Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Još loših vijesti
Povratak na članak

Beroš obznanio što će se događati u narednim tjednima pa napao Đikića

- S obzirom na okolnosti očekujemo u narednim tjednima porast starijih oboljelih - rekao je Beroš

Komentari 197

IP
ivica.paulic.3
21:45 21.08.2020.

Ovo je idiotizam! Umjesto da ste zatvorili nocne klubove vi ste dozvolili sve po sktivecki . Sad su svi drugi krivi samo nas stozer sa strucnjacima nije kriv.I sad kad se prosiri na stare onda ce biti vuhan i bergamo . Djikic nijw epidemiolog. I nije , znanstvenik je al je hdz- u trn u oku.

VL
RD
rubil.domagoj
21:07 21.08.2020.

Mislim Vili,zajebavas se po eventima hrvatskih celebritija i onda nama ides prosipati paniku. Smjesan si brate mili,jako

VL
DU
Deleted user
14:46 22.08.2020.

glavno im u borbi protiv zaraze preporuke, preporuke, te će slati komunalce, policajce da provjere poštuju li se njihove preporuke. kao briga ovih za vas i vaše preporuke, teška sprdač... umjesto osmišljenih, dobro doziranih mjera tako da se svatko tko dođe u rh osjeća sigurno. neozbiljno, rekao bih čak laički nestručno ali ipak po hdz-ovom modelu i sjeb.. stvar totalno

VL
KI
Kizo2
23:23 21.08.2020.

Koliko god zvučalo bolesno, ali da je barem Dalmacija po Paveliću ostala Talijanima pa da nemamo problema sa idiotima....

VL
AN
androandro
21:48 21.08.2020.

Kako to gospodine Beros. Mijesec dana cijeli svijet obmanjujete, da preteruju, da se nista dramatično ne događa, prijeti se susjednim zemlja a, a sada okrečete plocu. Izgubili ste sav kredibilitet.

VL
ST
StariSokol
12:04 22.08.2020.

Mene interesira od koga Beroš prima informacije o djelovanju corone. Neki dan je znao da će se smanjiti, onda da će na jesen pojačati. Sad zna da je ponovno udar na starije. Pa to je starijima i bolesnima namijenjeno.

VL
Avatar Fra Brne
Fra Brne
00:46 22.08.2020.

Još se nije desilo da HDZ ovac prizna grešku. Capak pošast naziva južnjačkim mentalitetom, Dubrovnik je južnije pa nema takve brojke. Ako na bespotrebnih 1000 oboljelih umre njih 10,hoće li vlast tvrditi da njihovij 10 života manje vrijedi od zarade 5 vlasnika noćnih klubova, odreda vlasnika iz HDZ a

VL
IM
Immanuell
22:10 21.08.2020.

Radi se o društvenoj interakciji i socijalizaciji djece. Pripadanju grupi, klapi, čoporu........ To se ne moźe on line...... Ne može se ni pipkati, ni ljubiti, ni seksati on line........ Mladi ljudi imaju vrlo često potrebe....... Zabrana kretanja i slobode izbora ih užasava. Još malo pa ćemo imati preko 300 dnevno, a tada počinje umiranje 2, 3 ili više osoba dnevno. Kad se to počne dešavati među mlađom populacijom, sami će se izolirati. Danas na žalost nije lijepo biti mlad.

VL
Avatar pametnom_dosta
pametnom_dosta
11:39 22.08.2020.

Pazi sad ovo "ali se čudi što se Đikić miješa u područje koje nije njegova uža specijalnost s obzirom na to da nije epidemiolog već molekularni biolog. " Dr. VILI A neurokirurgija i epidemilogija su usko vezane znanosti ?

VL
DA
Darioruk12345
12:15 22.08.2020.

Sto ces ti napadati Djikica,mlatimudu ,potrcko anemicnog dezertera.DJikic je za vas svemirski brod.A tebe je poplava izbacila na okuci.Kujundjic je za tebe tv u boji.

VL
DU
Deleted user
21:28 21.08.2020.

Hdz-ovci se bave s Đikićem. S koronom, su izgubljeni

VL
ZV
Zvjerko1
22:24 21.08.2020.

Daj ne laprdaj! Istra ima više turista od Dalmacije pa imaju minimalno zaraženih. Zašto ne uspoređuješ Dalmaciju i Istru pa bi vidio tko radi krivo, a tko dobro. Braniš Damaciju zbog HDZ-ovaca, a ne zato jer dobro rade.

VL
DJ
djjjuka
23:37 21.08.2020.

ovaj beros i kapak kao da su blizanci. a pogotovo kad muljaju isto

VL
ZA
Zagor
10:30 22.08.2020.

Berš i ekipa su usrali sezonu zbog 20 klubova. Ekipa u najlonskim nastambama dila i prostači, avsada cijeli jadran ispašta. Beroš treba odgovoriti zašto je klubovima dopustio pravo na rad, a kinima do jučer zabranjeno, zašto je moguće na zrčuču partijati a u virovitici ne. Ljudi su uložili ozbiljan kapital na moru da ni im ovi tezgari minirali sezonu, koliko su klubovi uplatili i prijavili prihoda da bi imali povlašteni tretman. Početkom srpnja u zg se povečao broj zaraženih, dovoljno da beroš shvati gdje je zaraza. Treba tužit stožer za izgubljenu dobit od turizma.

VL
FR
franjo
22:20 21.08.2020.

Meni se čini da je Đikić u pravu.

VL
Avatar Europsko-Balkanska Ljubav
Europsko-Balkanska Ljubav
09:34 22.08.2020.

Beroš obznanio što će se događati u narednim tjednima pa napao Đikića jer nije za domoljubno laganje i patriotsko obmanjivanje sa Covid-19 podacima spreman.

VL
SV
Sveznadar
08:27 22.08.2020.

Napadati Đikića, a sam ne biti stručan je tipičan primjerak iz legla HDz.

VL
DU
Deleted user
22:16 21.08.2020.

Epidemiolog Beroš je sveznajući. Uskoro će pobijediti Jandrokovića.

VL
ZV
Zvon99
22:02 21.08.2020.

A seratora, čudo jedno. Cijelo vrijeme laprda o tome kak se lako zarazit i onda glumi majmuna i sve se može. Muljator! Nek je njegova svadba dobro prošla, pa sad idemo mjere i mjerice opet. Budala! 🤢🤢

VL
Avatar Leftard_logic
Leftard_logic
21:14 21.08.2020.

Daj se nosi u mp3

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.