Ivica Todorić je odselio u London, a s njim je i stariji sin Ante
Mlađi sin Ivan koji je vodio Nadzorni odbor Agrokora je u Švicarskoj, gradu Zurichu
Komentari 105
Dakle Agrokoru nije nista, da se odmah razumijemo. Ovo je politicki progon sto zlocinacka izvodi, da se istjeraju Rusi sa trzista Jugoistocne Europe, a s tim i nasa domaca komapnija i prehrambena inustrija u nasemu slucaju. Agrokor se moze spasiti vrlo lako, samo da Rusi preuzmu svoje dionice i da svi skupa izidjemo na rusko trziste i generalno na trziste Azije od potencijalnih 4 miliarde klijenata. Ovo su Amerikanci naredili zlocinackoj, posto su oni u bankrotu odavno, pa sada grabe nasa trzista i ruse nase kompanije po Europi. Ovo je samo pocetak sto oni jos imaju na umu pokrasti narodima. Vidjeti cete kada krenu proganjati sve ostale, banke, osiguranja i razne financijske institute, i uvale sve svoje na mjesto njihovih. A otimacini resursa da i ne govorimo, nafte, plina, struje, vode, pa cak i televizije vidjeti cete, i HRANE u nasem slucaju. Mi cemo postati prava pravcata stoka, ovce za sisanje, sve radi nase zlocinacke i izdajnicke politike u zemlji.
Ako je u Londonu, onda više nije u Londonu. Nije bitno što je vjerojatno pobjegao našem sudstvu. Problem je Rusija. Njima se neće sakrit. Pisao sam davno prije da su njemu i kompletnoj familiji trbali oduzet putovnicu. Istoma sa osobnom se može po EU, ali svaka EU članica bi isporučila Todorića. Tko zna, možda pobjegne u Sj. Koreju, Iran i takve zemlje. Ni Južna Amerika mu ne bi bila strana, ali opet, tražit će ga Ruska mafija sa Putinom na čelu.
Ako je u Londonu, onda više nije u Londonu. Nije bitno što je vjerojatno pobjegao našem sudstvu. Problem je Rusija. Njima se neće sakrit. Pisao sam davno prije da su njemu i kompletnoj familiji trbali oduzet putovnicu. Istoma sa osobnom se može po EU, ali svaka EU članica bi isporučila Todorića. Tko zna, možda pobjegne u Sj. Koreju, Iran i takve zemlje. Ni Južna Amerika mu ne bi bila strana, ali opet, tražit će ga Ruska mafija sa Putinom na čelu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nasi gradjani su strasno politicki i ekonomski neobrazovani, oni jadni veze nemaju o trzistu, njih svaka olos moze namagarciti i oteti im citavu zemlju pred nosom, oni to primjetili ne bi. Doduse to se vec i dogodilo i dogadja se sada u slucaju Agrokora. Oni se odmah svrstaju na stranu neprijetelja i cak navijaju i bore se za njega. I tako kroz citavu povijest, zamislite uvijek su na strani svojih kolonizatora? Kako smo mi jadan i preglup narod, mozda bi se i ja tako ponasala na mjestu kolonizatora, kada bi imala bas tolike budaletine ispred sebe, slijepo glupe.