Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Provode obuku
Povratak na članak

Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"

Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj

Komentari 207

ZR
Zrakomlat
16:06 18.11.2011.

pazi kolike probleme imamo mi juzni sloveni medju sobom, e sad zamisli kako je na zapadu....zapravo ti to znas....tebe na carinskoj kontroli zaustavljaju i detaljno pregledaju samo zbo0g imena, inace si rasno nas, nisi semit, nisi crnac, nisi cigan...al se zoves mustafa....kapiras?

VL
PE
penicilin
16:06 18.11.2011.

18.11.2011. u 15:12h Katsumoto je napisao/la: vidim da je penicilin u prvim redovima na antemurale christianitatis..... -------------------------------------- jer se što desilo u Danskoj- nije Da postoje ultradesne skuine to je činjenica i nitko ih ne podržava, ali da se svaka islamistička svinjarija opravdava je izgleda sasvim normalno, ovo u danskoj je reakcija na sranya, na klanje režisera, pokušaj ubijstva radi karikature i sada se javljaju i plavokosi ekstremi. Napisao sam nebrojeno puta da su islamisti muslimanski problem i da je na muslimanima da to rješe jer kao što su islamistima svi kršani istitako su i ovim desničarima svi muslimani isti, u čemu je problem ? Nisam ja pisao ni nosao one transparente nego neprilagođeni imigranti kojima se predugo tolerirala “različitost“, e pa sada je puklo go*no u ventilator kako se čini

VL
OB
-obrisani-
16:08 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:04h Zrakomlat je napisao/la: slusaj me, samim time sto si sinovima dao ta imena, i sto se ti zoves idriz ili fikret, a belac si, kavkazac, rasa, ti si sam sebe obelezio kao talibana....zapravo svoje sinove, tebe su roditelji unakazili.....i dalje me ne kapiras.....vi bosnjaci ste kulturni paradoks sveta..... __________________________ jesi li mi gledao dokumente, pa znaš da sam se izjasnio kao bošnjak ? Ti si uzimaš malo previše prava govoriti drugima tko su i što su To je vrlo ružna navika A meni pusti da vodim svoj život, on se tebe ne tiče

VL
ZR
Zrakomlat
16:08 18.11.2011.

poenta je sto mi od islama nismo dozivili nikad nista dobro....samu nam muku, jad i cemer donosio....to je nama genetski urezano...molim vas da imate razumevanja i da se gubite u vase pustinje.....inace mi necemo imati razumevanja vise za vas....

VL
MR
mraf
16:09 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:06h @rea je napisao/la: kako te nije sram nakon zadnje blamaže ?! ************************************************* Ja sam se bar ispricao, ali od tebe to necemo doživjeti nikada! Iako isto tako griješiš, pa skoro u pravilu.

VL
ZR
Zrakomlat
16:09 18.11.2011.

kako se zoves?????? ja sam igor zivanovic....eto....mos me naci kad te volja...sto se stidis imena i prezimena??? ti ne volis sebe a os voleti moju zemlju???? razmisli i o tome....

VL
OB
-obrisani-
16:11 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:06h penicilin je napisao/la: ... jer se što desilo u Danskoj- nije Da postoje ultradesne skuine to je činjenica i nitko ih ne podržava, ali da se svaka islamistička svinjarija opravdava je izgleda sasvim normalno, ovo u danskoj je reakcija na sranya, na klanje režisera, pokušaj ubijstva radi karikature i sada se javljaju i plavokosi ekstremi. Napisao sam nebrojeno puta da su islamisti muslimanski problem i da je na muslimanima da to rješe jer kao što su islamistima svi kršani istitako su i ovim desničarima svi muslimani isti, u čemu je problem ? Nisam ja pisao ni nosao one transparente nego neprilagođeni imigranti kojima se predugo tolerirala “različitost“, e pa sada je puklo go*no u ventilator kako se čini _________ a, sad su ultradesne skupine..... a ono su islamističke... Sam taj pristup te kvalificira za antemurale A ako ti je do parola, potraži i za suprotnu stranu. Ja jesam, i našao sam ih dosta, vrlo literarnih i rustikalnih. Kako nam admin-aga ne dozvoljava linkove u ova doba, potraži: Islamophobic and proud of it ili sliku iphobe jpg Dopašće ti se - garant

VL
PE
penicilin
16:12 18.11.2011.

18.11.2011. u 15:32h Katsumoto je napisao/la: a ako se netko pita kako je sve počelo, neka se vrati unazad nešto više od pola stoljeća, i malo prostudira šta se sve onda događalo. ---------------------------- joj kak je dražestan taj povijesni vremeplovv koji spominješ, a da se vratimo još malo unazad, recimo još -100 god ili to baš i ne bi bilo zgodno ?

VL
OB
-obrisani-
16:12 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:09h Zrakomlat je napisao/la: kako se zoves?????? ja sam igor zivanovic....eto....mos me naci kad te volja...sto se stidis imena i prezimena??? ti ne volis sebe a os voleti moju zemlju???? razmisli i o tome.... _______________________________ haj, Igore Živanoviću........ ako te budem htio naći, znam gdje ću

VL
ZR
Zrakomlat
16:13 18.11.2011.

jesi li vise putao naveo da si ateista a ponasas se kao najveci taliban???? je li?

VL
OB
-obrisani-
16:13 18.11.2011.

16:06h Zrakomlat je napisao/la: pazi kolike probleme imamo mi juzni sloveni medju sobom >>>>>>> \'Ajd ne kaki .O kakvim ti to juznim Slovenima bulaznis. Slovenci, muslimani i Hrvati 30 % ,precani 25 % Srbijanci 15 %, Bugari 13 %. Covjece ,sa 35 % slavenskih gena Madjari su vise nego dvostruko veci Slaveni od Srbijanaca

VL
Avatar flegmatik
flegmatik
16:13 18.11.2011.

@rea je pisala: \"Niskokvalificirana radna snaga? A kakva bi to radna snaga trebali bit\' polupismeni? Visokokvalificirana, da se ne uvrijede.\" Ne, nego u skladu sa skolskom i strucnom spremom. Istaknuo sam \"nekvalificirana\" jer je Evropa najvise bas takvu snagu uvozila.. Nisu svi muslimani polupismeni. Neki su na visokim polozajimo po evropskim firmama, edukacijskim ustavnovama, institutima.

VL
Avatar flegmatik
flegmatik
16:14 18.11.2011.

@mraf: zasto tebe neki komentatori zovu igla?

VL
OB
-obrisani-
16:14 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:12h penicilin je napisao/la: 18.11.2011. u 15:32h Katsumoto je napisao/la: a ako se netko pita kako je sve počelo, neka se vrati unazad nešto više od pola stoljeća, i malo prostudira šta se sve onda događalo. ---------------------------- joj kak je dražestan taj povijesni vremeplov koji spominješ, a da se vratimo još malo unazad, recimo još -100 god ili to baš i ne bi bilo zgodno ? _____________________________________________ vrati se gdje hoćeš - ja mislim da se generiranje svih ovih relacija danas odigralo u predvečerje II svjetskog rata. Ali bi moglo iće, u nekim elementima, i čitavo stoljeće unazad

VL
PE
penicilin
16:14 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:11h Katsumoto je napisao/la: a, sad su ultradesne skupine..... a ono su islamističke... Sam taj pristup te kvalificira za antemurale ------------------------------- kada se deklariraju kao branitelji kršćanstva onda ih budemo tako i nazivali, nisam čuo da netko odd njih svoje djelovanje veže niti za Bibliju niti za crkvu, no možemo ih nazvati i kršćanskim ekstremistima, meni ne smeta taj naziv

VL
OB
-obrisani-
16:14 18.11.2011.

18.11.2011. u 16:14h flegmatik je napisao/la: @mraf: zasto tebe neki komentatori zovu igla? ____________________________ bode neke dame opako

VL
Avatar flegmatik
flegmatik
16:15 18.11.2011.

@TM: ha ha ha :-)

VL
ZR
Zrakomlat
16:17 18.11.2011.

izno sam sebi daje pluseve....hehehehe....veliki vezir iznogud....

VL
OB
-obrisani-
16:17 18.11.2011.

Bas me zanima ,ima li ISTINSKOG Hrvata koji priznaje ovakvu osakacenu Hrvatsku razbijenu na 2 dijela ? Gdje to postoji slicna drzava na svijetu???

VL
OB
-obrisani-
15:55 18.11.2011.

mda....

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 11 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.