Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 129
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KOD NAŠICA

Auto se sam zaključao, malo dijete ostalo unutra. Izvlačili ga vatrogasci: 'Morali smo razbiti staklo'

Zagreb: U blizini naplatne postaje Sveta Helena održana je vježba "Sigurnost 25"
Foto: Luka Stanzl/PIXSELL/ilustracija
VL
Autor
Vecernji.hr
01.07.2025.
u 15:54

Iako se radilo o nesretnom slučaju, vatrogasci upozoravaju građane na oprez

Malo dijete ostalo je zaključano u automobilu nakon što je majka izašla iz njega. Dogodilo se to u naselju Martin kod Našica, a u pomoć su priskočili vatrogasci. - Nije bilo nikakve namjere ostavljanja djeteta, jednostavno se automobil sam zaključao. Dogodi se to, milijun puta sve prođe u najboljem redu, a onda se jednom zaključa sam od sebe. Morali smo razbiti staklo na vratima vozila jer su bili aktivirani osigurači za djecu u vratima - rekao je Danijel Matković, zapovjednik Javne vatrogasne postrojbe Našice, za Glas Slavonije.

Iako se radilo o nesretnom slučaju, vatrogasci upozoravaju građane na oprez. - Upozorili bi roditelje na oprez, odnosno da ni u kojem slučaju ne ostavljaju djecu u vozilima da ne bi došlo do neželjenih posljedica - kazao je Matković.

Nesreća kod Slavonskog Broda: Putnički vlak naletio na teretno vozilo, jedna osoba poginula

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata