Izetbegović: Da se Tito danas digne, on bi pobijedio na izborima u BiH
U vezi s promjenom izbornog zakona u BiH, Izetbegović je sa suradnicima boravio protekli tjedan u Bruxellesu
Komentari 236
Koji krkan.
Muslimani (Bošnjaci) u BiH se ponašaju kao Srbi u Jugoslaviji.
Zašto ste uopće dopustili liku da prijeđe granicu i onda vam dođe u emisiju i govori protiv države i branitelja?? Isto će vam učiniti i Vučić, ali neka kad je država sam sebi neprijatelj neka nas svatko tko stigne....
Tenkre
da je normalna i neovisna drzava..hrvatska bi izgradila peljeski most..bez obzira sta ovaj..lik baljezga..na zalost..ona to nije..nju treba sto prije ..pretumbati a njene pol. predstavnike.. potirati..u tpm.
Stanković nije dobro odradio emisiju a trebao je pokazati da je Izetbegović ekstremist (jer on to i je) koji je i ovdje prijetio, zazivao ratne pokliće i.t.d. Stanković se čak trudio da Izetbegoviću dade prilikui da se opravdava i ostavii dojam da on želi dobro Hrvatima, a ne hrvatski predstavnici u BiH. Naravno Hrvati u BiH tako ne misle ali i Izetbegović i Stanković su suglasni. Naravno, samo je nedostajao Vučić i Dodik pa da sa Stankovićem sklope sporazm o razumijevanju. O zločinima muslimanske vojske tek rečenica (pitanje) u vezi Križančeva Sela gdje Izetbegović laže da se radilo o HV-u (pa kao može ih se pobiti i masakrirati iako su se branili na hrvatskome teritoriju. Stanković šuti, ne postavlja potpitanja. I nema govora o činjenici da su mještane pobili, kuće popalili a one jadnike koji su sve preživjele, raseili. I protiv nikoga od tih muslimanskih zločinaca, nikada nitko nije procesuiran. Stankoviću to nije vrijedno pitati. Stanković šuti, nije ga briga, pa naravno to su Hrvati nisu Srbi stradali. A ostalih stotinjak mjesta užasnih zločina muslimanske vojske prema Hrvatima , niti riječi. Da se Izetbegović ne dovede u neugodnu situaciju da se morao opravdavati. Ništa o ritualnim odsjecanjima glava Hrvatima i igranje nogometa istima, ništa o zločima u Doljanima, Uzdolu, Sušanju (Zenica), Bikošima, Miletićima, Buhinim kućama, i tako unedogled. Nije li to dovoljno da se o Stankoviću počne razgovarati, ozbiljno i da se vidi strategija koja se nimalo ne razlik
Kaže Hrvati nisu mogli 93 izvući liniju i to sa HVO pa se pita kako bi sada pa pametnjakoviću hrvati i nisu 93 izvlačili liniju nego su branili svoja stogodišnja ognjišta od muhađedina i politike tvog babe.
j..o ti tito mater i ti njemu
Tito da ustane pobijedio bi i u Hrvatskoj. A bogme i u Sloveniji. Doduše i u Crnoj Gori. A zasigurno i u Makedoniji. U Srbiji također. Možda bi ispušio na Kosovu.
samo hrvatski entitet spasava hrvate u bih sve ostalo od svih su floskule hrvatski receno ispraznice bakiru su u bih srbi cetnici hrvati ustase a muslimani su dobri momci ...partizani...fuj......
Pa Tito vam je dao Narodnost, do tada ste bili Srbi ili Hrvati Muslimanske vjeroispovjesti. Danas nebi imali taj ptoblem na nilo bilo Jozeka.
ne vjerujem Izetbegoviću ni malo
A ja vjerujem da bi u herceg bosni tvoga tita pavelic porazio do nogu...
Koliko gluposti moze ovaj covjek izjaviti.Da nije bilo Hrvata 90-tih nebi ti mogao danas gluparit.
Tito je put u prošlost. Jadna BiH.
Da se vrati TITO danas, on bio zavrsio kao Franc Ferdinand 1914
Da se Tito danas digne pobijedio bi u svim državama bivše SFRJ i odmah bi se riješio takvih kao ti Izetbegoviću, kao i ostalog povampirenog nakota u svim tim zemljama!
Mali Beg laže ko veliki...
Dok kod se Josip Broz spominje DOBRO JE....sto znaci sve je gore I gore...od Vardara pa do Triglava...a kad se prestane spominjati onda ce TEK znaciti ''bolje je svima'' od Vardara pa do Triglava....al eto ''na srecu'' mnogi jos nece gledat taj film da ce bit bolje..........25 god. je proslo...jos ostaje 20 pa ce mo da vidimo kak ce nam biti onda ''vecini stanovnistva''...ak ''ne upali za 45 god''....e onda brat bratu nitriba vise ni ''nadati se''....jer Brozu je to uspjelo ''puno brze''...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bakir kaze: Da je Tito ziv, pobjedio bi u Bosni! Pa normalno da bi pobjedio. Najniza stopa inteligencije bila je Bosna i ostala sa tom stopom inteligencije. Vi bosnjaci volite vise onoga ko vas vise bije! Ko neki mazohisti. I srbi su vas bili i te kako, ali ne mrete bez njih. Koji glupani! Ipak sa srbekima cinite dobar odvratan par.