Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 120
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Nedjeljom u dva
Povratak na članak

Izetbegović: Da se Tito danas digne, on bi pobijedio na izborima u BiH

U vezi s promjenom izbornog zakona u BiH, Izetbegović je sa suradnicima boravio protekli tjedan u Bruxellesu

Komentari 236

JA
jasamti2
18:32 04.02.2018.

Ma dajte mi katolici i muslimani a i pravoslavci nemamo problema u Bosni jer je ona nasa a vi ostali siroko vam polje . Ako se smatrate ovdje diste rodjeni dijaspora iselite se u kako vam politicari sugeriraju etnicitetu kojemm se smatrate pripadnici ostavite nas da se patimo bez vase pameti.

VL
AA
aabbcc
09:04 05.02.2018.

Lako bi bilo Titu pobijediti jer kada bi se pojavio svi bi politicari od Triglava pa do Gevgelije pobjegli.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
18:22 04.02.2018.

Svaki Mudzahedin je u Bosnu dosao preko Hrvatske. Svaki je sletio avionom u Zg, prosao carinu i policiju, odvezao se u Bosnu, opet prosao granicnu kontrolu.

VL
OL
oldday
17:32 04.02.2018.

Nevjerovatno koliko nepismenog pučanstva ima koji se usuđuju da postavljaju "velikoumne" komentare!

VL
DU
Deleted user
15:14 04.02.2018.

Josip Broz zvani Tito riknuo je davno. Krajnje je vrijeme da prestanete žive zamarati mrtvima.

VL
VO
vojov
11:21 05.02.2018.

Treba se opet uvesti vlak bez voznoga reda

VL
PR
prsutsir
16:23 04.02.2018.

SDA s jedne strane i HDZ s druge,recept za propast!

VL
AA
aabbcc
09:01 05.02.2018.

Treba znati da nisu Bosanci dogurali Mudjahedine u Bosnu vec oni koji su je htjeli rasturiti .

VL
Avatar Banat
Banat
13:51 05.02.2018.

Da pobedi Tito?.. Ma dajte molim vas, pa da opet moramo ici raditi u fabrikama, tvornicama. Da opet moramo trpeti diktauru i nasilno terati nacije da se medjusobno postuju. Pa da se nacionalizuje imovina danasnjih biznismena, popova, politicara i ostalih postenih ljudi koji su mukom i znojem sve posteno stekli. A zamislite tek mucenje dece u skolama: radne uniforme,crvene marame,slet,stafeta. Onda ucenje da su ustase i cetnici nasi neprijatelji, kako je religija opijum za narod, a taman su popovi dokazali koliko su posteni i realni. Zar bi neko pozeleo ponovo te grozote i da pokvari sadasnji lep zivot. Jedva smo se podelili i dokazali da smo razliciti i sada treba ponovo da nas lazu da smo jedan narod i da pricamo istim jezikom? Ma dajte ne budite smesni....

VL
PP
pp
15:59 04.02.2018.

Takija za nevjernike.

VL
Avatar Zgubider.
Zgubider.
17:38 04.02.2018.

"...Izetbegović: Da se Tito danas digne, on bi pobijedio na izborima u BiH..."___Pa ipak nisu ti "Bosanci" toliko blentavi kakvim ih se prikazuje u vicevima ;-)...

VL
Avatar HKNKRZ
HKNKRZ
17:37 04.02.2018.

Tito bi pobijedio na izborima i BiH ? Ma tko bi to za njega glasao ?

VL
DU
Deleted user
21:36 04.02.2018.

Pravi gospodin. Demokrat. Europljanin na svoga oca. Njega Hrvati trebaju poslušati i biti će im ko bubreg u loju. Mesića za savjetnika i to je to eto sretne Bosne.

VL
JA
jasamti2
18:38 04.02.2018.

ma Tito je genij za ove nacionaliste ni brige ni pameti oni nemaju.

VL
Avatar links
links
16:21 04.02.2018.

Pobijedio bi Jisip Broz u većini ex republika!!! o kako bi samo ovi miševi i polusvijet ponovo bježali!!!Da mi je to vidjeti samo na par dana!!!

VL
NV
NV
17:22 04.02.2018.

Ne vrijedi sad ništa. Podjelili su Tudjman i Slobo bosnu na srbe i mislimane a RSK u Hrvatskoj da se ugasi. Sve ostalo je zamajavanje i da narodi imaju o čemu pričat.

VL
NO
nogogaz
16:10 04.02.2018.

koliko imamo mi problema sa bosnom i titom ... pa normalno, kad smo svoje hrvatske sve riješili! jesu izetbegović i hasanbegović rođaci?

VL
GU
Gumbar136
07:29 05.02.2018.

i u RH

VL
ST
stipe123
14:37 04.02.2018.

Ne, nego težite da bude pravoslavna i katolička tj. hrišćanska.

VL
BE
beloslavcanin
16:45 04.02.2018.

Koiko smo mi naivni i malo umni dok se politicari javno prepiru mi mislimo pobice se! A iza kulisa tv i kamera sastaju se i ispijaju skupa pica i jedu skupu hranu uzivaju luksuz koji mi placamo nasom gluposcu! Jadnicinsmo mi niska klasa! Mislim da svakog boli nesto! Mi svi moramo zivjeti skupa! Sad svi pricate treba hrvatska zastititi hrvate u bih a koliko puta cujem od nasih ljudi rijecinprotiv hercegovaca koji zive ovdje u lijepoj nasoj. Niko nije nikome kriv sto su se ljudi snasli i stvorili svoja bogastva vile firme itd! Probudimo se iz sna i gledaj mo napred!!!!!

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.