Danski desničarski ekstremisti spremaju se za "rasni rat"
Danski ekstremisti inspiraciju bi mogli pronaći u napadu koji se dogodio u srpnju ove godine, kada je Behring Breivik usmrtio šezdeset devet osoba na otoku Utoyi u Norveškoj
Komentari 207
Jos prije 2 godine sam napisao da ako jos nemate oruzja ,nabavite ga. Trebat ce vam. ne zbog nekakvog rasistickog rata nego zbog posljedica koje ce ova privredna kriza prouzrokovati........ A na nasem prostoru je 1000 ne razrijesenih stvari.....od Kosova pa preko Sandzaka do BiH pa i Hrvatske
18.11.2011. u 15:42h Zrakomlat je napisao/la: izno, da li ti to govoris u korist svoje stete ili se varam??? podrzavas rigorozniju emigracionu politiku??? jbt, pa ti napredujes... __________________________________________ hehehe, ja se uvalio...... A, bez šale - to je način rješavanjaja problema. NE ulica i desničarenje, zakoni I zakonska prisila Tako da se onda stvore bolji uvjeti da nema ovih junačina na antemurale christianitatis Nije srednji vijek
18.11.2011. u 15:48h Zrakomlat je napisao/la: moze kahva, moze kafa, al kava, bome, tesko....nego, jastog i to??? 4 auta, ovo, ono... ______________________________ pa, eto, i ti si bio neko veče na umaku od škampi, nisam siguran je li i jastogog bio - a valjda se i kakva krntija voza
a kava je kad se hrvatski priča, kahva kad bosanski.... srpski neću iz principa
kako ti se zovu sinovi??? mustafa i muhamed??? eto...resio sam ti dilemu, zabrana diskriminacije i svaki vid razlikovanja i sukoba tog tipa je neminovan....koliko god tebi kao muslimanu i talibanu bila garantovana neka prava, sukobi su neminovni....zakon paradoksa...
18.11.2011. u 15:37h @rea je napisao/la: A kakva bi to radna snaga trebali bit\' polupismeni ? *********************************************************** Cuj, polupismeni... To je nekad bilo, malo se okreni oko sebe. Najjace mi je bilo.... imam jednog poznanika, Nijemac, arhitekt. Zena mu jeje Turkinja (bila), završila studije i postdiplomski u Njemackoj. Odlucila žena uzeti Njemacko državljanstvo, pa je morala polagati onaj (hehe) ispit, kako bi se vidjelo poznaje li Njemacki jezik i povijest. Ispostavilo se na kraju da bolje govori jezik i bolje poznaje povijest Njemacke od onoga koji ju je ispitivao. Naravno da ima polupismenih, ima, ima ih i u Francuskoj i u Hrvatskoj, bez obzira na vjeru ili nacionalnost, Ne želim braniti ili napadati nikoga, samo želim reci da tendenciozno pisanje nije baš opravdano.
sreća pa ih ti nemaš, pa nemaš ni te brige
Prije mjesec dana na jugu Francuske, Nîmes, su mladi Arapi napali ljude kamenjem na izlasku iz crkve. Većina ljudi 60-70 godina (postoje snimke, sajtovi na engleskom). Krilo se je koliko se moglo. Snimke se pojavile na netu samo zahvaljujući mladima.. Da je kojim slučajem bilo obratno, bile bi TV emisije na sve strane. I svi bismo se posipali pepelom po glavi. Ljudima se gadi licemjerje, došlo je vrijeme istine.
sta nemam??? imam veljka i jovanu, prokletinjo....isti djavo....i ja sam dao deci tipicna hriscanska imena i sa ove distance mislim da ih i nisam bas usrecio, buduci da zelim da budu kosmpoliti i evropejci....
izno, ako hoces da resimo problem ksenofobije, islamofobije i ostalih prirodnih ljudskih strahova, kreni od sebe...kapiras???
18.11.2011. u 15:54h @rea je napisao/la: Prije mjesec dana na jugu Francuske, Nîmes, su mladi Arapi napali ljude kamenjem na izlasku iz crkve. Većina ljudi 60-70 godina (postoje snimke, sajtovi na engleskom). Krilo se je koliko se moglo. Snimke se se pojavile na netu samo zahvaljujući mladima. Da je kojim slučajem bilo obratno, bile bi TV emisije na sve strane. I svi bismo se posipali pepelom po glavi. Ljudima se gadi licemjerje, došlo je vrijeme istine. ____________________________________ baš tako..... ali sa obje strane Od sustavnog šikaniranja, diskriminacije, izolacije, prebijanja....... Vi ste u Francuskoj postali najveći rasisti, Rea Ja vam više ne priznam: Liberte, Egalite, Fraternite
18.11.2011. u 15:57h Zrakomlat je napisao/la: izno, ako hoces da resimo problem ksenofobije, islamofobije i ostalih prirodnih ljudskih strahova, kreni od sebe...kapiras??? ___________________________ hajde, izvoli
moras prvo sebe da prihvatis, takav kakav jesi, juzni sloven, bio ti hrvat ili srbin, sad nebitno, al turcin nisi, to skontaj, turcin nisi niti ces ikad biti ma koliko to zeleo.....tebe sam naveo ko primer, a to je jos izrazenije na zapadu, gde su te antropoloske, etnicke i kulturne razlike daleko izrazenije......al slabo ti kapiras....
ja se ne sjećam da sam se ikada turčinom zvao...... Čak sam par puta napisao da su turci za mene okupatori, sve do njihovog povlačenja 1878
1912....
ali u americi me i sami zovu bosnian american, isto kao što imaju german american, ili afrikan american, ili french american..... Jer, svi smo mi ovdje došli od nekud
slusaj me, samim time sto si sinovima dao ta imena, i sto se ti zoves idriz ili fikret, a belac si, kavkazac, rasa, ti si sam sebe obelezio kao talibana....zapravo svoje sinove, tebe su roditelji unakazili.....i dalje me ne kapiras.....vi bosnjaci ste kulturni paradoks sveta.....
I interesantno je u naslovu: Danski desničarski ekstremisti...... Koji ? islamski ? židovski ? kršćanski ? Ima ih sviju Doduše, da su islamski - već bi pisalo, kao i obično
mda....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
moze kahva, moze kafa, al kava, bome, tesko....nego, jastog i to??? 4 auta, ovo, ono...