Je li Vlada dosad napravila dovoljno? Pogledajte video
Imamo jasan smjer, poručila je Vlada u spotu objavljenom povodom šest mjeseci rada. U kratkom spotu 'Što znate o prvih šest mjeseci Vlade?' istaknuti su prvi potezi i rezultati. Pogledajte što je Vlada Zorana Milanovića dosad napravila.
Komentari 121
Jedan od uspijeha ove vlade je sto su uspijeli zaposliti veliki broj svojih placenika po svim net-forumima u Hrvatskoj koji po citav tjedan 24 sata na dan sirotinji prodaju maglu hvaleci kukurikakvce.
fali na kraju i naučili smo lagati gledajući vas uoči bez imao grižnje savjesti
Ispada da su ovi,a poceli su,nastavili sa svojim nacinom i putem u samostalnu Hrvatsku imali sigurno vise uspjeha........cijenile bi se moralne vrijednosti .......manje kradje i rasprodaje,a tako vise prava i pravde....................Hravtska bi preuzela vodstvo u regiji u svakom pogledu,a ne samo u nogometu..............ovako smo do najlosijih .................aA sto je jos gore mnogi neprepoznaju "uzroke" ovakog stanja..........kako se onda lijeciti.............Oni su ubijedjeni da su svi koji nisu za HDZe nekakvi Udbasi...........ja bi volio da znam gdje im je sjediste i jesuli legalni i koga oni zastupaju.........ili je to samo vrag kojeg se treba bojati pa su bolji dokazani lopovi.............Neka i ovi dokazu jesuli lopovi i jesuli udbasi.........pa cemo onda cijeniti..........
Sigurno i cimbenik voluntira za 6000 kuna mjesecno.
Imamo jasan smjer. On vodi u provaliju. Iskači tko može.
24.06.2012. u 14:56h c523h231 je napisao/la: Jedan od uspijeha ove vlade je sto su uspijeli zaposliti veliki broj svojih placenika po svim net-forumima u Hrvatskoj koji po citav tjedan 24 sata na dan sirotinji prodaju maglu hvaleci kukurikakvce. Je lili istina da primaju 6000 kuna, iz čije blagajne ?
realnim kriterijima do oslobađanja od terora političkih mediokriteta i hohštaplera !
Mladima dostupnije radno iskustvo. To je u biti onih 1600 kuna.
Smanjeno zaduživanje. Laaaaž.
Ovo je u stvari jako dobar vic.
kaj vam je i kriterij ..:"imam 1000 eura na štednji", mjerilo bogatstva, ako je ovo kriterij uspjeha? hahahhahahahahaa
za sve likove iz politike u HR, jedino što se može reći ? hohštapleri !
@24.06.2012. u 14:59h marnie je napisao/la: 24.06.2012. u 14:56h c523h231 je napisao/la: Jedan od uspijeha ove vlade je sto su uspijeli zaposliti veliki broj svojih placenika po svim net-forumima u Hrvatskoj koji po citav tjedan 24 sata na dan sirotinji prodaju maglu hvaleci kukurikakvce. Je li istina da primaju 6000 kuna, iz čije blagajne ? ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeste istina je,primaju 6000 kunica iz blagajne ZG holding a sta ste vi mislili da ce im cacic placati od svoje place 1000 eura.Ko ne vjeruje naka pita cinbenika ...i admina.
Da zato mi plaćamo skuplju vodu i prijevoz, da se može financirati propaganda na forumima i pranje mozga.
Lažu čim zinu.
Evo ekipa je stigla, da zaradi svoju lovu.
Zanima me ima li još naivaca koji vjeruju ovim prodavačima magle.
uistinu iznimno funky, mondeno, energicno, informativno i stilski doradeno. kao sto su to recimo reklame za optimu modricu, sokostark ili jamnicu tri srca. kako god bilo, u sva cetiri slucaja (reklama) radi se o vrhunskim proizvodima.
ovi kukurikavci izgleda imaju ozbiljnog neprijatelja ono sto nemoze pucanstvo to ce RAK istrijebiti
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Najbolje mi je kad u ovome "spotu" povisenje poreza i harac koji su nametnuli gradanima ove zemlje nazivaju porezna reforma. Nulanoviceva vlada je jadnija i od one koju je vodio onaj kepec racan 2000.