Mesić u Kumrovcu: Borit ćemo se svim sredstvima protiv revizionista
Počasni predsjednik Saveza antifašista Hrvatske i Predsjednik Republike Hrvatske od 2000.-2010. tom prilikom je istaknuo kako je to istina koju treba prenositi generacijama koje dolaze
Komentari 396
mogu misliti što je rusima trebala vaša pomoć, mogli ste laditi jaja sve 4 godine rata, njihov prodor sa vama i bez vas isti rezultat. zato vas putin ni spomenuo nije, komarcu se lav ne zahvaljuje
3A 2OM Sto brze snjima na Goli otok da vide titinu demokraciju.
Sve sama mladost.Zaista u njihovo mlado vrijeme bilo je fašizma,ali su zaustavili vrijeme i sada traže fašiste ali ih ne mogu naći pa se moraju skupljati kako bi sami sebe potvrdili.
Nevjerojatno s kojom drskošću i upornošću zatucane troroge šajkače hodočaste i derneče pred likom tog bravarskog zlotvora, čiji krvavi povijesni trag NIKAD neće biti izbrisan iz memorije Hrvatskog bića. To su odreda polupismeni tipovi, intelektualne i kulturološke amebe koje egzistirajuju isključivo na nagonskoj osnovi. I dernek ima svoj nivo ali ovo nije ni približno tome, ova hrpa raspamećenih petokraka, ishlapjelih i dezorijentiranih starih prdonja, okupljenih oko crvenog zločinačkog totema luđački derneči prizivajuć vjerojatno neka nova klanja. To je taj „kompost“ iz kojega je ponikla nova generacija CRVENDAĆA, to je taj otrov koji truje Hrvatsku i pokušava je zaustavit na putu ka uljuđenoj i civilizirano članici EU-a ! Stoga komunjare ODSTUPITE, partizani PREDAJTE SE !
ruka se osušila i jezik zavezo onome koji dade glas za partiju i one koji sljede ovog zločinca hrvatske
Nažalost, pobjeda nad fašizmom nama je donijela još veći fašizam u obliku crvene zvijezde. Jugoslavenski komunisti i partizani poklali su i unesrećili stotine tisuća Hrvata. Ovi na slici sa Mesićem na čelu trebaju se sramiti i klečeći moliti Hrvate za oproštenje! Dok ne priznaju i ne zamole oprost, nema pomirbe.
I ovaj nam je bio predsjednik, užas!
sreo tito indiru ghandi na onom svijetu i za prvi grm, pipa on nju i začudi se, gdje ti je srce indira, ostavila sam ga svom narodu, pipa ona njega, pa ga upita, tito gdje ti je k....., pa ostavio sam ga narodu i on će
pa maček je bježao od njih, ante mu se smilovao i poslao vozilo, tito bi ga smaknuo, maček nije bio fašist
"dan mladosti" slave ovi kaj će prvi lopatu u spuštanju vidjeti odozdol!....hihihihihihi....može li kretenskije?
Mesic pokrao hrvate iz australije i pokreo hrvatsko zlato 11 tona Mesicu vrati novac narodu
Mesicu gdje je hrvatsko zlato nestalo ti si bio na vladi kad si ga prodao gdje su novci
gotovo je mesiću, kako svaki hrvat osjeća tugu kad prolazi krbavskim poljem, tako i za blaiburg, ta dva događaja su duboko u nama, naša bol i naša trauma, mi ne radimo pobjede od poraza ali bol za ta dva polja je duboko u nama
i mi ćemo se boriti da blaiburg bude ono što jest, najveća katastrofa u povijesti hrvata ravna krbavskom polju, i veća
znali su i natjerati da nosiš štafetu, nije bila jedna, svako selo imalo štafetu, odbio sam, to je totem, ne klanjam se totemima a to im nisam rekao, samo da ne mogu, drugi put me nizu zvali
Zar nisu svi totalitarni režimi osuđeni od strane svijeta, a time i stranke/partije koje su bile kostur rezima? Zasto je dozvoljeno onda ovima da imaju natpise KPH? Usput, oskvrnuta je jedna hrvatska zastava na nacin da umjesto grba atoji petokraka. Molim da se to procesuira, kao sto bi se procesuirala bijelo-crvena polja, zar ne?
smrt komunizmu
skipili se biznis "antifašisti" braneći privilegije sebe i svoje dječice veličanjem maršala u slobodnoj i demokratskoj eu...sve dok ovo veličanje bude promovirano mesić može imati stanove a da se ne zna od kud mu lova jakić će biti doživotni izvjestiteljlj i komentator a štrok vlasnik hotela po hrvatskoj..biznis antifašizam jaše dalje..
Uh, strah me ovih likova! Idem!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
dali brisanje mog komentara protiv fašizma spada u antifašističku borbu komunističkog smeća?