Betanija se zatvara, velečasni Sudac izoliran i prognan
Bozanić velečasnom zabranio seminare, a krčki biskup pokrenuo likvidaciju Betanije
Komentari 121
NEMATE POJMA KOLIKIMA JE POMOGAO. NEMATE POJMA KOLIKO SU SE ZBOG NJEGA VRATILI S LITICE SAMOUBOJSTVA. Pričate o stvarima koje neznate. SVI NEGATIVNI komentari dolaze od onih koji nisu nikada bili blizu njega i vidjeli ljude koji ga slušaju. BRANITELJIMA je pomogao više nego cijelo MINISTARSTVO BRANITELJA.
Cujte gospon Sudac, ak neznate kam bi i prije nek se morate zajebavati s frustriranim Gastarbajterima po Njemackoj i drugde, ja bi vam dal jedan prijedlog: Znate, ja imam jedan lepi komad zemle v Zagorju onak fino na bregu i okrenut prema jugu.Dajte vi dojdite k meni pa bute malo poplazili pred kamerama bu vam se nekaj uvidilo kaj se tice krizeka na celu bumo presli nekakvom kirurgu da vam implantira pod kozu krizek-znate kak bu to dobro zgledalo.-I onda ono najvaznije-- ja bum posle te procedure sve fino ogradil,na ulazu bumo napravili Kasu,onda bumo fino nabavili suvenire iz Kine(tam su krizeki,kipeki i krunice najjeftinije) i napravili bumo konkurenciju i Medugorju i Marji Bistrici.Akaj se tice Love --pol-pol! I da vite kak bu nam fino!!!!!!!!!!!!!!!!
Novinar moze napisati lazi, istinu pretvoriti u laz i to objaviti u VL i tako to danima radi gore potpisani novinarcic, ali kada se dirne u tu \"moralnu\" vertikalu onda se post izbrise, sramota za VL, sramota da se branirani jedan falsifikator!!! Sudac je u Jastrebarskom i tamo radi svoj posao, a ostalo je sve prevrtanje iz supljeg u prazni u maniti DP, Betaniju niko ne ukida, jedino ce raditi na drugi nacin na koji joj kako su shvatili zakon dozvoljava!!
Ipak će me crkva uvjeriti da i ona ima pametnih ljudi. Krajnje je vrijeme da netko progleda u pogledu g. Suca. Bravo Bozanić.
Veličasni Sudac če srediti da Hrvatska reprezentacija dobije wild card za odlazak na World Cup 2010 i da država Hrvatska dobije ulaznu vizu za članstvo u EU savezu..
I vrijeme je da se negdje zatvori tog luđaka koji se proglasio bogom režući si križeve po čelu sa žiletom.
Interesantno, jako interesantno, na spotu koji mi je izbrisan, neko iz mrznje prema mojem nicku brise pozitivne poene, makar spodoba nema pojma sto je tamo pisalo, koji su to pacjenti????
Ko je Sudac da vam tumaci vjeru, i gdje je on znanje ucio.....Zbog ovakvih ste se podijelili i pocijepali na stotine vjera.... Da ste spoznali velicinu vjere ( kao sto niste), slijedili bi Bozije naredbe i ono sto vam jee prenjeto a nekog cudaka koji pravi cirkus od vjere...
16.04.2010. u 07:45h lopata je napisao/la: Vjeronauk iz skola Van _____________ potpisujem.
Možda velečasni Sudac uspije odgovorne u Briselu i Haagu ubediti da ste Hrvati ustvari pošteni, nevini i plemeniti jer domači su več ubeđeni u to i u čuda vjeruju...
Vidim da mi je obrisan komentar koji sam jutros ostavio. Ovako...znam da na VL forumu ima komentatora koji brisanje svog komentara doživljavaju burno - kao atak na sebe; budu pogođeni, žale se okolo, pišu pisma, prosvjeduju, ljute se itd. Menini ne pada na pamet ništa od svega toga. I to zato jer mi je kristalno jasno da: SVI komentari (UKLJUČUJUĆI I SVE MOJE, NARAVNO!) na ovom i svim ostalim forumima jesu privatna mišljenja pojedinaca i - ništa više od toga. Siguran sam da oni ne predstavljaju nešto važno, što će imati utjecaj na društvo, promijeniti svijet i slično. Nemam ništa protiv brisanja komentara, ni diskrecijskog prava admina u tom smislu, bez obzra na opravdanost/neopravdanost njegove odluke. No, brisanje mog zadnjeg komentara me je zainteresiralo, potom čak i obradovalo JER: Kaže se da zapravo nije bitno dati dobre odgovore, koliko POSTAVITI PRAVA PITANJA. A brisanje mog zadnjeg komentara sa 3 pitanja, vezana za ovaj članak o vlč. Sudcu su očito pokazala U KOJEM SMJERU TREBA tražiti odgovore. A budući kako moj drugi komentar nije sadržavao psovanje majke nikomu, niti prijetnje ili poziv na ubojstva, a što bi bio razumljivi razlog intervencije admina i opravdanog brisanja takvog komentara, onda se može s popriličnom sigurnošću zaključiti kako je brisanje tog komentara rezultat OSOBNOG ZAHTJEVA D. PAVIČIĆA, a ne adminove procjene. Ne želim opet postati izbrisani komentar - znam da će biti obrisan. Stoga, prije no što i ovaj vjerojatno izbrišu, svi koji su stigli pročitati obrisano, sada su dobili jasan ODGOVOR O ČEMU SE U CIJELOJ OVOJ PAVIČIĆEVOJ PRIČICI ZAPRAVO RADI - kao i u većini njegovi prošlih i budućih članaka. A pažljivo iščitavanje napisanog, umjesto površnog mehaničkog čitanja, UZ POSTAVLJANJE PRAVIH PITANJA, NARAVNO, čovjeku može dati većinu potrebnih mu odgovora i objašnjenja.
U ovoj državi se sve sustavno uništava sad više nemaju što da unište jer su sve vrijednosti uništili pa su počeli uništavati pojedince kao vlč. Zlatka Sudca.a tko je slijedeči na redu......UŽAS
vlč.Sudac je vise ucinio za Hrvatsku i Hrvatski napaceni narod od svih a nikada ,zaista NIKADA nije trazio hvalu niti hvalospjeve,kolikim ljudima je spasio zivot i priblizio Boga u najtezim trenucima..nesto nemjerljivo.Zao mi je sto se sotonisticke uvrede iskazuju ii pljuju mu u lice(a pritom nitko nije bio u njegovoj blizini,na misi ,na seminaru).Tako je uvijek bilo radi zla pravednici cu biti gresnici..mislim da je sasvim jasna ocijena iz komentara..mnogo vise ljudi ima strast da ga pljuje al sveukupna javnost koja se srami reci i ne suprotsatvlja se javno pokazuje preko pohvali/pokudi da je Sudac zaista dobra osoba koju narod cijeni vise od svih..pozz
ja sam iz Splita,ne bi se štel mešat.
bilo bi posteno kad protiv njega ne bi govorili ljudi koji ga nikad u zivotu nisu slusali. ja sam bila na jednoj njegovoj misi, i mogu reci nikad od nijednog svecenika nisam cula nista ljepse i jednostavnije o Bogu i ljubavi. puna podrska velecasnom Sudcu !
Velečasni sudac je malo skrenio s partijske linije ADZ -Kaptol pa je normalno da su ga smijenili.Mislim da je kobna bila izjava od prije nekih desetak dana kada je ustvrdio da bi u zemlji od 95% Katolika tribalo teći med i mlijeko.Zna se da nije lijepo kritizirati nadređenog,a bogme ni kasicu prasicu.Gospodin nadređeni je šutke promatrao krađu,zločin i lopovluk partijskih drugova zadnjih 2o godina,no za to če dobiti plaću od svog nadređenog \"koji jesi na nebesima\".Smilovao mu se sveogući bog i priveo ga u život vječni- AMEN.
Baš čudno, pedofile štite 30 godina i nedaju na njih, a Suca izbace samo ovako.
16.04.2010. u 13:47h ljuba je napisao/la: bilo bi posteno kad protiv njega ne bi govorili ljudi koji ga nikad u zivotu nisu slusali. ja sam bila na jednoj njegovoj misi, i mogu reci nikad od nijednog svecenika nisam cula nista ljepse i jednostavnije o Bogu i ljubavi. puna podrska velecasnom Sudcu ! Bolje je tom Sudacu da govori o Bozijoj kazni jer ako je Bog samo milosti, pun ljubavi i ne kaznjava, zasto bi se bojali...Mozete da radite sta god zelite...Taj covijek prica na misama samo ono sto vi zelite da cujete....Da vam prica istinu, razbjezali bi se od njega....
Duhovna obnova karizmaticari se nesmiju zabranit nenose nikakvo zlo samo dobro i tu vlada ljubomora medu nekim svecenicima.Sta se tice Zlatka mislim jedino da se previse mediski exponira i njegovo ponasanje sta trosi na frizure ,raskos kao cisme skupe itdd nije primjerno svecenicima ali ima ih veliki broj koje su roditelji slali samo radi materializma da obavljaju taj posao.Po selima se navise bahate sa autima itd .a gladnog naroda ima dosta sta trazi pomoc .Oni mogu vozit Fiat punta a ne dipove i pasate sta voze u nekim mjestima di skole prokisnjavaju
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sudac je htio biti guru i osnovati neku vrstu sekte sto crkva nije mogla dozvoliti!