Beroš obznanio što će se događati u narednim tjednima pa napao Đikića
- S obzirom na okolnosti očekujemo u narednim tjednima porast starijih oboljelih - rekao je Beroš
Komentari 197
Beroš nema moralno pravo prigovarati Đikiću da nije epidemiolog, jer epidemiolog nije ni Beroš. No, za razliku od Đikića, Beroš bi se trebao pokriti ušima i posuti pepelom, jer on je, za razliku od Đikića, ministar zdravstva i član Stožera, a rezultati mu nisu osobito blistavi. Šta više, svojom neodlučnošću i proturječnim izjavama i postupcima Stožer nas je doveo u situaciju da imamo preko dvjesto oboljelih dnevno, od kojih za većinu ne znaju gdje i kako su se zarazili. Znak da Stožer više nema kontrolu, Korona ju je preuzela.
Đikić je znanatvenik svjetskog glasa Član Američke Akademije znaosti i umjetnosti (za našu nije bio dovoljno dobar) a za Vilija nitko nije ni znao do prije šest mjeseci možda samo netko u redovima HDZ. Đikić ima hrpu rezultata na poljulju istrraživanja i sad mu Vili "The Virus je kriv" bez ikakvih rezultata unutar zadnjih šest mjeseci ide solit pamet.
A sve je pocelo putem izbora i uvozom lokalnih bosancerosa i hercegovaca da dodu glasat u hr.a opet povratkom glasanje jos jedan put.pa onda dopustenje da dodu i ljetovat kod nas onako zaeazeni iako je eu stavila na crvenu listu.ovi nasi nisu trebali objavljivat nista preko novina i pisat da nema corone.sad bi bilo 2 milijuna turista.jebiga ne mizes uvik bit pametan.
Beroš je nekad bio liječnik, po pričama dobar liječnik. A onda je odlučio odmoriti mozak i biti političar, loš, vrlo loš političar. Laže, mulja, nevjerodostojan, proturječan. Reći Đikiću da nema pojma o virusu a svaki dan radi u praksi naa njegovom proučavanju, traženju slabe točke, za razliku od epidemiologa, naročito onih salonskih poput Capaka koji su u biti zdravstvena policija i postupaju na temelju saznanja do kojih dođu znanstvenici poput Đikića. No nije ni čudo kako (sad) razmišlja Beroš jer je sad glasnogovornik stranke kojoj mozak vrijedi 2 marke pa se svim silama trudi potvrditi tu lemu.
Čuj to s obzirom na okolnosti. Nisu to okolnosti druže ministre, to je veleizdaja zdravlja Hrvatskih građana, da bi se Vama i takvima kakvi ste Vi nadopunili ionako već puni džepovi. Sramota za ovakve ljude koje vode i brinu za sigurnost Hrvatskih građana. Dok na zapadu medicina napreduje, mi se vraćamo unazad. Tuga i žalost.
Vili se malo uzoholio, postao "celebtity" i posvuduša. Mislio sam da je pametniji.
Ako ovo čitaju svi oni koji su izgubili najmilije radi korone i loših poteza vlade i ovog kriznohg stožera unazad 2-3 mjeseca mogu tužit državu. Ovlasti kriznog stožera su nelegitimne, jer nije dobila dvotrećinsku većinu u Saboru. Upravo o tome je govorio Milanović, pa su mu se mnogi u Vladi smijali. Gospodo pokrećite tužbe.
Berošu uvod u razgovor uvijek počinje s nisam epidemiolog. U 7 mjeseci je svatko tko zna misliti i zanima ga, mogao puno naučiti, pogotovo on koji sjedi s epidemiolozima svaki dan. Zašto Đikić ne bi izrekao javno ono što svi vide. Pa neće novinari objaviti moju izjavu kao neku koja ima određenu težinu..
Vili je potrošio sve kredite. Vidjet ćemo na jesen kakve će slike djeca crtati. Da ne bi, umjesto Supermana, crtali Lex Luthora.
Tako je kad pravim mjerama ne štitite građane. Valjda vam je u interesu smanjiti broj umirovljenih kako ne biste plaćali mirovine. Sramite se!
Beroš i Capak dvojica političara a ne stručnjaka. Beroš nije ni do peta Đikiću, ali je ministar pa smije sve. Neuvjerljivi stožer, nezakonit, propisuje, a kad samo netko ne pogne glavu pred njima, odmah je neprijatelj njihove Države. Zaboravljaju daa je to NAŠA država, država svih različitih, pa čak i pametnih ljudi, ali i sluganskog mentaliteta.
Bolje izađi iz ormara i obznani da voliš muškarce. Posebno Andreja.
Daj ostavku!!!
Desničari pljuju crvene a crveni im u oporbi i na vlasti, zanimljivo.
Laprdanje bez granica i odgovornosti! Gori smo od Srbije!
Da, hadezeovski govnar je!
Zakopavanje glave u pijesak i kritiziranje čovjeka (Đikića) koji javno izgovori što većina misli, tipičan odgovor političara...
Prvo strijeljati stare da se ne razbole i ne troše lovu HZZO-a koji su godinama plaćali a nakon toga pobrinuti se da do toga više ne dođe. Strijeljati mlade kako ne bi postali stari. Daj Wili preporučaj što hoćeš i na kutijama cigareta je preporuka da se ne puši pa ih i dalje ima u trgovinama za kupiti. Ukoliko treba učlaniti ću se u HDZ ali masku neću nostiti.
Kujundžuša je radil za svoj žep i poslikaval se. A opet manje štete od njega nego od ovoga koji trčkara. Za nas je bolje da ništa ne dela jer kad dela, nas boli glava. Imamo sve simptome! Iako nismo epidemiolozi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A Beroš je vidovnjak? Ja sam mislio da je samo hadezeovski govnar.