Boris Tadić: Protiv sam velike Albanije ali i protiv velike Srbije
Za nasilje na Kosovu kriva je Priština, a obrana legitimnih interesa Srbije na Kosovu i zaštita srpskog naroda biti će prioritet svih državnih institucija, temelj je deklaracije koju je usvojila Skupština Srbije.
Komentari 645
Šećer po 103 RSD od utorka težak je život bez cukera....tako će se lakše u napad...s takvom ekonomijom, koja ne može niti zalsaditi već gorak život svojim građanima
luena 1 Nema mira tamo gde se umeša Amer. Kada su se bosanska rukovodstva dogovorila u Lisabonu i potpisali sporazum, Ameri su napujdali Izetbegovića da povuče potpis i krenuo je rat, svak na svakog. Ista priča i sa Kosovom. Šiptari su od Miloševića dobijali sve što su tražili ali Ameri su u Rambujeu podmetnuli kao uslov okupaciju Srbije i bombardovanje je bilo neminovno. Ameri hoće Kosovo iz raznoraznih razloga i tu dogovora nema. Svi bi se do sada dogovorili da nema Amera koji uvek i svuda prave disbalans. Dokazuju da su pored Evropljana oni gazde u Evropi a tako i jeste.
pojdi-u-tor opet brkaš teze zbog amera nisu nastali problemi, već zbog isključivo srba ....ali shvatiti ćete, kad dobijete račun za platiti
Ako se i dalje nastavi ovako osipanje Srbij (i sve više ljudi koji se izjašnjavaju kao Vlasi), hoće li nogometna reprezentacija Hrvatske uopće imati protiv koga igrati nogomet?
Od kud tolika mrznja Srbijanaca napram Albancima Pocnimo od pocetka.Basci su najstariji europski narod . Njihov je genotip, EU18 (10% u Hrvata) nastao prije 40.000 godina,ali jos nemaju drzavu.Drugi najstariji narod su Iliri (Taj haplotip EU7 nastao je prije 27,0000 godina, 45 % hrvatskog genskog obiljezja). Saami( Laponci,Laplanderi) EU11 ,pristigli prije 8,000 godina ucestvuju u hrvatskom genskom bicu sa 14 %,isto tako nemaju drzavu. Slavenski haplotip(30% u Hrvata) EU19 poceo se mjesati sa Ilirima prije 4,000 godina ,dok je vjerovatno dolaskom Bijelo-Hrvata pocetkom 7 stoljeca prihvacen jezik i ime. Dakle svima bi moralo biti jasno da je cijeli prostor od rijeke Po do Austrije pa sve na jugoistok do juzne Grcke bio naseljen iskljucivo Ilirima. Istocno ( danasnja Bugarska i Makedonija su Tracani a sjeverno su Dacani. Promjenom Crnog jezera u more kao i velike seobe naroda ,na ovom podrucju nastaju velike promjene. Iz Sibira u 7 stoljecu na podrucje Trakije i danasnje Srbije dolaze drevni Bulghari ( Srbi su samo njihovo pleme.
Srbi i Bugari su 99% identicnog genotipa.Usporedite: Srbi su 49% tursko-turkomanaskog( altajsko -anatolskog)- Bugari 42%,Srbi imaju 15 % slavenskih gena-Bugari 12 %.Srbi imaju13 % morluckih( marokansko –arapskih) gena, Berberski (Afro-Hamitski) haplotip HG-21- Bugari 17%.
Zbog čisto znanstvenih razloga, bilo bi jako dobro (ako je to uopće moguće) pronaći na životu barem nekolicinu AUTOHTONIH (izvornih) Srba, prije nego oni sasvim isčeznu. Tako je očito da je sve drugo ordinarna laž, jer se kod njih radii o mješavini Turaka, Vlaha, Bugara i t.d, a nigdje u svemu tome Srba nema?
u 17:38h MarkoHR je napisao/la: Ako se i dalje nastavi ovako osipanje Srbij (i sve više ljudi koji se izjašnjavaju kao Vlasi), hoće li nogometna reprezentacija Hrvatske uopće imati protiv koga igrati nogomet? >>> pa mozemo igrati protiv ovih http://www.armanami.org....org.... http://www.vlahoi.gr/..... www.cincarnet.com …
Njegova svetost patrijarh srpski Irinej poručio je da se ne sme gledati ravnodušno strašno stradanje srpskog naroda i uništavanje srpskih svetinja na Kosovu i Metohiji. Patrijarh je istakao da srpski narod u svojoj istoriji nikada nije doživeo ono što jee u vremenu demokratije, te naveo da je srpska najveća rana Kosovo - strašno sudilište, koje je to bilo i ostalo. Srpski narod doživljava užasna poniženja: Patrijarh Irinej \"Na Kosovu srpski narod doživljava užasne tragedije i poniženja, kakve nije preživljavao ni pod Turcima\", rekao je patrijarh Irinej. Prema njegovim rečima, na Kosovu uzimaju srpskom narodu svetinje, ono što mu je najsvetije, sa kojima je živeo, za koje je krv prolivao. On je istakao da je srpski narod, nažalost, ostao bez istorijskih prijatelja - zemalja koje je smatrao svojim prijateljima, a mnoge od njih su sada pokazale svoje pravo lice. \"Šta nam ostaje, no da se uzdamo u Boga i sebe same\", zaključio je patrijarh srpski Irinej, koji danas završava posetu Eparhiji budimljansko-nikšićkoj u Crnoj Gori. lepo, baš lepo...počelo je totalno kmečenje i cviljenje....jer je sve jasno
31.07.2011. u 17:45h MarkoHR je napisao/la: Zbog čisto znanstvenih razloga, bilo bi jako dobro (ako je to uopće moguće) pronaći na životu barem nekolicinu AUTOHTONIH (izvornih) Srba, prije nego oni sasvim isčeznu. ----------------------- slažem se....i otvoriti treba \"srbovrt\"...da nam uu potpunosti ne iščeznu....iz razloga raznolikosti, a ne potrebe
u 17:45h MarkoHR je napisao/la: Zbog čisto znanstvenih razloga, bilo bi jako dobro (ako je to uopće moguće) pronaći na životu barem nekolicinu AUTOHTONIH (izvornih) Srba, prije nego oni sasvim isčeznu. >>>>>> Morati ces otici medju Luzicke \'srbe\' ali oni izgledaju kao Poljaci a ne kao Arapi i Romi
točno,,,,,,,,,jadni srbi, opet sami sebe napali !!!!!
\"Cincara na Balkanu je bilo 3-4 milijuna...Poznati Cincari su bili Alkibijad Nusa, (poznatiji kao Branislav Nusic), Stojan Novakovic (krsteno ime bilo mu je Konstantin, pa ga je preveo na srpski), Vladan Djordevic, Jovan Jovanovic Zmaj... Gondza Bojadziju-ili Majka Tereza je,e, po ocu Nikoli Bojadzi,bila Cincarka, Toma Fila, najveci dramopisac je bio Jovan Sterija Popovic, kao i znanstvenik Mihajlo Pupin. I Zmaj i Pupin su bili Cincari.Procitajte knjigu Velikani,znamenite osobe cincarskog porijekla u historiji Srba,dr.Pribislava Marinkovica i na strani 46 pise o Jovanu Jovanovicu Zmaju a na strani 249 o Mihajlu Pupinu ! Od estardnih umjetnika je Maja Odzaklijevska Cincarka po ocu a Oliver Njego Cincarin po majci.Takodje Kosta Abrasevic je bio Cincarin po majci a i nas najveci kompozitor Stevan Mokranjac takodje po porijeklu Cincarin.Najveci makedonski junak Jane Sandanski kao i Pitu Guli su bili ito tako Cincari.Pa Nikola Pasic,Laza Kostic,Herbet Von Karajan,dirigent Filharmonije i prof.glazbe Stevan Hristic..
2 .I mnogi drugi Nikola Pašić je bio porijeklom Cincar iz moskopoljske porodice Pasku. Mihajlo K.Pupin,rodjen 4.10.1858 god.u Idvoru,Banat, umro 1935 u Njujorku,cincarsko podrijetlo vodi po majci Olimpijadi (Pijadi) i babi Pupi iz Vevcana,Makedonija.\"
Za @rea … POŠLA ZA CINCARA A što si se namickala Kad si pošla za Cincara? U Cincara seda brada, Ti si, ćerko, vrlo mlada! U Cincara bela kika, A u tebe tesna pika! ....... Vuk Stefanović Karadžić
M@rsijanac1 je napisao - pa mozemo igrati protiv ovih http://www.armanami.org.... http://www.vlahoi.gr/..... www.cincarnet.com … ..................................................................... To je protiv pravila UEFE i FIFE! Ne može toliko stranaca igrati za Srbiju, od Ćićoromana, Arumuna, Cincara i t.d. Na kraju ćemo morati igrati ui u Prištini, kod njih nema krize indentiteta!
ja sam u knjizi noela malcolma dosao do info da su rimljani drzali odredjeni broj legija porijeklom sa sjevera arapa na podrucju jadrana...najvjerojatnije na podrucju albanije jer su se prvi pisani dokumenti gdje se spominju vlasi spominjala albanija i juzna srbija,crn narod i dozlaboga opak,svirep i podao...ali autor akademski obrazovan i koristo je najbolje moguce izvore koje je naveo u legendi ispod stiva...znaci on kaze da postoji vjerojatnost da su vlasi porijeklom arapi...sto sad nepobitno to dna i potvrdjuje...
zanimljivo da vlahe nisu koristili niti bizntinci niti turci kao redovnu vojsku vec kao pomocne cete za pljacku ...i dozvoljavali su im da upadaju na neprijateljski teritorij da pljackama slabe polozaj neprijatelja...upravo zbog njihove zle pljackaske i krvolocne cudi...
nitko ih nije koristio kao redovnu vojsku
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Prema popisu stanovništva iz 2001. u Hrvatskoj živi 195.969 pravoslavaca, od čega ih je u 40.433 u Srpskoj pravoslavnoj crkvi, u Bugarskoj pravoslavnoj crkvi osam, u Crnogorskoj 44, u Grčkoj 46. Makedonskoj 211, Rumunskoj 19 i Ruskoj pravoslavnoj crkvi 63. U RH postoji 11.400 Hrvata koji su se izjasnili kao pravoslavci. Cim se uspostavi HPC ta brojka ce se naglo povecati