Boris Tadić: Protiv sam velike Albanije ali i protiv velike Srbije
Za nasilje na Kosovu kriva je Priština, a obrana legitimnih interesa Srbije na Kosovu i zaštita srpskog naroda biti će prioritet svih državnih institucija, temelj je deklaracije koju je usvojila Skupština Srbije.
Komentari 645
vendeta iz koje mocvare neznanja ti lajes i sta pricas...ja te ne raspoznajem sta si htio reci...mozda zato jer ti nisam komsija pa ne shvsacam vase svakodnevne navade...zaista tesko vas je razumjeti...
31.07.2011. u 18:26h M@rsijanac1 je napisao/la: u 18:19h vendeta je napisao/la: 31.07.2011. u 18:14h M@rsijanac1 je napisao/la: @vendeta bre sto se penis bre pa citirao sam studiju dr.Pribislava Marinkovica a evo ti i ove Beogradski sveucilisni prof. dr. Dragoljub Jovanovic,, \"U venama Srba teče mnogo cincarske/vlaške i, kao posledica verske istosti, ciganske krvi\" ------------------------------------------------ Ok a u vašim venama iste te krvi sa dodatkom Srpske koja je preovladavajući faktor. >>>>>>>>>>> he,he sto se babi snilo......Hrvatska krv...... 45 % ilirska,30 % slavenska, 14 % laponska i 10 % baskijska ------------------------------------------------ Ummmmmm!!! Volim Hrvatsku krv, pogotovo kada je retka krvna grupa AO-, koja je skoro najređa na svetu! Bez obzira koliko ima procenata čeka i nečega, uopšte me ne zanima!!!.
Sustavni rad za posrbljenje neslavenskih Vlaha i pravoslavnih Hrvata u hrvatskim zemljama, a tim i postanak Srba u tim krajevima, počinje s „Načertanijem“ Ilije Garašanina 1844., a napose s osnutkom Srpskog odbora u Beogradu 1862., koji je sebi uzeo za zadaću, da u duhu „Načertanija“ širi srpsko ime i utjecaj u susjednim zemljama. Iste godine pod utjecajem srpskog kneza Mihajla (1860-1868) i njegova ministra Ilije Garašanina osnovan je u Sarajevu Srpski odbor pod vodstvom pravoslavnog svećenika Bogoljuba Petranovića. Društvo je etničko ime Vlaha proglasilo podrugljivim i uzelo za zadaću, da mjesto naziva „Vlasi“ i „Hrišćcani“, kako su se dotle redovito zvali pravoslavni u Bosni i Hercegovini, uvede srpsko ime. Rad oko posrbljenja Vlaha i drugih pravoslavnih osobito je bio živ za bosansko-hercegovačkog ustanka 1875.-1878., te prvih godina Austro-ugarske uprave u Bosni i Hercegovini (1878.-1918.). Srpstvo se širilo putem propagandnih odbora, pravoslavnim konfesionalnim školama, štipendijama na visokim školama, štampom, pjevačkim i športskim društvima (Sokol).
31.07.2011. u 18:27h rezonancija je napisao/la: vendeta iz koje mocvare neznanja ti lajes i sta pricas...ja te ne raspoznajem sta si htio reci...mozda zato jer ti nisam komsija pa ne shvsacam vase svakodnevne navade...zaista tesko vas je razumjeti... ------------------------------------------------------------- Paa u tom slučaju bukvar u ruke i vrati se u osnovnu školu!!!.
vendeta eto imaš uskoro pravu gozbu.... 42° 53\' 0\" North, 20° 52\' 0\" East...mitrovica...kosovska pa se nasiši...kao pravi vampir
idem ca...ali jao onima kojima si vlasi susjedi...ti su uvijek povijesno bili samo pljackasi svim carstvima i kraljevima....pljackasi,ubojice i palikuce...
u 18:28h vendeta je napisao/la: Ummmmmm!!! Volim Hrvatsku krv >>>>>>>>>>>>>> Znamo mi to dobro.....nema potrebe ponavljati
Pozdrav rezzy
-1 31.07.2011. u 18:30h STUPID,DIRTY,ROTTEN,LIARS-CCCC je napisao/la: vendeta eto imaš uskoro pravu gozbu.... 42° 53\' 0\" North, 20° 52\' 0\" East...mitrovica...kosovska pa se nasiši...kao pravi vampir --------------------------------------------------------------- Ne volim krv naroda sa Kosova nekako je previše gorka! Ukusnija je HRvatskaska krv, a po najviše krvna grupa AO- !!!.
31.07.2011. u 18:31h M@rsijanac1 je napisao/la: u 18:28h vendeta je napisao/la: Ummmmmm!!! Volim Hrvatsku krv >>>>>>>>>>>>>> Znamo mi to dobro.....nema potrebe ponavljati ------------------------------------------------------ A jesam ti rekao za krvnu grupu AO- ?
Interesantno je vidjeti da ti Vlasi u staroj Srbiji, kao nesrpski narod nije imao nikakva građanska prava, kako mi to sada kažemo. Tako i Zakonik cara Dušana, koji je u suštini bio rasni zakon, nije dozvoljavao brak između Vlaha i i Srba. Naravno, dolaskom Turaka taj zakonik je nestao, odnosno bio zamjenjen zakonom Prve bračne noći, po kojem su turske age spovodile prvu bračnu noć sa srpskom mladenkom.
vendeta mislim da ti najviše voliš šljagu...kakva krv...šljaga, pa opet šljaga.... ...da li ti se dignuo?
u 18:29h vendeta je napisao/la: Pa u tom slučaju bukvar u ruke i vrati se u osnovnu školu!!!. >>>>>>>>>>>>> Hmmmmmmm BUKVAR....je\'l to nesto nacinjeno od bukve .....onih trupca sto leze preko cesta na Kosovu........ha,ha,..... srbikade
31.07.2011. u 18:33h ribnik67 je napisao/la: Interesantno je vidjeti da ti Vlasi u staroj Srbiji, kao nesrpski narod nije imao nikakva građanska prava, kako mi to sada kažemo. Tako i Zakonik cara Dušana, koji je u suštini bio rasni zakon,, nije dozvoljavao brak između Vlaha i Srba. Naravno, dolaskom Turaka taj zakonik je nestao, odnosno bio zamjenjen zakonom Prve bračne noći, po kojem su turske age spovodile prvu bračnu noć sa srpskom mladenkom. ------------------------------------------------------ KLasičan primer demona ludila!!! LUpetaš. Bio bi dobar bubnjar!!! Videćemo da te lociramo i angažujemo, kada su mesečna okupljanja i žurke koje organizuje Srpska Vampirska Liga!!!.
18:26h M@rsijanac1 je napisao/la: .....Hrvatska krv...... 45 % ilirska,30 % slavenska, 14 % laponska i 10 % baskijska _________________________ A kako se to uklapa u tvoju današnju tvrdnju da mi i Albanci imamo identične haplotipove, loool ? Hrvatska: 44,8 ........ Albanci: 19,6 Hrvatska: 29,3 ....... Albanci: 9,8
Suština Srba je u njihovom imenu, koje izvorno znači Sluge (Robovi), o čemu polovinom X stoljeća govori Konstantin VII. Porfirogenet (905 – 959). Taj bizantski car, povjesničar i pisac, u spisu „De Administrando Imperio“, doslovno kaže sljedeće: (...) „SRBI“ nana jeziku Rimljana je riječ koja označava „robove“, a na tom jeziku obično se riječju „ serbula“ označava obuću robova, a riječ „tzerboulianoi“ označava one koji nose jeftinu siromašnu obuću. Srbi su to ime dobili jer su postali robovi imperatora Rimljana (...) (Konstantin Porfirogenet – „De Administrando Imperio“, glava 32, stranica 153.)
rea postavljaš nesuvisla pitanja...što je tu isto?
31.07.2011. u 18:34h STUPID,DIRTY,ROTTEN,LIARS-CCCC je napisao/la: vendeta mislim da ti najviše voliš šljagu...kakva krv...šljaga, pa opet šljaga.... ...da li ti se dignuo? ------------------------------------------------- E ako pogodiš šta najviše volim, možda te i preobratim u vampira, pa da budeš član Svetskogog Vamprirskog Foruma!!!.
rea ohohoohoho....tragovi inteligencije su se pojavili....čestitam it is I...leclerc
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Proces srbizacije Vlaha trajao je stoljećima, ali je ušao u završnu fazu obnovom Pećke patriaršije. Ali nisu svi Vlasi posrbljeni. Za primjer imamo žumberačke Vlahe koji nisu postali Srbi. Zašto? Zato što su ostali izvan dohvata SPC. Nitko ih nijeje silio biti Hrvati. i nikome ne smeta njihov grčki obred, koji je skoro isti kao i pravoslavni. Ali oni jesu postali Hrvati, a ne Srbi. Još prije 100 godina ljudi su po vrletima brojali ovce na vlaškom, u parnim brojevima.