sudbine nestalih i odavanje počasti žrtvama ono gde takođe prepoznajem kapacitete buduće regionalne komisije i na tom tragu potrebno je uložiti dodatne napore\". Josipović je rekao da će biti veliki zagovarač Inicijative za REKOM u okviru svojih regionalnih aktivnosti, kao i u komunikaciji s hrvatskom vladom i parlamentarnim političkim strankama.

VL
OB
-obrisani-
17:22 25.06.2011.

Josipović je lutka na koncu i puzajući sluga tuđih interesa .Nije to njemu teško jer nema kičmu pa mu je onda lako puzati,ali za svoj interes. Sramota je da je sin neosuđenog ratnog zliočinca i krvoloka,predsjednik RH.

VL
FE
Felicijen
18:03 25.06.2011.

Kakve li to snage, osim dnevno političke ima to što naš predsjednik ne prihvaća zaključke presude iz Haaga !?

VL
VE
velikazmija
18:42 25.06.2011.

joso 87 -dao bi ti 10 minusa kad bi bilo moguće --jesi li dio života prispavao

VL
JO
joso87
18:54 25.06.2011.

25.06.2011. u 18:42h velikazmija je napisao/la: joso 87 -dao bi ti 10 minusa kad bi bilo moguće --jesi li dio života prispavao --------------------------------------------------------------------------------------------- Kad vidim kakvi su ti prošli komentari na raznim temama, tvoj minus meni je najveći KOMPLIMENT USRAŠO!

VL
CU
cunt
19:24 25.06.2011.

najavi im rat,,,,,,,general ti je več tamo, samo trebaš par budala koje će ti vjerovati

VL
JO
joso87
19:00 25.06.2011.

Poštujem istinskog konzervativca/desničara, ali ovaj forum je prepun usraša koji Josipoviću (kad već nema nikakvih afera) najviše zamjeraju to što nije vjernik i što mu je otac bio upravitelj Golog otoka, a \'\'svog\'\' Salamandera (brat svećenik, sestra redovnica) biraju 2x, a onda je za njih lopov. Što bi vi htjeli, koje su vaše opcije kad vam nitko ne odgovara, možda Daniel Srb :-))

VL
VE
velikazmija
19:07 25.06.2011.

josa nisam ustaša --i neznam di ih vidiš vijernik sam i hrvat -- reci mi u zadnjih 50 godina di si vidio ustašu -- to što ti vidiš u svakom hrvatu ustašu zove se paranoja-- čedo-

VL
MA
marko53
19:14 25.06.2011.

A Franjo najzaslužniji Hrvat? Josipović kurva zaboravio spomenuti?

VL
JO
joso87
19:10 25.06.2011.

25.06.2011. u 19:07h velikazmija je napisao/la: josa nisam ustaša --i neznam di ih vidiš vijernik sam i hrvat -- reci mi u zadnjih 50 godina di si vidio ustašu -- to što ti vidiš u svakom hrvatu ustašu zove se paranoja-- čedo- ------------------------------------------------------------------------------------------------------ A gdje ti vidiš da sam te tako nazvao, pravih ustaša nema od \'45, nisam ja paranoičan...:-)) Ti si upravo ono kako sam te nazvao, samo mi je žao što nemaš predstavnika u vlasti, usrašo.

VL
MA
marko53
19:12 25.06.2011.

jošo87- Jovane koga zanima tvoje mišljenje.Vi ste svoje mišljenje odnijeli na traktorima.

VL
JO
joso87
19:13 25.06.2011.

Usput, i ja sam Hrvat i katolik, ali nisam isključiv i zadojen mržnjom poput usraša koji žele monopolizirati domoljublje, ali nikad više u Hrvatskoj neće biti totalitarnog režima ni fašističkog ni \'\'antifašističkog\'\'...

VL
VE
velikazmija
19:23 25.06.2011.

vrati sei pročitaj ponovo --napisano je -usrašo-- ali što je važno nisi napisao di vidiš u hrvatskoj -- usrašu-ustašu -- to je paranoja -- a četnike --priđi dunav i koliko hoćeš ima ih ali oni sa isto --antifašisti -- jadnii i jedni i drugi - isto kolo -- žžii kkiinnoo

VL
OB
-obrisani-
20:34 25.06.2011.

Plete li ga plete, ali ne može više sakriti svoju rezervu prema Hrvatskoj, relativizaciju srpske agresije, zločina i logora, kao što je i sam priznao da su zločini poraća nad stotinama tisuća Hrvata samo stvar \"antifašizma\", dakle, sve su te hrvatske žrtve za njega fašisti, a u zadnjoj rečenici sugerira da je hrvatski vrh svjesno implementirao zločin kod oslobađajućih akcija - to govori sve o Novoj crvenoj praveDNOsti

VL
OB
-obrisani-
20:37 25.06.2011.

REKOM je drugi naziv za gubitak hrvatskog suvereniteta i njegovo predavanje u ruke velikosrpskim ahresorima - i to govori dovoljno o Novoj crvenoj praveDNOsti

VL
OB
-obrisani-
20:40 25.06.2011.

Zaboravih - a za stotine srpskih logora kaže da su to sve bila samo \"humanitarna pitanja\" - to sei onda valjda pogotovo trebalo odnositi i na jasenovac - na zdravlje !

VL
JO
joso87
20:44 25.06.2011.

@oziRis - Primjećujem da u gotovo svakom komentaru na svaku temu spominješ \'\'novu praveDNOst\'\', s tim da ova 3 slova \'\'DNO\'\' pišeš u caps locku. Ima li to neko simbolično značenje i koje? Još samo jedna stvar, vidim da u svim postovima napadaš \'\'lignju\'\'... Ako nije tajna, koja je tvoja politička opcija, možda Mladen Schwartz...:-))

VL
Avatar broz
broz
20:54 25.06.2011.

ZA HRVATSKU I KRISTA,PROTIV KOMUNISTA.

VL
MO
moviedude
21:00 25.06.2011.

Ako hoćete gledati najnovije filmove online posjetite www.moje-kino.netai.net ! Ne treba ništa platiti, niti se registrirati... :) Filmovi su doslovno novi, tek došli u hrvatsku! Aha da, i imaju TITLOVE (na hrvatskom :P) www.moje-kino.netai.net - odlična stranica!

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.