Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"
Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj
Komentari 207
18.11.2011. u 15:12h Katsumoto je napisao/la: vidim da je penicilin u prvim redovima na antemurale christianitatis..... -------------------------------------- jer se što desilo u Danskoj- nije Da postoje ultradesne skuine to je činjenica i nitko ih ne podržava, ali da se svaka islamistička svinjarija opravdava je izgleda sasvim normalno, ovo u danskoj je reakcija na sranya, na klanje režisera, pokušaj ubijstva radi karikature i sada se javljaju i plavokosi ekstremi. Napisao sam nebrojeno puta da su islamisti muslimanski problem i da je na muslimanima da to rješe jer kao što su islamistima svi kršani istitako su i ovim desničarima svi muslimani isti, u čemu je problem ? Nisam ja pisao ni nosao one transparente nego neprilagođeni imigranti kojima se predugo tolerirala “različitost“, e pa sada je puklo go*no u ventilator kako se čini
18.11.2011. u 16:04h Zrakomlat je napisao/la: slusaj me, samim time sto si sinovima dao ta imena, i sto se ti zoves idriz ili fikret, a belac si, kavkazac, rasa, ti si sam sebe obelezio kao talibana....zapravo svoje sinove, tebe su roditelji unakazili.....i dalje me ne kapiras.....vi bosnjaci ste kulturni paradoks sveta..... __________________________ jesi li mi gledao dokumente, pa znaš da sam se izjasnio kao bošnjak ? Ti si uzimaš malo previše prava govoriti drugima tko su i što su To je vrlo ružna navika A meni pusti da vodim svoj život, on se tebe ne tiče
poenta je sto mi od islama nismo dozivili nikad nista dobro....samu nam muku, jad i cemer donosio....to je nama genetski urezano...molim vas da imate razumevanja i da se gubite u vase pustinje.....inace mi necemo imati razumevanja vise za vas....
18.11.2011. u 16:06h @rea je napisao/la: kako te nije sram nakon zadnje blamaže ?! ************************************************* Ja sam se bar ispricao, ali od tebe to necemo doživjeti nikada! Iako isto tako griješiš, pa skoro u pravilu.
kako se zoves?????? ja sam igor zivanovic....eto....mos me naci kad te volja...sto se stidis imena i prezimena??? ti ne volis sebe a os voleti moju zemlju???? razmisli i o tome....
18.11.2011. u 16:06h penicilin je napisao/la: ... jer se što desilo u Danskoj- nije Da postoje ultradesne skuine to je činjenica i nitko ih ne podržava, ali da se svaka islamistička svinjarija opravdava je izgleda sasvim normalno, ovo u danskoj je reakcija na sranya, na klanje režisera, pokušaj ubijstva radi karikature i sada se javljaju i plavokosi ekstremi. Napisao sam nebrojeno puta da su islamisti muslimanski problem i da je na muslimanima da to rješe jer kao što su islamistima svi kršani istitako su i ovim desničarima svi muslimani isti, u čemu je problem ? Nisam ja pisao ni nosao one transparente nego neprilagođeni imigranti kojima se predugo tolerirala “različitost“, e pa sada je puklo go*no u ventilator kako se čini _________ a, sad su ultradesne skupine..... a ono su islamističke... Sam taj pristup te kvalificira za antemurale A ako ti je do parola, potraži i za suprotnu stranu. Ja jesam, i našao sam ih dosta, vrlo literarnih i rustikalnih. Kako nam admin-aga ne dozvoljava linkove u ova doba, potraži: Islamophobic and proud of it ili sliku iphobe jpg Dopašće ti se - garant
18.11.2011. u 15:32h Katsumoto je napisao/la: a ako se netko pita kako je sve počelo, neka se vrati unazad nešto više od pola stoljeća, i malo prostudira šta se sve onda događalo. ---------------------------- joj kak je dražestan taj povijesni vremeplovv koji spominješ, a da se vratimo još malo unazad, recimo još -100 god ili to baš i ne bi bilo zgodno ?
18.11.2011. u 16:09h Zrakomlat je napisao/la: kako se zoves?????? ja sam igor zivanovic....eto....mos me naci kad te volja...sto se stidis imena i prezimena??? ti ne volis sebe a os voleti moju zemlju???? razmisli i o tome.... _______________________________ haj, Igore Živanoviću........ ako te budem htio naći, znam gdje ću
jesi li vise putao naveo da si ateista a ponasas se kao najveci taliban???? je li?
16:06h Zrakomlat je napisao/la: pazi kolike probleme imamo mi juzni sloveni medju sobom >>>>>>> \'Ajd ne kaki .O kakvim ti to juznim Slovenima bulaznis. Slovenci, muslimani i Hrvati 30 % ,precani 25 % Srbijanci 15 %, Bugari 13 %. Covjece ,sa 35 % slavenskih gena Madjari su vise nego dvostruko veci Slaveni od Srbijanaca
@rea je pisala: \"Niskokvalificirana radna snaga? A kakva bi to radna snaga trebali bit\' polupismeni? Visokokvalificirana, da se ne uvrijede.\" Ne, nego u skladu sa skolskom i strucnom spremom. Istaknuo sam \"nekvalificirana\" jer je Evropa najvise bas takvu snagu uvozila.. Nisu svi muslimani polupismeni. Neki su na visokim polozajimo po evropskim firmama, edukacijskim ustavnovama, institutima.
@mraf: zasto tebe neki komentatori zovu igla?
18.11.2011. u 16:12h penicilin je napisao/la: 18.11.2011. u 15:32h Katsumoto je napisao/la: a ako se netko pita kako je sve počelo, neka se vrati unazad nešto više od pola stoljeća, i malo prostudira šta se sve onda događalo. ---------------------------- joj kak je dražestan taj povijesni vremeplov koji spominješ, a da se vratimo još malo unazad, recimo još -100 god ili to baš i ne bi bilo zgodno ? _____________________________________________ vrati se gdje hoćeš - ja mislim da se generiranje svih ovih relacija danas odigralo u predvečerje II svjetskog rata. Ali bi moglo iće, u nekim elementima, i čitavo stoljeće unazad
18.11.2011. u 16:11h Katsumoto je napisao/la: a, sad su ultradesne skupine..... a ono su islamističke... Sam taj pristup te kvalificira za antemurale ------------------------------- kada se deklariraju kao branitelji kršćanstva onda ih budemo tako i nazivali, nisam čuo da netko odd njih svoje djelovanje veže niti za Bibliju niti za crkvu, no možemo ih nazvati i kršćanskim ekstremistima, meni ne smeta taj naziv
18.11.2011. u 16:14h flegmatik je napisao/la: @mraf: zasto tebe neki komentatori zovu igla? ____________________________ bode neke dame opako
@TM: ha ha ha :-)
izno sam sebi daje pluseve....hehehehe....veliki vezir iznogud....
Bas me zanima ,ima li ISTINSKOG Hrvata koji priznaje ovakvu osakacenu Hrvatsku razbijenu na 2 dijela ? Gdje to postoji slicna drzava na svijetu???
mda....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
pazi kolike probleme imamo mi juzni sloveni medju sobom, e sad zamisli kako je na zapadu....zapravo ti to znas....tebe na carinskoj kontroli zaustavljaju i detaljno pregledaju samo zbo0g imena, inace si rasno nas, nisi semit, nisi crnac, nisi cigan...al se zoves mustafa....kapiras?