Izetbegović: Da se Tito danas digne, on bi pobijedio na izborima u BiH
U vezi s promjenom izbornog zakona u BiH, Izetbegović je sa suradnicima boravio protekli tjedan u Bruxellesu
Komentari 236
Kao to nije istina !
nazslost da ima vise Arapa nego Hrvata i Srba ,ali nekom to pase...a meni ne...
pa to znaju svi politicari svijeta
Nema vjere u Turčina.Prevesloje i Slobu i Franju.A sad bi gradio bratstvo i jedinstvo.Muslimanska država mu je priorite.Nas Hrvate je sredio.Čović je ljiga,srbe dok je Dodika neće preveslati, a Amerima i Rusima to odgovara.Budemo vidjeli.
Pa kaj ovaj prdonja još uvijek misli da se bu njegov tito dignul.. Neeeeema više jarane ni tita a uskoro ni BiH kao što je sada.
Logicno je da traže đankšn samo kako će proči ispod mosta kad i on podsjeća na puno križeva pa bi ispalo da se mujo priginje glavu pred križem ,zato je tunel bolja varijanta . I bosanska zastava po njima može biti bilo koje boje samo da je zelena. Stoga i izbor hrvatskih predstavnika je stvar Hrvata dojle god ih muslimani mogu izabrati. Bakire onom tko te učio logiku kaži da ti vrati pare!!!!!!
Ovo je sad novost. Da se Tito digne? Bakiru je izgleda bilo jako neugodno u Istambulu gdje ga je čekao Vučić. A Erdogan trguje sa Srbijom i Rusijom bez predstavnika muslimana u BiH. Bakir je bio tu da samo za sliku. Taj se autoput možda nikad ne napravi, čak i ne vjerujem u taj projekat, ali taj sastanak trijada je bila tako puna simbolike, da muslimani u BiH nemaju što reći. Možda Erdogan misli ako plaća muslimansku braću u BiH, možda je i Bakir njihov član, da može sa svim muslimanima u BiH raspolagati kao sa živom robom. Pa nije tako Turčine. Gdje si bio kad se pucalo. SAD su bile tu.
bolesnik za vrapčaonu
Zanimljivo da spominje rat i samo rat.... pa znamo tko spominjao rat prije ovog zadnjeg rata
Bosna je eklatantni primjer puzajuci prikrivenog muslimanskog unitarizma..samo jedna stvar ih prokazuje a to su njihove dzamije koje niču kao gljive poslije kiše...
Kakva islamska država? Pa Bakire bio si kod Erdogana i možda ne svojom voljom. Samo se Vučić smije kako se javno planiraju autoceste Sarajevo Beograd. Ta cesta je velika Srbija. Bakir se s tim planom nije usudioo hvaliti u Sarajevu, jer su se mnogi čudili zašto Beograd. A ne Sarajevo, Banja Luka, Zagreb, Ljubljana, Munchen... Pa Bakire prije nego što pregovaraš s bilo kime, prvo se konsultiraj s Zagrebom. Zagreb treba gledati na problem strateški a ne samo preko hrvatskog entiteta u BiH. Putin želi Srbiju da smeta EU i NATO, daje joj BiH, a Erdogan proda bosanske muslimane kao robove jer su slaveni. Za to će od Rusa dobiti nešto na bliskom istoku. Kad će lampica zasvjetliti...
pozivati na rat... u Bosni je naravno uvijek bio rat
al laže , provodi program iz "islamske deklaracijue"koju je objavio 1970. godine njegov otac ,Alija.To je politički program za osvajanje vlasti t.j. uspostavljanja islamskog poredka koji se ne može ostvariti bez islamske vlasti. ,
Niste spomenuli da je Izetbegovic zaprijetio ratom na našoj nacionalnoj televiziji
turska se vraca u bosnu po zelji EU
Pazi ti gospodina i izjave u sred Zagreba:"...ako Komšić pobijedi neće se ništa posebno dogoditi". Ne izazivaj nas Bakire,za dobro sviju u BiH ti to kazemo.
na kojeg tita misli..onog waltera..ili ono rusko..zidovsko podmetnuto jaje..nepismenim balkancima ..je li misli na njega..naravno..taj njegov tito..prosa bi i danas..kod nepismenih naroda sa brdovita balkana..a velika..napredka..masala..masala.
Namazat baliju slaninom po labrtama...🐷🐷🐷🐷🐷🐷
Taliban.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Politika Velike Bosne - Republika Srpska, Velika Srbija - Kosovo, Velika Hrvatska - Hercegovina. Svima isto a svi slijepi. Politika podijeli pa vladaj. Tugo moja u što život ljudima prode.