Boris Tadić: Protiv sam velike Albanije ali i protiv velike Srbije
Za nasilje na Kosovu kriva je Priština, a obrana legitimnih interesa Srbije na Kosovu i zaštita srpskog naroda biti će prioritet svih državnih institucija, temelj je deklaracije koju je usvojila Skupština Srbije.
Komentari 645
ja sam bio jedna od zadnjih gereracija u jna...i cudio sam se kakvi su to ljudi sa kovrcavom kosom i kljukom od nosa ,orlovskom....upravo tako izgledaju arhetipski vlasi...
Boris Tadić: Protiv sam velike Albanije ali i protiv male Srbije to bi trebao biti naslov, koji odgovara realnosti
31.07.2011. u 17:57h rezonancija je napisao/la: ja sam u knjizi noela malcolma dosao do info da su rimljani drzali odredjeni broj legija porijeklom sa sjevera arapa na podrucju jadrana...najvjerojatnije na podrucju albanije jer su se prvi pisani dokumenti gdje se spominju vlasi spominjala albanija i juzna srbija,crn narod i dozlaboga opak,svirep i podao...ali autor akademski obrazovan i koristo je najbolje moguce izvore koje je naveo u legendi ispod stiva...znaci on kaze da postoji vjerojatnost da su vlasi porijeklom arapi...sto sad nepobitno to dna i potvrdjuje... ____________________________________________________ Vlasi (skraćeno za Maurovlasi) su porijeklom iz Mauritanije, područja sjeverne Afrike. Stari Rimljani su ih doveli na Balkan kao svoje sluge. Pa i sam naziv Srbin potječe od riječi latinske \"Serv\", u prevodu \"sluga\".
bosanci pravolsavne vjere zapravo imaju najmanje slavenske krvi,noel malcolm komentira....a to dna i potvrdjuje...isto tako pravoslavci u hrvatskoj...nije bitno koje su oni vjere....da su muslimani ili budisti...jedako bi bili svirepi,podli i bezdusni...to je takva dna...
U kojim ce bojama istrcati protiv hrvatske nogometne repke ??? ... \"Zastava je u sustini bela sa crvenim pravougaonikom u levom gornjem uglu. Na crvenom delu je zuto sunce. Mozete videti na www.banaarmaneasca.tk ili na www.cincarnet.com. \"
31.07.2011. u 17:53h M@rsijanac1 je napisao/la: \"Cincara na Balkanu je bilo 3-4 milijuna...Poznati Cincari su bili Alkibijad Nusa, (poznatiji kao Branislav Nusic), Stojan Novakovic (krsteno ime bilo mu je Konstantin, pa ga je preveo na srpski), Vladan Djordevic, Jovan Jovanovic Zmaj... Gondza Bojadziju-ili Majka Tereza je, po ocu Nikoli Bojadzi,bila Cincarka, Toma Fila, najveci dramopisac je bio Jovan Sterija Popovic, kao i znanstvenik Mihajlo Pupin. I Zmaj i Pupin su bili Cincari.Procitajte knjigu Velikani,znamenite osobe cincarskog porijekla u historiji Srba,dr.Pribislava Marinkovica i na strani 46 pise o Jovanu Jovanovicu Zmaju a na strani 249 o Mihajlu Pupinu ! Od estardnih umjetnika je Maja Odzaklijevska Cincarka po ocu a Oliver Njego Cincarin po majci.Takodje Kosta Abrasevic je bio Cincarin po majci a i nas najveci kompozitor Stevan Mokranjac takodje po porijeklu Cincarin.Najveci makedonski junak Jane Sandanski kao i Pitu Guli su bili ito tako Cincari.Pa Nikola Pasic,Laza Kostic,Herbet Von Karajan,dirigent Filharmonije i prof.glazbe Stevan Hristic.. ---------------------------------------------------------------------- Ti si bolid nad bolidima bolesnog uma!!!.
31.07.2011. u 18:07h ribnik67 je napisao/la:Vlasi (skraćeno za Maurovlasi) su porijeklom iz Mauritanije, područja sjeverne Afrike. Stari Rimljani su ih doveli na Balkan kao svoje sluge. Pa i sam naziv Srbin potječe od riječi latinske \"Serv\", u prevodu \"sluga\" ------------------------------------------------------ A ti si verovatno nekakav lingvista koji je akreditovan da ispljuva gluposti na netu? Majke ti koliko te plaćaju za nadrilingvizam?.
marsi ako stigne oprema na vreme....danas imaju projekciju Montevidea i O\' Gringo baš zabavno....
31.07.2011. u 18:11h vendeta je napisao/la: 31.07.2011. u 18:07h ribnik67 je napisao/la:Vlasi (skraćeno za Maurovlasi) su porijeklom iz Mauritanije, područja sjeverne Afrike. Stari Rimljani su ih doveli na Balkan kao svoje sluge. Pa i sam naziv Srbin potječe od riječi latinske \"Serv\", u prevodu \"sluga\" ------------------------------------------------------ A ti si verovatno nekakav lingvista koji je akreditovan da ispljuva gluposti na netu? Majke ti koliko te plaćaju za nadrilingvizam?. ------------------------------ Verovatno ni sam nije svetstan količine baljezgarija koje iznosi.
@vendeta bre sto se penis bre pa citirao sam studiju dr.Pribislava Marinkovica a evo ti i ove Beogradski sveucilisni prof. dr. Dragoljub Jovanovic, \"U venama Srba teče mnogo cincarske/vlaške i, kao posledica verske istosti, ciganske krvi\"
rezonancija je napisao: ...i cudio sam se kakvi su to ljudi sa kovrcavom kosom i kljukom od nosa ,orlovskom....upravo tako izgledaju arhetipski vlasi... .................................................... Ja u slobodno vrijeme volo putoati motorom, često i kroz zabačene krajeve Hrvatske, u kojima najčešćeće žive Vlasi (ili Srbi po tumačenju SPC). To lokalno stanovništvo je po izgledu nevjerojatno ogledni primjer neslavenskog življa, prvo mi na pamet padne Nicolae Chaussescu. Orlovski nosevi, velike oči, praktički školski primjer i dokaz da oni blage veze sa Slavenima nemaju. Iz lokacije i položaja tih sela očito je da njih nije zanimala socijalizacija, nego upravo suprotno - htjeli su živjeti čim dalje od ostalog življa. Stočarsvo i ispaša bili su im glavno zanimanje, za razliku od Hrvata koji su živjeli na rubovima plodnih polja i dolina.
kastiel...će nam pojasniti istinu koji browser koristiš?
31.07.2011. u 18:23h M@rsijanac1 je napisao/la: u 18:11h vendeta je napisao/la: 31.07.2011. u 18:07h ribnik67 je napisao/la:Vlasi (skraćeno za Maurovlasi) su porijeklom iz -------------------------------------------------- Ok kakve to sad veze ima sa ovim što pričamo?
Interesantno je da na svom jeziku, govoreci medju sobom, Vlasi( Aromuni (Arumuni, Armani, Kucovlasi, Vlasi, Cincari,Morovlasi,Karovlasi,itd) se nikad nisu zvali \"Vlasi\" negu neku varijantu \"Romana\". Cinjenica je da je 1395 god. vlaski vojvoda Mirca uspjesno odbranio Vlasku od napada Turaka.. Bitka se odvijala na Rovinama kod Negotina, kada su Turci pokusali , zajedno sa turskim(dupelizscem) vazalom srbinom Markom Kraljevicem( koji je tu zivot izgubio), prijeci Dunav i prodrijeti u unutrasnjost Vlaske . Aromuni govore aromunskim jezikom, koji pripada romanskoj grupi indoeuropske porodice jezika. Vjersko opredeljeni Aromuni su uglavnom pravoslavne vejroispovjesti. Ma SRBI bre !!! Ovako je Morovlahe i Vlahe u Srbe pretvorio Vuk Karadzic u sljedecem tekstu;\"Pa i sami Morlaci u Dalmaciji ... nijesu ništa drugo do Srbi ....\"
Šta ste se raskokodakali krovati? Doćiće kad tad i kod vas maca na vratanca, samo polako.
ili se spremaju za novu stafetu,mosti cara lazara nose u jedino sigurno mesto-beograd
18:11h vendeta....sram ga može bit, kakvi Arapi ili Mauritanci...a svi znamo kak si ti pra-pra-unuk age Murata >;-)))
chelios to smo mi govorili prije 20 godina...i vidi čuda ! došla maca na vratanca !
31.07.2011. u 18:15h Idler 3 je napisao/la: 18:11h vendeta....sram ga može bit, kakvi Arapi ili Mauritanci...a svi znamo kak si ti pra-pra-unuk age Murata >;-))) ----------------------------------------- O pa gde si vole?! Ok Srbina nastao od Turčina, a Hrvat nastao odd Srbina, što znači da si govno isto kao i ja!!!.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
u 17:56h MarkoHR je napisao/la:.................................... >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> ha,haaaaaaaaaaaaaa,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa umalo sam pao sa stolice.....zeludac me zabolio