Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 175
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?

Dok sviraju ratne trube, mobilizacija svakog glasača upravo je na djelu

14.02.2024. u 08:15

Čemu može pridonijeti kreiranje ratne psihoze, kada je jedini pravi smjer za Hrvatsku ulaganje u vojnu infrastrukturu i opremu, nabavka što modernijeg oružja i, ključno, brojniju i što profesionalniju vojsku?

Za jednu javnu površinu na kojoj policijske ograde otežavaju pravo na slobodu okupljanja, Markov je trg posljednjih dana čudesno prometan. Bdjenje opozicijskih stranaka i prosvjedi brojnih strukovnih organizacija pouzdan su znak da se približavaju izbori, jer kada ako ne sada kupiti socijalni mir, iskamčiti bolja materijalna prava ili istjerati neku svoju pravicu.

No, jedan od najljepših zagrebačkih trgova upravo je iznimno aktivan s obje strane barikada, kako u Saboru tako i zgradi hrvatske Vlade, gdje se u superizbornoj godini osmišljavaju brojne, pa i riskantne operacije s ciljem dodvoravanja neodlučnom biračkom tijelu mahom s desnice, među kojima je i, posljednjih dana agresivno gurana, ideja o služenju vojnog roka.

Komentara 1

Avatar Moodleen
Moodleen
09:17 14.02.2024.

Dok imamo zemljake RR u susjedstvu vojsku stalno trebamo pojačavati.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja