Je li Vlada dosad napravila dovoljno? Pogledajte video
Imamo jasan smjer, poručila je Vlada u spotu objavljenom povodom šest mjeseci rada. U kratkom spotu 'Što znate o prvih šest mjeseci Vlade?' istaknuti su prvi potezi i rezultati. Pogledajte što je Vlada Zorana Milanovića dosad napravila.
Komentari 121
24.06.2012. u 15:32h cinbenik laj i dalje na mjesec....u tome je i razlika između nas dvojice....ja imam 1/2 milijarde eura....a ti poneku kunu
@cinbenik, neka argumenti govore? Hm, pa bar ja pokušavam argumentima: -20%, -9.2%, -7.6%, +20%, +22%, pa sad imamo 25%, 14.7%, itd... Jesu li to dovoljni argumenti? I da, ne trebam se ja cijepiti, a još manje vakcinisati.... Mogu jedino probati s crvenim naočalama, no brojke su i kroz crvene naočale iste...
Nekad se je vlada na 'ovim' prostorima koristila sa taktikom 'ponovi sto puta, postat ce istina'. Vracamo li se u njihove pandze? Koliko dugo dok ne zabrane kritiziranje?
Oprostite na izrazu, do sada je napravila samo SRA***
U odnosu na stanje koje su zatekli, uključujući i "kosti u ormaru", nered u javnim i državnim službama, problemi brodogradnje, zakašnjeli stečaji,učinili su ono što su mogli. Problemi i dugovi gomilali su se za mandata HDZ-a devet godina, pa ih nije ni moguće riješiti u 100, 200 dana rada. Karamarko fantazira, galami zbog štednje i pada standarda, a njegovi su to sve skupa(uz lopovluke) i "zamijesili" da se tim nužnim ali nepopularnim mjerama "dodvoravaju" građanima.
Cimbenik i Florenz koliki je dug ostavila Račanova vlada i koliko kostiju u ormarima pa kosti im još ispadaju a da negovorimo koliko je tužbi bilo koje su se morale isplatit poslje
admine zašto mi brišeš prošli komentar šta je ružno rečeno?molim te odgovori
Cimbenik kako moreš bit siguran da premijer neće završit u zatvoru?
dali ste razumili brojke papir svasta podnosi di su ekonomisti da molo to pojasne narodu ne ova dvojica
Super da su objavili taj video. Sada se jasno vidi da nemaju pojma ni o vladi, ni o demokraciji, niti o 21 stoljecu. Kada bi sve bilo kako Zoki i kompa zele, onda bi uloga vlade bila da skupi stoo vece novce od gradana (povecani porezi, manje suluge) i onda vlada dijlila te novce poduzetnicima. Znaci poduzetnici su ljudi koji stoje u vladinim redovima gdje im Maras, Zoki i Cacic udjeljuju novce po njihovim programima. Drzava u kojoj je politikka glavna gospodarstvena sila zove se komunizam. Mogu si zamisliti gdj ebi bili Google, Apple, ili Microsoft decki da su ceklai da im Linicevi gospodarstveni programi udjeljuju novce!! Usput receno, vlada jako cuva postojece balkansko HR sramosude, blesavo zakondavstvo, i miliona blesavih zakona koji nemaju smisla s zivotom.
nisu napisali da su probili rashodovnu stranu proračuna za 170 milijuna kuna u prvih šest mjeseci pa će zato povisiti trošarine na gorivo
Dasu rekli daće ovako bit uspješan rad Vlade vjerovatno u 11Mj prošle g nebi ova vlada imala ni 2 zastupnika negose nešto drugo pričalo..
Najsmijesnije je to st u vladi sjede ljudi koji nikada nista nisu postigli u zivotu, stalno su u politici i stalno su preko veza. Inace Cacic je na HR sramosudu uspio ugurati u zastaru nekoliko stotina milijuna kuna prema poslovnim partnerima.
Čačić je obećao ostavku ako do sredine godine ne krenu investicije...Što čeka ???
Ništa od toga nisu napravili. Čista laž i obmana. A narod opet vjeruje i trpi njihove uvrede. Takvo neznanje u vođenju države već dugo nismo vidjeli.
U ovom videu nema nikakvih podataka koliko lošije živimo od Vladinih mjera haračenja , PDV-a, poskupljenja energenata 20-30%, općenito poskupljenja svega, nigdje se ne spominje pljačka koja se priprema "legalizacijom" objekata, pa trošarine na sve i svašata, sve veća nezaposlenost,, veća inflacija, pad zdrastvene zaštite, komunalne, slivne, vodoprivredne , ekološke i dr.naknade...itd
Bilo nam je bolje dok smo Kmetobi bili. Sanovali u barakama zemloposjednika radili za hranu i za samo preživjeti.Nismo imali ništa nisu nam ogli oteti ništa.Samo nas prodati drugom gazdi.Danas ima nešto nema novaca platiti komunalije oda mi otmu kuću i istjeraju me na ulicu.To je naša KUKURIKU vlada.
Treba bit iskren uz sve lopovluke i muljaže puno sposobnije bio IVO.. Lakše se plaćali računi bio sve jeftinije nar 30% .. Kadbi trebalo birat evo danas između ive i ove jabi radije ivu .. Ovisu stvarno dno dna..
iskreno mislim da ova vlada nebi bila sposobna posteno voditi niti neku firmu od 100 ljudi a kamoli drzavu.ako vodis firmu i ako se zaduzis onda radnicima manja placa ako vodis drzavu i ako se zaduzis onda narod placa akoko vodis firmu i ako poskupis proizvode firma propada a ako vodis drzavu i dignes porez struju plin cestarinu narod placa i vene izgleda da je lakse voditi drzavu 4 godine i vuci je prema propasti nego firmu jer firma propada a drzava i narod ispastaju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
što si veći parazit drž proračuna,, to ćeš imati više mjesto u odlukama? kaj je to negdje kriterij normalnosti?....bilo gdje na svijetu?