Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 207
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
vatikan
Povratak na članak

Benedikt XVI. o međugorskim će se ukazanjima oglasiti do kraja 2012.

Posebna međunarodna vatikanska komisija radit će na ukazanjima još oko šest do sedam mjeseci.

Komentari 91

OB
-obrisani-
16:11 26.02.2012.

Turci su pronasli \"Evandjelje po Barnabi \"pisano rukom. U toj knjizi se Isus spominje kao obican covjek a ne kao sin Bozji.12 godina su tu knjigu drzali u tajnosti. Knjiga je stara oko 1500 godina i pisana je na armenskom jeziku. Josip Barnaba je bio rodjen na Cipru, jedan je od ranih krscana koji je kasnije proglasen apostolom.Osnivac je Krscanske crkve na Cipru.Njegov rad se spominje u “Djela Apostola\" a spominje ga i Sveti Pavao .

VL
OB
-obrisani-
16:14 26.02.2012.

Zanimljivo je kako krivislavci kokodacu protiv Medjugorja. Patite bagro ,patite...

VL
OB
-obrisani-
16:19 26.02.2012.

nastavak Znaci ovako,Bog nije nacinjen od necega posto bi to tada bilo a priori Bogu i moralo bi se postaviti pitanje odakle je to nastalo.Drugo , Bog se ne nalazi na nekom mjestu, posto mjesto mora biti od neceg nacinjeno i mora postojati u prostoru ,a to bi znacilo da je neko mjesto postojalo prije Boga. Bog se isto tako ne moze staviti u vrijeme ,posto vrijeme moze postojati samo ako se NESTO MIJENJA. “On” NIJE nekada nastao.Uvijek JE POSTOJAO .

VL
OB
-obrisani-
16:25 26.02.2012.

. ...bog te hebo...**... .

VL
Avatar Dančo
Dančo
16:46 26.02.2012.

stvarno mi nisu jasni jadnici koji u 21 stoljeću gutaju ovako glupe bajke

VL
OB
-obrisani-
19:57 26.02.2012.

Cinjenice je kao sto su izjavili Pavao Zanic i Ratko Peric,mostarski biskupi da nema nista nadnaravno u Medjugorju.Da ,nema sada.Ali meni to pojavljivanje Gospe ima logike. To je 1981 kada niko ni jedan narod ni republika nije ni razmisljao a kamo li planirao rat,Znaci navodna Gospa je znala tada nesto sto mi nismo,jer smo tada zivjeli u blagostanju komunizma.Ona je najavljivala kako je rekla tada \"Veliko zlo ako se ljudi ne opamete\" E sad ,u to vrijeme mladji ne znaju ,svi su se pitali ,Ma kakvo zlo sve je super ,svi imaju posao.drzava je bila najjaca u Europi po socijali,bratstvo i jedinstvo itd.ali.... Gospa je najavilla zlo koje se desilo 10 godina kasnije,Te 1981 Milosevic je donio novi ustav Srbije ,ukinuo pokrajine a zadrzao clanove predsjednistva SFRJ koje je on licno postavljao.To je bio drzavni udar i tihi pocetak rata i raspada.samo smo mi bili slijepi da to vidimo. Zato ,danas nema u Medjugorju nista,samo skutori po navici unovcavaju svoju vjeru ali to pojavljivanje Gospe ili nekog drugog andjela,kojeg su oni shvatili kao Gospu je autenticno

VL
AJ
ajam
20:04 26.02.2012.

Marsijanac** ne odustaje. Bogom nadaren da propovijeda. Misao nije materija . Bit ce da je tvoja desna dualisticka polutka dominantna, iako zemlja nije zamjenila polove. U cijoj si ti sluzbi i od Boga poslan-kome?

VL
OB
-obrisani-
20:10 26.02.2012.

Ispravka Milosevic je donio taj ustav 1990-te,greska u kucanju.Inace Gospa se pojavila 1981 kada je pocela kriza i to na Kosovu.Mi smo bili uljuljkani u mir a neki su planirali rat i neki Andjeo je to znao i rekao nam samo mi nismo vjerovali zato smo platili cijenu

VL
CV
crna vrana
20:58 26.02.2012.

Više je vjere u gorušičinom zrnu nego u Žanića i Perića zajedno. Zar im događanja koja su uslijedila nisu dovoljan dokaz Gospine poruke. Blaženi koji povjerovaše , a nevidješe.

VL
OB
-obrisani-
23:18 26.02.2012.

20:04h ajam je napisao/la:************************ >>>> A tko tebi brani pisati ? Nit kome sluzim nit sam od kog poslan. Jednostavno pise mi se. A to tebi smeta ??? Ako ti smeta ,tko te to sili citati ?!

VL
AG
Agramer198
23:45 26.02.2012.

Ovi novokomponovani ateisti postaju sve naporniji, još će za koju godinu početi organizirati lomače... Dajte se zbrojite...

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.