Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 223
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
plan, rad, rezultati
Povratak na članak

Je li Vlada dosad napravila dovoljno? Pogledajte video

Imamo jasan smjer, poručila je Vlada u spotu objavljenom povodom šest mjeseci rada. U kratkom spotu 'Što znate o prvih šest mjeseci Vlade?' istaknuti su prvi potezi i rezultati. Pogledajte što je Vlada Zorana Milanovića dosad napravila.

Komentari 121

GO
google385
17:50 24.06.2012.

nemoze drzava biti uspjesna ako za ministra ima cacica covjeka kojeg narod ne podnosi zbog njegove bahatosti i nervoze i nesposobnosti plus covjeka kojem se sudi zbog nesrece u kojoj su poginuli ljudi jer se on prvo budi i mislii na svoje sudenje i tako zaspi u mislima oko sudenja i to mu je u prvom planu prije nego hrvatska drzava i on kao takav nije sposoban da obavlja svoju duznost a hrvatski narod ne zeli niti ministra jovanovica covjek koji govori o pljuvanju po ogledalu.uh koji nivo i koja sramota ma sram ih obojice bilo.hitno ih smjeniti

VL
GO
google385
17:56 24.06.2012.

neki ministri se kriju od javnih medija recimo onaj ministar vrdoljak pojma nema koliko u hrvatskoj ima objekata bez gradevinske dozvole to se lako sazna jednostavno dopise svim opcinama i ko nezna kakvo mu je stanje u opcini pod hitnoo ga smjeniti po zakonu od odgovornosti jer svatko treba odgovarati za svoje tako i ministar i dok nema dicipline u poslu i odgovornosti nema niti napretka a vlada trenutno samo mlati praznu slamu i neradi nista konkretno

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
18:45 24.06.2012.

24.06.2012. u 17:43h babijan je napisao/la: Treba bit iskren uz sve lopovluke i muljaže puno sposobnije bio IVO.. Lakše se plaćali računi bio sve jeftinije nar 30% .. Kadbi trebalo birat evo danas između ive i ove jabi radije ivu .. Ovisu stvarno dno dna.. ========================= To su bila ona vremena dok je novca bilo za Loženje peći, Nažalost ako danas preuzmemo vlast - moraćemo ponovno uvesti Krizni Porez,ali ovaj će puta biti 10 - 30 % na dohodak. NOVCA Nema - sve IVO i Maćek odnijeli

VL
Avatar Čobanković ( mlađi )
Čobanković ( mlađi )
18:48 24.06.2012.

Bilo bi lijepo kada bi ova vlada prepustla vlast nama u HDZu. Karamarko je spreman a i u pripremi su Obećanja koja ćemo ispuniti

VL
XP
xpsp1a
20:11 24.06.2012.

vidim kradezenjare su se raspisale, samo nisam primjetio da je demantirana i jedna činjenica iz spota, barem jedna ali dobro kada vam se sudi stranci za zločinačko udruživanje i lopovluk razumljivo je zašto ste rastreseni :-)

VL
CA
cavecanem
20:25 24.06.2012.

probili su proračun za 170 milijuna kuna na rashodovnoj strani doduše to nisu napisali u spotu pa nemoš ni demantirati

VL
LA
larala
21:21 24.06.2012.

bože, bože...jel to vlada smatra narod kretenima ili ? porezna reforma i efikasnija naplata duga, da al, kad netko duguje državi, al kad ta država duguje narodu onda su se rokovi produžili...koliko je meni poznato vecina ljudi još uvijek nije dobila povrat poreza iako je ove godine radi ukidanja poreznih olakšica broj poreznih prijava za povrat poreza drasticno smanjen... povecanje najniže place....najniža placa nije povecana vec se povecala porezna olakšica na najnižu placu al, vecini s pr. placom ta porezna reforma je uzela još više poreza .... manj zaduženje....dal, da se smijem ili placem...laži, laži, laži me... isplate doprinosa radnicima.....da, al ak poslodavac nema za doprinose nemre isplatiti placu...što znaci ova vlada je sebe stavila na prvo mjesto a, narod tko hebe... smanjeno porezno opterecenje.....a, samo pdv porastao na 25% opet , laži me laži.... mladima dostupnije radnmo iskustvo, bilo bi pravednije reci poslodavcu dostupnija jeftina radna snaga liste cekanja u bolnicama smanjene...je, je samo ne zato što se radi vec zato što se nemre doci na listu cekanja jer doc više nemre tek tak napisati uputnicu za neku pretragu....itd...itd...

VL
DU
Deleted user
22:25 24.06.2012.

Nije vlada napravila dovoljno. Treba uvesti porez na djecu, porez na hodanje, porez na prodavanje magle, porez na zrak, na život, na svakih sto metara postaviti naplatne kućice za naplatu poreza i onda prodavati cnc uređaje po tisuću kuna. Jer koliko se lopova nagomilalo ni to neće biti dosta da se dođe do pozitivne nule.

VL
Avatar neidemdalje
neidemdalje
23:13 24.06.2012.

moj sin je prošle odine čekao na EEG 30-40 dana a sad smo se naručili početkom 4. mjeseca a dobili termin 15. lipnja nešto više od dva mjeseca ...

VL
PR
pravica
23:40 24.06.2012.

Što je napravila Vlada? Dobroga jako malo. Gledamo jučer, nakon velike tragedije koja se dogodila na autocesti kod Svetog Roka kako se Ministar zdravstva hvali dobrom i brzom reakcijom hitne pomoći, ali propušta reći da je to organizirano za vrijemee bivše vlade i bivših rukovodećih struktura HAC-a kada su u vrijeme turističke sezone organizirana dežurstva timova prve pomoći bo bazama na autocesti. Ništa vi drugovi niste napravili i da bog da da odete čim prije

VL
ZX
zark x
06:54 25.06.2012.

Dali bi te jednog od ovih na slici pozvali na veceru? - Prvi vam laze u oci i nemozete disati dok mu ne recete: Odbij - Drugi vam nabaciva praze floskule da morate zapitati: Sto ste htjeli reci druze i li gospon?

VL
FR
frankovid
09:37 25.06.2012.

Neki su govorili da će glasati za KUKURIKU "samo zato da bude drugačije", drugi "samo da više ne gledaju Jacu"... Eto - sad vam je zaista "drugačije" i slobodno gledajte ovu dvojcu bahatih cerekavaca i UŽIVAJTE!

VL
DO
doktorica
10:10 25.06.2012.

mirovine su bijedne,ali glavno da imamo previše lažnih "umirovljenika"-niste napravili reviziju tih "lažnjaka",raznih socijalnih prava koje uživaju mnogi a radno su sposobni,niste državnu administraciju srezali itd......

VL
FR
frankovid
10:20 25.06.2012.

Za "doktoricu": "...Svota koju HZMO isplaćuje čudnovato preživjelim sudionicima NOR-a iznosi cca 1,4 milijarde kuna...". Samo da njih riješimo ne trebamo ni ljude iz državnih službi tjerati na ulicu, niti pokretati "lov na vještice" tj. na branitelje (sigurno ste na njih tako zdušno mislili)

VL
DO
doktorica
10:38 25.06.2012.

reba ukinuti svim lažnjacima-kako civilnim tako i "ratnim" "invalidima" mirovine koje nisu zaslužene,(nego kupljene) to nije lov na vještice,nego realnost,pola nacije nam je" invalidno",a mi smo zdrava nacija jedino su bolesni umovi koji su tome pridonjeli.....

VL
Avatar Velebit
Velebit
11:03 25.06.2012.

Jadranka, vrati se sve ti je oprosteno!

VL
DU
Deleted user
11:53 25.06.2012.

Rugali smo se Jacinom osmijehu, a pogle ovih lažnjaka. Sigurno ga žlicom skidaju prije spavanja.

VL
MA
Maroje2312
12:11 25.06.2012.

Zna se da oni imaju jasan smjer:Odvesti po nalogu što prije u propast hrvatski narod i Hrvatsku koju niikad nisu ni htjeli ni voljeli. Sve su to drugovi komunisti-jugonostalgičari.

VL
ST
stric5
17:52 25.06.2012.

. ...ovi su bezobrazniji ...i drskiji ...više nego san mislio da će biti ... ...sa osmjehom na licu ...poručuju nama ( kojima su uveli HARAČ ) ...da živimo bolje,ali toga nismo svjesni

VL
OS
osica
13:49 26.06.2012.

"za svoje ste napravili puno " - " gdje sve niste porazbacali svoje na dobre pozicije , plaće visoke odmah - rezultati - čekanje "- za narod premalo - "još mu je teže, kao da je on krivac za katastrofalnualnu gospodarsku situaciju" Opozicija - dobro- " samo su se zarotirali - pa svaki dan ne gledamo Jadranku"

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.