Ivica Todorić je odselio u London, a s njim je i stariji sin Ante
Mlađi sin Ivan koji je vodio Nadzorni odbor Agrokora je u Švicarskoj, gradu Zurichu
Komentari 105
hej narode! probudi se! todorić je uz pomoć hdz-a i sdp-a ukrao i podijelio s istima više nego se naš prvi predsjednik tuđman zadužio za 5 godina ratovanja i pet godina izgradnje i više nego je bivša juga dugovala pred raspadanje. kakav agrokor. to je socijalistička fora. tako su u jugi pomagali jedni druge i svi propali a na kraju i juga.isprobani pilot projekt komunista za uništenje države.
Jadan propa a zaposlio toliku kucu sa advokatima
Dali se moze zivjeti od kamata godisnje na stednji, ako mi je u banci 3 milijarde kuna???... A ono...
Zlocinci iz HDZa zajedno sa kriminalcima svih boja kradu i iznose kapital u druge drzave. Ne brinite nasa ruka ce vas i tamo stici. Smrt zlocinackoj organizaciji HDZa koja je bacila Hrvatski narod u siromastvo i robovlasnicki polozaj ovisan o strnom kapitalu.
Radilo se o velikom kriminalu i zato je trebalo pritvor dok se stvari ne rasčiste.
Anketa ako nece da se vrati da mu se sudi treba ga kidnapirati imamo sposobnih i hrabrih momaka
Blagajnica hoće na more, ali sad joj je lakše kad zna zašto godinama nije mogla.
Jadan čovik još nezna da postoji EUN ili EVROPSKI UHIDBENI NALOG ali i to će ubrzo saznati jer je Velika Britanija još uvijek u EU-u.
Pa nije on naš kralj pa da beži iz otadžbine !
daj ga strpajte u bajbukanu da malo za promjenu pocne tanko kakiti
Koga briga, vazniji su loptoguraci, ustase, partizani, Stepinac i hodanje oko lesa.
Zna li mi itko reći, kad su ovi odlazili na službene putove u inozenstvo, jesu li mijenjali kartice u mobitelima?
pojela maca!
Tito je ima sekretare, a Tuđman velike Hrvate.
Opet iseljavanje. Za RH je steta sto se ova obitelj nije iselila ranije.
propade V.B. za godinu dana....
Gdje su sad svi ADZ-ovci čija stranka je i stvorila Todoriće, Guciće, razne Kutle i slične? Svi su sad odjednom protiv državotvornog Ivice?
Ekonomski emigrant...otišao trbuhom za kruhom.
Znači dao je petama vjetra.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
i sanader je pobjegao u austriju pa se vratio u hrvatsku