Benedikt XVI. o međugorskim će se ukazanjima oglasiti do kraja 2012.
Posebna međunarodna vatikanska komisija radit će na ukazanjima još oko šest do sedam mjeseci.
Komentari 91
Zanimljivo je kako krivislavci kokodacu protiv Medjugorja. Patite bagro ,patite...
nastavak Znaci ovako,Bog nije nacinjen od necega posto bi to tada bilo a priori Bogu i moralo bi se postaviti pitanje odakle je to nastalo.Drugo , Bog se ne nalazi na nekom mjestu, posto mjesto mora biti od neceg nacinjeno i mora postojati u prostoru ,a to bi znacilo da je neko mjesto postojalo prije Boga. Bog se isto tako ne moze staviti u vrijeme ,posto vrijeme moze postojati samo ako se NESTO MIJENJA. “On” NIJE nekada nastao.Uvijek JE POSTOJAO .
. ...bog te hebo...**... .
stvarno mi nisu jasni jadnici koji u 21 stoljeću gutaju ovako glupe bajke
Cinjenice je kao sto su izjavili Pavao Zanic i Ratko Peric,mostarski biskupi da nema nista nadnaravno u Medjugorju.Da ,nema sada.Ali meni to pojavljivanje Gospe ima logike. To je 1981 kada niko ni jedan narod ni republika nije ni razmisljao a kamo li planirao rat,Znaci navodna Gospa je znala tada nesto sto mi nismo,jer smo tada zivjeli u blagostanju komunizma.Ona je najavljivala kako je rekla tada \"Veliko zlo ako se ljudi ne opamete\" E sad ,u to vrijeme mladji ne znaju ,svi su se pitali ,Ma kakvo zlo sve je super ,svi imaju posao.drzava je bila najjaca u Europi po socijali,bratstvo i jedinstvo itd.ali.... Gospa je najavilla zlo koje se desilo 10 godina kasnije,Te 1981 Milosevic je donio novi ustav Srbije ,ukinuo pokrajine a zadrzao clanove predsjednistva SFRJ koje je on licno postavljao.To je bio drzavni udar i tihi pocetak rata i raspada.samo smo mi bili slijepi da to vidimo. Zato ,danas nema u Medjugorju nista,samo skutori po navici unovcavaju svoju vjeru ali to pojavljivanje Gospe ili nekog drugog andjela,kojeg su oni shvatili kao Gospu je autenticno
Marsijanac** ne odustaje. Bogom nadaren da propovijeda. Misao nije materija . Bit ce da je tvoja desna dualisticka polutka dominantna, iako zemlja nije zamjenila polove. U cijoj si ti sluzbi i od Boga poslan-kome?
Ispravka Milosevic je donio taj ustav 1990-te,greska u kucanju.Inace Gospa se pojavila 1981 kada je pocela kriza i to na Kosovu.Mi smo bili uljuljkani u mir a neki su planirali rat i neki Andjeo je to znao i rekao nam samo mi nismo vjerovali zato smo platili cijenu
Više je vjere u gorušičinom zrnu nego u Žanića i Perića zajedno. Zar im događanja koja su uslijedila nisu dovoljan dokaz Gospine poruke. Blaženi koji povjerovaše , a nevidješe.
20:04h ajam je napisao/la:************************ >>>> A tko tebi brani pisati ? Nit kome sluzim nit sam od kog poslan. Jednostavno pise mi se. A to tebi smeta ??? Ako ti smeta ,tko te to sili citati ?!
Ovi novokomponovani ateisti postaju sve naporniji, još će za koju godinu početi organizirati lomače... Dajte se zbrojite...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Turci su pronasli \"Evandjelje po Barnabi \"pisano rukom. U toj knjizi se Isus spominje kao obican covjek a ne kao sin Bozji.12 godina su tu knjigu drzali u tajnosti. Knjiga je stara oko 1500 godina i pisana je na armenskom jeziku. Josip Barnaba je bio rodjen na Cipru, jedan je od ranih krscana koji je kasnije proglasen apostolom.Osnivac je Krscanske crkve na Cipru.Njegov rad se spominje u “Djela Apostola\" a spominje ga i Sveti Pavao .