Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Napustili Hrvatsku
Povratak na članak

Ivica Todorić je odselio u London, a s njim je i stariji sin Ante

Mlađi sin Ivan koji je vodio Nadzorni odbor Agrokora je u Švicarskoj, gradu Zurichu

Komentari 105

DU
Deleted user
20:38 10.10.2017.

Zanimljivo. Izjava Marasa gdje 2015. na svim medijima veliča i hvali Agrokor kao Velikog ekonomskog diva kao uspješan primjer drugima, blokirana je na svim portalima. Naslov glasi otprilike ovako: Mali divovi dolaze: Maras najavio nastavak poticanja poduzetnika, ali i ... Ako netko uspije otkriti i objaviti tekst svaka mu čast.

VL
HR
hrza
06:08 11.10.2017.

Što više bježiš bliži si Remetincu.

VL
NV
NV
19:44 10.10.2017.

Neki od komentatora ovde nisu normalni. Prvo Todorić je slobodan čovijek,nije optužen,drugo,može putovati gdje želi, a blog može pisati i iz Londona.To što osudjujute Todorića bez suda je van pameti. Krivite DORH!

VL
NO
nogogaz
16:07 10.10.2017.

HDZ i Todorić - kao i svi normalni ljudi -razveli se i jedan je morao napustit dom, koji je u tom slucaju hrvatska. Nije ivica jedina žena HDZa. RKC politicka poligamija.

VL
DU
Deleted user
20:26 10.10.2017.

Nema problema, gazda. Tu su SDP i HSS, kao i Živi zid i Glas koji će govoriti u vaše ime i štititi vaš integritet.

VL
PH
Petarstijena-HR
15:33 10.10.2017.

Igor Mandić, prije 5.g u gostovanju u emisiji Nedjeljom u 2, je ipak bio u pravu kada je rekao da je Hrvatska propali projekt! ja sam tada bio potpuno u krivu i bjesan na njega, a HTV-u pisao zašto su ga ugostili.Sada mogu reći da je g. Igor Mandić bio u pravu!!!

VL
DU
Deleted user
20:38 10.10.2017.

Zanimljivo. Izjava Marasa gdje 2015. na svim medijima veliča i hvali Agrokor kao Velikog ekonomskog diva kao uspješan primjer drugima, blokirana je na svim portalima. Naslov glasi otprilike ovako: Mali divovi dolaze: Maras najavio nastavak poticanja poduzetnika, ali i ... Ako netko uspije otkriti i objaviti tekst svaka mu čast.

VL
HO
hopsek
01:38 11.10.2017.

Stakori zbrisali a doma ostavili zenske da se nose s ovim sr**em. Prave junacine.

VL
HR
hromcan
21:35 10.10.2017.

Štakori bježr

VL
DU
Deleted user
13:13 11.10.2017.

Ako nema barem milijardu eura na računima onda je stvarno nesposoban l.pov,koliko je zahebao ljudi oko sebe

VL
DU
Deleted user
13:15 11.10.2017.

Prava Rvatina "radio" je za hrvatsku dok god je mogao. Sad nas promovira u svijetu,on je naš ambasador sad ha???

VL
DO
Dolinski
15:25 10.10.2017.

Bila je to ipak kula od karata, čini se

VL
OK
okvarbudovič
18:40 10.10.2017.

vrati se gazda,bez teb nista vise nema smisla.

VL
Avatar Domaće je bolje
Domaće je bolje
15:26 10.10.2017.

A davno sam rekao da se on pritvori!A sad pojeo vuk nagarca.

VL
DU
Deleted user
15:23 10.10.2017.

Sve je to OK što se tiče namjere "zbrisati" hrv. pravosudnom sustavu, ali nezgodno, kao što vele u BiH "pravo nezgodno" je što lik zdriblao banke u ruskom drž. vlasništvu za > 1 mlrd eura. Lako njemu za naše pravosuđe (Nitko te ne može objesiti kad imaš vreću novca! - starinska izreka), ali ovi drugi - tu bi moglo biti iznenađenja jer su strahovito jaki u Londonu, razmislite samo kakvih slučajeva tamo bilo s čajem i kišobranima. Tako da se možda u konačnici i ne pokaže kao dobar izbor...

VL
Avatar anticenzura
anticenzura
15:37 10.10.2017.

Pogledajte prekrasan promo video Agrokorove komapnije na blogu Todorica, tu gdje pise blog. Mega predivna kompanija na nivou CH kompanija najljeosih na svijetu. Zlocinakoj treba sjeme zatrti, ako unisti ovu nasu gospodsku predivnu domacu komapniju.

VL
DU
Deleted user
16:01 10.10.2017.

Todorić ima stila pa nije otišao u BIH,njegov nivo mu to ne dopušta.

VL
HE
Hercstipe
15:28 10.10.2017.

E moj narode

VL
Avatar Prodanović
Prodanović
15:27 10.10.2017.

Ivek, kaj si zaboravio da u Londonu ima jako punooo mostova!

VL
Avatar anticenzura
anticenzura
16:57 10.10.2017.

Ovo sto zlocinacka radi je sve nezakonito, kriminalno i ilegalno. Todoric je angazirao strane odvjetnike, dobro je ucinio, konacno. Oni su debelo u govnima, ukrali su covjeku njegovo privatno vlasnistvo, istjerali ljudi iz kompanije i oni se ukrcali u admistraciju, to je pljacka stoljeca, nevidjeni kriminal. Drzava se nema sto petljati u privatne kompanije ljudima i kreirati zakone ''ad hoc'', samo za jednu kompaniju u zemlji. Zna se kako ide procedura po zakonu, dobaljaci i financijski instituti komuniciraju sa kompanijom, i eventualno samo oni imaju pravo preko svojih odvjetnika traziti svoj novac i nitko drugi. Todoric ce sigurno dobtiti na sudu, ovo je presedan nevidjenih razmjera u svijetu biznisa. Tako bi oni sutra mogli bilo kome oteti kompaniju, domacim i stranim kapitalistima, ako im ovo prodje, sto nema sanse da ce proci. To ne postoji na Zapadu.

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.