Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 223
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
plan, rad, rezultati
Povratak na članak

Je li Vlada dosad napravila dovoljno? Pogledajte video

Imamo jasan smjer, poručila je Vlada u spotu objavljenom povodom šest mjeseci rada. U kratkom spotu 'Što znate o prvih šest mjeseci Vlade?' istaknuti su prvi potezi i rezultati. Pogledajte što je Vlada Zorana Milanovića dosad napravila.

Komentari 121

WA
WalterL
14:54 24.06.2012.

Najbolje mi je kad u ovome "spotu" povisenje poreza i harac koji su nametnuli gradanima ove zemlje nazivaju porezna reforma. Nulanoviceva vlada je jadnija i od one koju je vodio onaj kepec racan 2000.

VL
C5
c523h231
14:56 24.06.2012.

Jedan od uspijeha ove vlade je sto su uspijeli zaposliti veliki broj svojih placenika po svim net-forumima u Hrvatskoj koji po citav tjedan 24 sata na dan sirotinji prodaju maglu hvaleci kukurikakvce.

VL
CA
cavecanem
14:57 24.06.2012.

fali na kraju i naučili smo lagati gledajući vas uoči bez imao grižnje savjesti

VL
CI
cinbenik
14:57 24.06.2012.

Ispada da su ovi,a poceli su,nastavili sa svojim nacinom i putem u samostalnu Hrvatsku imali sigurno vise uspjeha........cijenile bi se moralne vrijednosti .......manje kradje i rasprodaje,a tako vise prava i pravde....................Hravtska bi preuzela vodstvo u regiji u svakom pogledu,a ne samo u nogometu..............ovako smo do najlosijih .................aA sto je jos gore mnogi neprepoznaju "uzroke" ovakog stanja..........kako se onda lijeciti.............Oni su ubijedjeni da su svi koji nisu za HDZe nekakvi Udbasi...........ja bi volio da znam gdje im je sjediste i jesuli legalni i koga oni zastupaju.........ili je to samo vrag kojeg se treba bojati pa su bolji dokazani lopovi.............Neka i ovi dokazu jesuli lopovi i jesuli udbasi.........pa cemo onda cijeniti..........

VL
WA
WalterL
14:57 24.06.2012.

Sigurno i cimbenik voluntira za 6000 kuna mjesecno.

VL
Avatar marnie
marnie
14:58 24.06.2012.

Imamo jasan smjer. On vodi u provaliju. Iskači tko može.

VL
Avatar marnie
marnie
14:59 24.06.2012.

24.06.2012. u 14:56h c523h231 je napisao/la: Jedan od uspijeha ove vlade je sto su uspijeli zaposliti veliki broj svojih placenika po svim net-forumima u Hrvatskoj koji po citav tjedan 24 sata na dan sirotinji prodaju maglu hvaleci kukurikakvce. Je lili istina da primaju 6000 kuna, iz čije blagajne ?

VL
SC
SCANDALMAN
15:01 24.06.2012.

realnim kriterijima do oslobađanja od terora političkih mediokriteta i hohštaplera !

VL
Avatar marnie
marnie
15:01 24.06.2012.

Mladima dostupnije radno iskustvo. To je u biti onih 1600 kuna.

VL
Avatar marnie
marnie
15:02 24.06.2012.

Smanjeno zaduživanje. Laaaaž.

VL
SB
sbb
15:03 24.06.2012.

Ovo je u stvari jako dobar vic.

VL
SC
SCANDALMAN
15:04 24.06.2012.

kaj vam je i kriterij ..:"imam 1000 eura na štednji", mjerilo bogatstva, ako je ovo kriterij uspjeha? hahahhahahahahaa

VL
SC
SCANDALMAN
15:05 24.06.2012.

za sve likove iz politike u HR, jedino što se može reći ? hohštapleri !

VL
C5
c523h231
15:05 24.06.2012.

@24.06.2012. u 14:59h marnie je napisao/la: 24.06.2012. u 14:56h c523h231 je napisao/la: Jedan od uspijeha ove vlade je sto su uspijeli zaposliti veliki broj svojih placenika po svim net-forumima u Hrvatskoj koji po citav tjedan 24 sata na dan sirotinji prodaju maglu hvaleci kukurikakvce. Je li istina da primaju 6000 kuna, iz čije blagajne ? ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Jeste istina je,primaju 6000 kunica iz blagajne ZG holding a sta ste vi mislili da ce im cacic placati od svoje place 1000 eura.Ko ne vjeruje naka pita cinbenika ...i admina.

VL
Avatar marnie
marnie
15:06 24.06.2012.

Da zato mi plaćamo skuplju vodu i prijevoz, da se može financirati propaganda na forumima i pranje mozga.

VL
Avatar hrvoje horvat
hrvoje horvat
15:07 24.06.2012.

Lažu čim zinu.

VL
Avatar marnie
marnie
15:07 24.06.2012.

Evo ekipa je stigla, da zaradi svoju lovu.

VL
BI
billynik
15:07 24.06.2012.

Zanima me ima li još naivaca koji vjeruju ovim prodavačima magle.

VL
RO
rowokopach
15:09 24.06.2012.

uistinu iznimno funky, mondeno, energicno, informativno i stilski doradeno. kao sto su to recimo reklame za optimu modricu, sokostark ili jamnicu tri srca. kako god bilo, u sva cetiri slucaja (reklama) radi se o vrhunskim proizvodima.

VL
RZ
ratnik zapravicu
14:30 24.06.2012.

ovi kukurikavci izgleda imaju ozbiljnog neprijatelja ono sto nemoze pucanstvo to ce RAK istrijebiti

VL
« 1 2 3 4 5 6 7 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.