Je li Vlada dosad napravila dovoljno? Pogledajte video
Imamo jasan smjer, poručila je Vlada u spotu objavljenom povodom šest mjeseci rada. U kratkom spotu 'Što znate o prvih šest mjeseci Vlade?' istaknuti su prvi potezi i rezultati. Pogledajte što je Vlada Zorana Milanovića dosad napravila.
Komentari 121
Sve smo to mi napravili, ali ne shvaćamo, zašto vi, hrvatski građani lošije živite nego prije no što smo mi došli na vlast.
Najveci uspijeh ove vlade je taj sto smo uz njihovu pomoc i njihovim zalaganje uspijeli postati svjetski prvaci u poreznim nametima.
koje ruglo od vlade a da ne govorim kakvo je tek ovo ruglo od spota
Zapravo strašno, ovi su toliko uvjereni da dobro rade, samo ne znam za koga (osim sebe, naravno). Devastacija privrede, nepotizam, titoizacija Hrvatske, teranje kapitala i znanja, degradacija struke, itd... Zar je to uspjeh?
U zapadnim novinama bi pisalo: Katastrofa od vlade. Izbori !
Za samo 6 mjeseci njihove vladavine U Hrvatskoj je bez posla ostalo vise nego za 4 ratne godine.
Jeli ova dvojica Kukuriku čitaju svoj plan kad im je toliko smiješan. moguće da čitaju i kekeca.
Ako covjek gleda realno,a ne ocima mrznje, dobro su startovali............Manje kradu,a to je prvi preduvjet uspjeha i sigurno je da premijer nece biti sudjen zbog kriminala,a na sto je morala ukazivati medjunarodna zajednica, i pored toga sto je tadasnja opozicija "citala dlan" HDZea i sve prorekla..........Naravno da su mnogi nezadovoljni jer zele i moraju vjerovati da su svi isti................pa bi ih radovao totalan neuspjeh ove vlade,a za dusevne potrebe..............sigurno je jedno da su se prevarili i da ce patiti,a onog momenta ako pokazu da su isti kao i predhodni sigurno ce biti osudjeni od svojih biraca,sto nije slucaj sa predhodnicima i nihovim biracima........Treba vremena,ali je tesko.Dobro su i pristali da vode drzavu poislije onolike propasti sa HDZeom i njihovom sramotom.........koda nas i u svijetu.......
ovo je video? smiješno! gdje su zgrade koje su izgradili, gdje su tvornice koje su iznikle kao plod njihova truda, gdje su nasmiješeni mladi ljudi koji su dobili dobar posao, gdje su penzioneri zagrljeni u sigurnosti svoje starosti, gdje su državni uredio bez ljudi no informatizirani, gdje je vojska i novi vojni zrakoplovi, gdje su hoteli s 5 zvijezdica, gdje su proizvodi koji idu u izvoz, gdje su seljaci koji oru njive i beru plodove svojeg znoja, gdje je... gdje je ... nema ničeg! samo prazne isprazne lažljive ljigave floskule! da imaju imalo srama i zrnce poštenja - trenutno bi svi dali ostavke!!! sic!
Kaze Ivo sa HDZeom "pocecemo i zavrsiti Peljeski most u najkracem roku" samo pocet.........Kaze Mesic nema sanse da se provede ta investicija ...,a tako je cijenila i sva opozicija..........Drugi izbori sa Ivom na celu HDZea ponovo svojim biracima "nastavljamo sa gradnjom mosta istim tempom" dobi izbore.........Opozicija takodje tvrdi da je to predizborni trik.......................Pa tko je ovdje prevaren i tko se nasukao........A tko je dobro procjenjivao i prognozirao............sve platili Hrvatski gradjani i oni koji nisu vjerovali Ivi i HDZeu..................Koliko treba vremena da se nadoknade takve "smisljene" stete,a samo zbog vlasti na stetu Hrvatske i njenog ugleda...............Samo neki pokazatelji zasto mislim da ce sovim biti bolje....A onog momenta ako samo 5% budu kao predhodni nemaju podrzku..........
kaj nam je kriterij uspjeha identičan onima u zimbabveu? rumunjski standardi su davno zaboravljeni?
komesarsko-komunistička djeca su jednako ili još manje "uspješni" kao i njihovi roditelji
koliko trazimo od ovih da smo od onih samo 10%,ovoliko trazili Hrvcatska nebi bila u blatu......................I ja bi volio da su " desni" vodili drzavu na pravi posten nacin ..........ali svi pokazatelji kazu da je sve samo ne patriotski i pravo i na srecu nisam od takvih "desnih" koji misle da je sve sto je lose po Hrvatsku ,ustvari dobro i da je takvi "desno" dobro............pa nisam takav bedak..............Pa nije ovo komunizam i jednopartiski sistem........valjda smijemo prepoznati postenje od nepostenja....dobro od zla ..........sto se nije smjelo u komunizmu........
Lalo nama mi smo na bolji na svijeti.Svako selo ima svoga NAČELNIKA i svoju birokraciju. Imamo 525 OPĆINA I OVAKVU VLADU.Nama je lijepo nije nam dosadno uvijek mislimo kako će nam biti sutra.
Spot je kao reklama za deterdžent tipa "Naš prašak pere 78,47 % bolje od drugih"...
Jedino sam se prevario u prvim dem.izborima kada sam dao podrzku "desnim" misleci da znaju...........Ali prvi potezi propasti za Hrvate su bili odmah detektirani.............Vodjene rata katasrofa........Branitelji na milost i nemilost cetnika........Vlada i presednik u najvecoj nemoci vuku "mudar" potez pretvorbe privatizacije..........pada Vukovar...branitelji ljuti cak pisu i presudu optuznicu za tadasnje vodstvo.........privatizacija pretvorba se nastavlja kao strateski interes..........Krece BiH .........sulude odluke u ime tamosnjih Hrvata vuce presednik.........svi sute...Mesic se buni biva izopcen........HOS takodje .........pocinje likvidacija.......sankcije .....potpisi W. i D. .isporuke generala ...........
spustite prag kriterija uspješnosti u odnosu na svijet još malo....pa ćete svi biti uspješni !
vlada bi učinila dovoljno samo onda ukoliko odmah da kolektivnu ostavku ...ali je tragedija da bi se kao spasitelj pojavio karamarko !!!!
ovi kukurikavci izgleda imaju ozbiljnog neprijatelja ono sto nemoze pucanstvo to ce RAK istrijebiti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U zadnjih pola godine vladinim odlukama u Hrvatskoj je stvoreno sirotinje vise nego u prethodnih 20.To je njima njihov uspijeh!