Ivica Todorić je odselio u London, a s njim je i stariji sin Ante
Mlađi sin Ivan koji je vodio Nadzorni odbor Agrokora je u Švicarskoj, gradu Zurichu
Komentari 105
Što više bježiš bliži si Remetincu.
Neki od komentatora ovde nisu normalni. Prvo Todorić je slobodan čovijek,nije optužen,drugo,može putovati gdje želi, a blog može pisati i iz Londona.To što osudjujute Todorića bez suda je van pameti. Krivite DORH!
HDZ i Todorić - kao i svi normalni ljudi -razveli se i jedan je morao napustit dom, koji je u tom slucaju hrvatska. Nije ivica jedina žena HDZa. RKC politicka poligamija.
Nema problema, gazda. Tu su SDP i HSS, kao i Živi zid i Glas koji će govoriti u vaše ime i štititi vaš integritet.
Igor Mandić, prije 5.g u gostovanju u emisiji Nedjeljom u 2, je ipak bio u pravu kada je rekao da je Hrvatska propali projekt! ja sam tada bio potpuno u krivu i bjesan na njega, a HTV-u pisao zašto su ga ugostili.Sada mogu reći da je g. Igor Mandić bio u pravu!!!
Zanimljivo. Izjava Marasa gdje 2015. na svim medijima veliča i hvali Agrokor kao Velikog ekonomskog diva kao uspješan primjer drugima, blokirana je na svim portalima. Naslov glasi otprilike ovako: Mali divovi dolaze: Maras najavio nastavak poticanja poduzetnika, ali i ... Ako netko uspije otkriti i objaviti tekst svaka mu čast.
Stakori zbrisali a doma ostavili zenske da se nose s ovim sr**em. Prave junacine.
Štakori bježr
Ako nema barem milijardu eura na računima onda je stvarno nesposoban l.pov,koliko je zahebao ljudi oko sebe
Prava Rvatina "radio" je za hrvatsku dok god je mogao. Sad nas promovira u svijetu,on je naš ambasador sad ha???
Bila je to ipak kula od karata, čini se
vrati se gazda,bez teb nista vise nema smisla.
A davno sam rekao da se on pritvori!A sad pojeo vuk nagarca.
Sve je to OK što se tiče namjere "zbrisati" hrv. pravosudnom sustavu, ali nezgodno, kao što vele u BiH "pravo nezgodno" je što lik zdriblao banke u ruskom drž. vlasništvu za > 1 mlrd eura. Lako njemu za naše pravosuđe (Nitko te ne može objesiti kad imaš vreću novca! - starinska izreka), ali ovi drugi - tu bi moglo biti iznenađenja jer su strahovito jaki u Londonu, razmislite samo kakvih slučajeva tamo bilo s čajem i kišobranima. Tako da se možda u konačnici i ne pokaže kao dobar izbor...
Pogledajte prekrasan promo video Agrokorove komapnije na blogu Todorica, tu gdje pise blog. Mega predivna kompanija na nivou CH kompanija najljeosih na svijetu. Zlocinakoj treba sjeme zatrti, ako unisti ovu nasu gospodsku predivnu domacu komapniju.
Todorić ima stila pa nije otišao u BIH,njegov nivo mu to ne dopušta.
E moj narode
Ivek, kaj si zaboravio da u Londonu ima jako punooo mostova!
Ovo sto zlocinacka radi je sve nezakonito, kriminalno i ilegalno. Todoric je angazirao strane odvjetnike, dobro je ucinio, konacno. Oni su debelo u govnima, ukrali su covjeku njegovo privatno vlasnistvo, istjerali ljudi iz kompanije i oni se ukrcali u admistraciju, to je pljacka stoljeca, nevidjeni kriminal. Drzava se nema sto petljati u privatne kompanije ljudima i kreirati zakone ''ad hoc'', samo za jednu kompaniju u zemlji. Zna se kako ide procedura po zakonu, dobaljaci i financijski instituti komuniciraju sa kompanijom, i eventualno samo oni imaju pravo preko svojih odvjetnika traziti svoj novac i nitko drugi. Todoric ce sigurno dobtiti na sudu, ovo je presedan nevidjenih razmjera u svijetu biznisa. Tako bi oni sutra mogli bilo kome oteti kompaniju, domacim i stranim kapitalistima, ako im ovo prodje, sto nema sanse da ce proci. To ne postoji na Zapadu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zanimljivo. Izjava Marasa gdje 2015. na svim medijima veliča i hvali Agrokor kao Velikog ekonomskog diva kao uspješan primjer drugima, blokirana je na svim portalima. Naslov glasi otprilike ovako: Mali divovi dolaze: Maras najavio nastavak poticanja poduzetnika, ali i ... Ako netko uspije otkriti i objaviti tekst svaka mu čast.