Izetbegović: Da se Tito danas digne, on bi pobijedio na izborima u BiH
U vezi s promjenom izbornog zakona u BiH, Izetbegović je sa suradnicima boravio protekli tjedan u Bruxellesu
Komentari 236
da se tito digne vjerojatni bi pobjedija i u Hrvatskoj.od Hrvatske je ostalo samo ime ,sve se rasprodalo,narod bizi masovno vanka.ovakva drzava odgovara samo uhljebima,falsim domoljubima i naravno politicarima.Steta,Hrvati imali smo sansu,peta kolona,udba ili zna se sto vec nas je shebala.
Da se Tito digne rekao bi : "Nismo za ovakve banana drzavice mi partizani ginuli i davali zivote!". A zatim bi sve nacionaliste na religijskoj osnovi rastjerao k'o vrapce.
Tito se zajebo samo u tome što nije svu tu ustaško gamad predao u ruke hrvatskog naroda sa Domovnicom .Narod bi bio puno efikasnij.Ne bi se dogadjalo da se malo malo javi neki koji je prezivio Blajburg
Koliko god da je loš političar da ga nema nestala bi i BiH. Ovi lešinari bi je poklonili " maticama" za šaku zobi. A Tito bi vas sve naučio pameti.
Tito, svijetli lik hrvatskog naroda, kakvi dođoše poslije njega, dobio bi on lagano izbore u svakoj bivšoj YU državi a pogotovo u Lijepoj našoj. Bog i hrvati. Živeli!!
Možemo se kladiti da najveći Hrvat svih vremena neće komentirati ovog gosta.
SDA i HDze unistavaci BiH i svojih naroda.MZ je strasno pogrijesila sto im nije zabranila djelovanje nakon sukoba HDze Hrvata i SDA muslimana...Utopisku politiku neuspjelog poHercegovacenja Hrvata HDze i Covic prebacuju na "neprijatelje"..Pa kakvog ima smisla moliti Izetbegovica,neprijatelja,da pomogne Hrvatima,a isto to traziti i od Srba..Bakir je u pravu,kada kaze da je Covic i HDze rastjerao Hrvate Bosne,a posebno Posavine,i da HDze apsolutno nema ineteresa za Hrvate Bosne,a posebno Posavine......Upravu je kada kaze,da je ustvari HDze MKMPiske tumaranjem,zakocio brzi ulazak BiH,cvrsto ostajuci na neuspjelom projektu HRHB.Nikada,ali bas nikada se nece moci dogovoriti HDze i SDA,dok istovremeno Hrvati sele i iz Hercegovine,ali i muslimani,ali se i naseljaju.............Covic ostaje vjeran unistavackoj HDze politiki,do zadnjeg Hrvata Bosne....Cak i Bakir ima bolji ugled u Eu od bilo kojega HDzeovca,sto je potvrdio i vaj neuspjeli sastanak.
Bakir Izetbegovic. Malo bolji covek od svog oca.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
i ja bih dao glas velikom BROZU, po 1000 puta. vječna ti slava i hvala veliki MARŠALE.