Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 207
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
vatikan
Povratak na članak

Benedikt XVI. o međugorskim će se ukazanjima oglasiti do kraja 2012.

Posebna međunarodna vatikanska komisija radit će na ukazanjima još oko šest do sedam mjeseci.

Komentari 91

MR
mraf
20:38 25.02.2012.

Uostalom, Crkvi se ne žuri. ******************************* To znamo! Trebalo im je 300 godina da shvate kako je Zemlja okrugla.

VL
DR
dragan7
20:40 25.02.2012.

Ostao je samo jos jedan papa,Petar Rimski,znaju to u Vatikanu,pa zure.Zasto ne dozvole da ceo svet vidi pravu Bibliju.

VL
OB
-obrisani-
20:44 25.02.2012.

20:36h tetak je napisao/la: Marsijanac.. Nameće se jednostavno pitanje, a zašto su ljudi ipak materijalistički orijentirani ? >>> Ima vise razloga. Od malena smo idoktrinirani. Drugi veci razlog je da je nasa lijeva,logicna,dualisticka mozdana polutka dominantna, zbog orijentacije elektromagnetskog nabojaoja Zemlje. Da se polovi promjene automatski bi se dogodila i promjena polarizma naseg mozga i desna polutka,holisticka, bi postala bi dominantna. Ali i to bi bila samo 1/3 naseg potencijala

VL
OB
-obrisani-
20:47 25.02.2012.

Kazu ljudi da nije nista moguce ponijeti sa sobom kad umremo.Ali to nije tocno( To vrijedi samo za materijalno). Svi mi cemo ponijeti nase memorije( na osnovu kojih SAMI SEBI PRESUDIMO), i nasu SVIJEST.Stupanj nase svijesti,i u zivotu i smrti, odredjuje kojim cemo putem krenuti i sto smo na tom putu sposobni ciniti .Nasa svijest postoji ,ne? Od cega je nacinjena( ako nesto postoji MORA biti od neceg nacinjeno,ha,ha).Ima li nasa svijest boju,opip,okus,miris ,zvuk??? Ili je nasa svijest samo dio supersvijesti (Boga)? Kao kap( kristalno ciste) vode kad se izdigne iznad beskrajnog oceana i usklikne \"Ja jesam\".

VL
OB
-obrisani-
20:53 25.02.2012.

vrlaf je napisao/la: Pod \"svoje dijelove\" mislio sam na cijelu BiH ...srbi su kikiriki glupi andjelu... ------------------------- slažem se,al da nije vas bili bi najgori

VL
OB
-obrisani-
20:54 25.02.2012.

dragan7 lepo ti je ime.....pravo rvatsko....:))

VL
DR
dragan7
20:54 25.02.2012.

U staroj JUDEJI za vreme HRISTA,postojao je samo jedan hram SOLOMONOV.Istinita biblija propoveda da ne treba graditi zemaljske hramove,vec da je svaki covek hram.

VL
EN
EndemskaVrsta
21:52 25.02.2012.

Da normalan - i iole obrazovan/prosvijetljen - čovjek ne povjeruje vlastitim očima: visoki gremij jedne prevarantske nadri-ustanove odlučit će o tomu jesu li prevaranti pripadnici jedne od borbenih formacija iste te korumpirane pedofilske \'momčadi\'?! Jadan je svaki hram, osim onoga u ljudskom srcu - jadno svako čudo, ako zahtijeva novčanu namiru! A Međugorje je - Las Vegas, mega-obmana usred ničega, stroj za drpež i prodaju laži!!! (Onoga komu Gospa hoće uputiti poruku - Ona nađe gdje god bio!!!)

VL
OB
-obrisani-
21:57 25.02.2012.

endem potpisujem svaku

VL
OB
-obrisani-
22:24 25.02.2012.

I Benediktu se cesto ukazuje jedan gospodin u crnom, Benedikt bi tu pojavu najradije zaboravio.

VL
OB
-obrisani-
22:32 25.02.2012.

vatikan je izvor zla

VL
AJ
ajam
22:31 25.02.2012.

A koliko hramova na ovoj zemlji koji traze novac za\' bozje sluge\'. A ciji sam ja sluga??? i tko ce meni \'platiti\' za odanost Bogu? Vjerujemo li u Boga ili smo Bogu vjerni(odani)? Bogu odani cine volju Bozju , a, a svi drugi vjeruju....... Za odanost Bogu , novac potreban nije.

VL
JA
jah
22:34 25.02.2012.

Što reći? Koju posluku porati?

VL
Avatar Nesalomljiva
Nesalomljiva
22:38 25.02.2012.

koliko ja pratim propovijedi, kaže se da se Bog nalazi tamo gdje se dvojica-trojica nađu zajedno u molitvi. pa postavljam pitanje crkvenim velikodostojnicima, usude li se to oni reći da Bog ne dolazi među stotine tisuća hodočasnika koji se zateknu na molitvi u Međugorju? usude li se poreći to čudo?

VL
LU
lutomirski
09:42 26.02.2012.

sta stalno provocirate sa ovim popovima,kad neko napise komentar onda ga gasite, kakva je to demokracija, ko hoce popove gledati i slusati neka ide u crkvu,tako jednostavno,nemorate ih stalno prezentirati u vecernjem kad nisu obljubljeni,,,

VL
Avatar džonson
džonson
11:14 26.02.2012.

priznavanje ukazanja ima strogu crkvenu proceduru. uvijek je dugotrajno jer crkva sve detaljno provjerava i pokušava isključiti bilo kakvu mogućnost obmane ili sličnoga. normalno je da se formira povjerenstvo od nekoliko kompetentnih osoba koje će sve provjeriti i ispitati i izvještaj podnijeti papi. a papa, kao i svaki javno eksponirani čovjek, uvijek će nekome iz ovoga ili onoga razloga odgovarati ili ne, ali on je izabran od kardinalskoga zbora, nije se sam proglasio papom. ne kužim šta ste zabrijali s komentarima?

VL
AA
aabbcc
13:27 26.02.2012.

. Sram ih bilo ovi ne vjeruju Hercegovcima a Fino su im rekli da je Gospa dosla sa opomenom, porukama da je Socijalizmu kraj i da se narodu lose sprema.... RAT, brato-ubilastvo, i svi drugi Lopovluci koji su se ii dogodili poslije ukazivanja Gospe !!

VL
Avatar jabarabaagodinaslaba
jabarabaagodinaslaba
13:49 26.02.2012.

Previše je vidioca živo. Nema šanse da Crkva prizna Međugorje dok su oni živi.

VL
OB
-obrisani-
15:29 26.02.2012.

Kad je Vatikan prvi put cuo da je se Gospa ukazala, bilo im je drago. Poslije se raspitase gdje je to Medjugorje. Kad su saznali da je u Hercegovini, sve im se smrklo pred ocima. Kardinale zabolio stomak, a steglo im se grlo. Od tog vremena jos im bolovi ne popustaju. Da je kojim slucajem bila u pitanju, Istra ili Hrvatsko primorje, do priznanja bi doslo u vrlo kratkom roku. Medjutim kad je u pitanju Hercegovina nikad se ne zna sto je san, sto istina, sto imaginacija, sto su vizije i halucinacije i da li je u pitanju novac, sujeta ili kakve druge prljave igre.

VL
OB
-obrisani-
16:01 26.02.2012.

. ..uvjek se ta gospa u Bosni prikaze... . .zasto ne u Hrvatskoj..?? .

VL
« 1 2 3 4 5 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.