Beroš obznanio što će se događati u narednim tjednima pa napao Đikića
- S obzirom na okolnosti očekujemo u narednim tjednima porast starijih oboljelih - rekao je Beroš
Komentari 197
Pa ministre dikić je najveći znanstvenik na svijetu. Samo još malo i otkrit će lijek i za rak i za civid 19. Za očekivati da pronađe i lijek za sve buduće nove bolesti jer im zna slabu točku
vecernjaci ... vas đikić
Da smo slušali SDP i Beru imali bi cijelu državu zatvoreni i u strahu i na 10% turizam i pad BDP ko Španjolska od 20 % onda bi se okretali oko sebe na zimu, država bi bankrotirala a mirovine nebi bile...
jugoleftardi ubacili u petu brzinu. da je ministar drugarcina jovanovic, sve bi bilo super. btw, pandemija ne postoji, lazu vas.
đikić je novi maršal, ljubičica za izgubljene.
Za svekoliko pučanstvo-virus pobijediti ne možete,a živjeti se mora! Predostrožnost da ,i zato puna podrška kriznom stožeru!
Dnevnik HTV-a u odnosu na Novu Tv je kao da gledaš dnevnik u Sjevernoj Koreji.
Nije Beros napao narcisa nego mu odgovorio. na njegove objede.
Ne sjećam se da je Đikić ikada poslao lijepu riječ o svojoj Domovini. A pružila mu je dio instituta na Jadranu. No radije je otišao van. Vidio sam Santa Barbaru, uopće nije loše mjesto, no ni tamo u pandemiji ne cvjetaju ruže. Ne znam da je Đikić pljuvao po kalifornijskim epidemiolozima kao po hrvatskim! A u Santa Barbari je Đikić isto uživao, kao i u jadranskom institutu.
Hrvatska ima najbolje Turističke rezultate u Europi i medju 3 najbolje u svijetu. Đikić je SDPov plaćenik. A svi znamo da su ovi iz Partije mrzitelji Hrvatske...
Ovo je samo ljubomora što rezervni igrac nije u ekipi i svaki dan ima nesto reci umjesto da radi svoj posao,nisi tim i ne petljaj se di ti nije misto,da si kopententan bio bih clan ekipe.
Opustite rad stožera je politika po sebi i ne znam što je tu sporno ! Po nijednu odluku relevantnu za društvo ne možete donijeti i sprovesti bez politike !
Ministre zar je tako teško s visina na kojima jeste objasniti zašto se očekuje veći broj zaraženih među starijom populacijom?Zašto je teško reči da se samim tim očekuju teži oblici bolesti sa smrtnim ishodima? Glavno da se sretno slikate sasa Ninom u pozadini za to imate vremena.
uh, ebo te, da sprijecis to oboljenje starijih nisi nista ucinio, sad ti je palo na pamet, nepoznanica je prevencija, upravo kod ovakve epiemije
Ma Djikic ljubicica bijela..
Stožer jaše dalje, pridružio se Lauc. Kažu da je zdravo da se mladi zaraze, ne znam tko normalan to može poručiti sa obzirom da se ne znaju koje su dugotrajne posljedice. Kao morali smo se žrtvovati zbog turizma, bijed ied i jad da Hrvatski ljudi svojim zdravljem krpiti proračunske rupe. I onda ovo, može svadba do 50 ljudi, okupljanje do 20, alka za sve, koncerti za nikoga, procesija na otoku može, na kopnu ne, sve šarada da ne može veća.
Stozeras/koronas...kako objasnjavas da jedan clan obitelji ima koronu , a ostali ukucani nemaju? Kako je to moguce kod ovako rapidno zloceste bolesti? I kako je moguce da se kod kapljicnog prijenosa, kao ova prevara od korone, prosiri po cijeloj kugli zemaljskoj za manje od 2mjeseca? Jesu ljudi pljuvali jedni po drugima ili kako?
NE, nema cijela Hrvatska problem zbog neodgovornosti Dalmatinaca, nego zbog europskih uhljeba. Jer ak su Dalmatinci tak neodgovorni, kak onda cijela Hrvatska (skup s neodgovornim Dalmatincima) ima tak dobre statistike, bolje od zemalja odakle dolaze ti uhljebi? Neodgovornost Dalmatinaca ti je došla kao dobar izgovor da - kao pravi kmet - popušiš foru koju su ti prodali europski uhljebi (za drugo ni nisi).
Što je a odlascima na fakultet, srednju školu?? Opet nam ne gine online??
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pazi ovo...napao Đikića...Pa kako vas nije sram..? Čime je on to napao vašeg druga Đikića...?