Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 23
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
usvojena deklaracija
Povratak na članak

Boris Tadić: Protiv sam velike Albanije ali i protiv velike Srbije

Za nasilje na Kosovu kriva je Priština, a obrana legitimnih interesa Srbije na Kosovu i zaštita srpskog naroda biti će prioritet svih državnih institucija, temelj je deklaracije koju je usvojila Skupština Srbije.

Komentari 645

OB
-obrisani-
18:50 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:48h vendeta onda molim bez nacionalne krvne pripadnosti....tak priznam krvna grupa-ok nacionalna-njet

VL
OB
-obrisani-
18:50 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:47h STUPID,DIRTY,ROTTEN,LIARS-CCCC je napisao/la: @rea ma nema veze...ali ti mi nisi jasna nikako...čas si židovka,čas hrvatica, čas srpkinja daj se molim te skoncentriraj....bar jednom ---------------------------------------------------------- KO da je to bitno?!! Evo ja bi je rado preobratio u vampirku!!!!!! Imamo mi u našim redovima ljudi sa različitih meridijana!!!.

VL
OB
-obrisani-
18:50 31.07.2011.

18:46h MarkoHR je napisao/la: M@rsijanac1 je napisao: Po jeziku su najblizi rumunskom. U XIX veku arumunske grupe su nazvane Vlasi, Crnovunci,Karavlasi,Cincari,Karaguni,Cici, Aramani,Morovlasi,Kucivlasi,itd...\" Elena Gheorghe - O noua viata-YouTube….. Gica Coada & Elena Gheorghe - Ina, ina gione-YouTube.......ako su sve ovakve ja glasujem za nezavisnu Vllahiju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ............................................................................... A gdje će im biti glavni grad i stadion? Sve mi se čini da će Hrvatska repka letjeti sa helikopterima na tu utakmicu, u nekakvu Nedođiju. >>>>>>>>>> ma lako za stadion,postavit ce srbijanske balvane za sjedalice.........sa glavnim gradom ce biti malo teze

VL
OB
-obrisani-
18:51 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:49h @rea je napisao/la: dodatak Pripadnost jednom narodu odredjuju jezik, kultura i, nadasve, svijest o pripadnosti. ----------------------------------- .......i indoktriniranost okolinom....to si zaboravila

VL
RE
@rea
18:51 31.07.2011.

18:47h STUPID,DIRTY,ROTTEN,LIARS-CCCC je napisao/la: _________________ To što vi interpretirate je vaš problem. A dalje je besmisleno gubit\' vrijeme na infantilne komentare.

VL
OB
-obrisani-
18:52 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:50h STUPID,DIRTY,ROTTEN,LIARS-CCCC je napisao/la: 31.07.2011. u 18:48h vendeta onda molim bez nacionalne krvne pripadnosti....tak priznam krvna grupa-ok nacionalna-njet ----------------------------------------- Ja pripadam Srpskoj Vampirskoj Ligi, ali isto tako pripadam i Svetskom Vampirskom Forumu!!! Jebi ga preobraćen sam pre okoko 350 godina u Srbiji tako da pripadam lokalnom ogranku SVF-a. To nema nikakve veze sa nacionalnošću!!!.

VL
Avatar MarkoHR
MarkoHR
18:53 31.07.2011.

18:50h M@rsijanac1 je napisao - sa glavnim gradom ce biti malo teze ........................................................... SURDULICA - ako se mene pita, zvuči dovoljno muzikalno, tamo vjerojatno pušu u nekakve surdule. Surdulescu - gradonačelnik Surdulice

VL
OB
-obrisani-
18:53 31.07.2011.

18:49h @rea je napisao/la: dodatak Pripadnost jednom narodu odredjuju jezik, kultura i, nadasve, svijest o pripadnosti. A ne genetika ! Ali ako se već navode podaci, onda bez manipulacije ! >>>>> Zaista vrhunac mozganja.......... Cim jedan Pigmejac prihvati jezik,vjeru,kulturu i i nadasve svijest o pripadnosti odmah postaje Srbijanac.......Pljuc

VL
OB
-obrisani-
18:54 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:47h STUPID,DIRTY,ROTTEN,LIARS-CCCC je napisao/la: @rea ma nema veze...ali ti mi nisi jasna nikako...čas si židovka,čas hrvatica, čas srpkinja daj se molim te skoncentriraj....bar jednom ________________________________________ rea se odavno otkrila da je obična četnikučka. Sve ostalo joj je fasada.

VL
RO
RULER OF FOOLS
18:55 31.07.2011.

evo, da ih ne vrijeđa nick....pa malo blaži

VL
OB
-obrisani-
18:55 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:53h M@rsijanac1 je napisao/la: 18:49h @rea je napisao/la: dodatak Pripadnost jednom narodu odredjuju jezik, kultura i, nadasve, svijest o pripadnosti. A ne genetika ! Ali ako se već navode podaci, onda bez manipulacije ! >>>>> Zaista vrhunac mozganja.......... Cim jedan Pigmejac prihvati jezik,vjeru,kulturu i nadasve svijest o pripadnosti odmah postaje Srbijanac.......Pljuc ------------------------------------------------ Ma ima i pigmeja koji su vampiri!!! Kakve to veze ima, ne bitno ko si i šta si, nego kakav si!!!.

VL
OB
-obrisani-
18:56 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:54h ribnik67 je napisao/la: rea se odavno otkrila da je obična četnikučka. Sve ostalo joj je fasada. ------------------------------------ A ima i četnika koji su vampiri!!!

VL
RO
RULER OF FOOLS
18:56 31.07.2011.

vendeta pokazao si dovoljno intaligencije, da se odrekneš slova S za sva vremena ...razumijeti ćemo te , bez brige

VL
OB
-obrisani-
18:59 31.07.2011.

31.07.2011. u 18:56h RULER OF FOOLS je napisao/la: vendeta pokazao si dovoljno intaligencije, da se odrekneš slova S za sva vremena ...razumijeti ćemo te , bez brige ---------------------------------------------------------- Pa ne mogu da se odreknem slova \"S\" kako da pišem sasa 29 slova i jedniom koje nije u upotrebi? Gramatika mi ne bi izgledala baš najbolje!!! A mi vampiri moramo da u punom svetlu pokažemo svoju prirodu!!!.

VL
OB
-obrisani-
18:59 31.07.2011.

@MarkoHR........ha,ha,ha Surdulescu....sa sajkacom na glavi puse u surdule vllasku himnu... cccc

VL
OB
-obrisani-
19:01 31.07.2011.

u 18:55h vendeta je napisao/la: 31.07.2011. u 18:53h M@rsijanac1 je napisao/la: 18:49h @rea je napisao/la: dodatak Pripadnost jednom narodu odredjuju jezik, kultura i, nadasve, svijest o pripadnosti. A ne genetika ! Ali ako se već navode podaci, onda bez manipulacije ! >>>>> Zaista vrhunac mozganja.......... Cim jedan Pigmejac prihvati jezik,vjeru,kulturu i nadasve svijest o pripadnosti odmah postaje Srbijanac.......Pljuc ------------------------------------------------ Ma ima i pigmeja koji su vampiri!!! Kakve to veze ima, ne bitno ko si i šta si, nego kakav si!!!. >>>>>>>>> Povampiri ti meni moj sokacki klip zajedno sa @brereom

VL
Avatar MarkoHR
MarkoHR
19:06 31.07.2011.

Molio bih ako mi netko može pomoći oko pravopisa i gramatike srpskog jezika!? Kad netko DOMINIRA, jel se to na srpskom piše da dominiše ili možda dominuje? Hašim Tači, onako visok, lep i stasit, i sad ne znam jel dominišeiše ili dominuje na Kosovu (i malo šire)?

VL
OB
-obrisani-
19:04 31.07.2011.

31.07.2011. u 19:01h M@rsijanac1 je napisao/la: u 18:55h vendeta je napisao/la: 31.07.2011. u 18:53h M@rsijanac1 je napisao/la: 18:49h @rea je napisao/la: dodatak Pripadnost jednom narodu odredjuju jezik, kultura i, nadasve, svijest o pripadnosti. A ne genetika ! Ali ako se već navode podaci, onda bez manipulacije ! >>>>> Zaista vrhunac mozganja.......... Cim jedan Pigmejac prihvati jezik,vjeru,kulturu i nadasve svijest o pripadnosti odmah postaje Srbijanac.......Pljuc ------------------------------------------------ Ma ima i pigmeja koji su vampiri!!! Kakve to veze ima, ne bitno ko si i šta si, nego kakav si!!!. >>>>>>>>> Povampiri ti meni moj sokacki klip zajedno sa @brereom ------------------------------------------------------------ Pa ti tako iskrivljen i ne zaslužuješ da budeš vampir! Vidi kakav si sav smežuran i nakrivljen ko krivi stojko, kao polni organ koji je 15 godina stajao u vodi u nekakvoj tegli!!! Ja te neću praviti vampirom traži drugog!!!.

VL
OB
-obrisani-
19:06 31.07.2011.

31.07.2011. u 19:06h MarkoHR je napisao/la: Molio bih ako mi netko može pomoći oko pravopisa i gramatike srpskog jezika!? Kad netko DOMINIRA, jel se to na srpskom piše da dominiše ili možda dominuje? Hašim Tači, onako visok, lep i stasit,t, i sad ne znam jel dominiše ili dominuje na Kosovu (i malo šire)? ---------------------------------------------------- Možda igra domine?

VL
OB
-obrisani-
19:11 31.07.2011.

31.07.2011. u 19:06h MarkoHR je napisao/la: Hašim Tači, onako visok, lep i stasit, i sad ne znam jel dominiše ili dominuje na Kosovu (i malo šire)? -------------------------------------------------- A da ti nisi možda ČMarko kada ti je taj kako ga većć zoveš tako lep i zgodan?!!.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.