Ana Knežević osuđena zbog zloupotrebe sindikalnog novca
Sudac ju je proglasio krivom jer je 2001. zadržala oko 26.000 kuna odobrenih za pomoć članovima sindikata.
Komentari 48
Lako se boriti za radnička prava za cca 20 000 kn mjesečno! Zašto sinidikati nemaju utjecaja u RH? Zato što ih vode takvi ljudi i što su uvijek u šakama vlasti!
Svaki dan padne po jedan sdp-eovac,a kažu da su hrvati opljačkali hrvatsku.
Da je neko drugi ukrao 25000 tisuća kuna ili ti sirotinja sigurno bi dobio zatvorsku kaznu od 2-3 godine-sramota smo od države isto kao da je nisu kaznili-sud šalje dobru poruku -kriminal se isplati
Nisam čuo da je dala ostavku.Riječ moral gospođi nepoznat kao i Čačiću.
gledajte ..ili ste gledali američke filmove pa bute vidli kak\' funkcioniraju sindikati..nema tu neke razlike kod nas
Pa koja smo mi država... Ostavku neće dati jer nema obraza isto kao ni oni profesori i suci protiv kojih se vodi postupak a nisu suspendirani i dalje dobijaju plaću. Baš sam se sjetio i Banca koji je sam sebi iznajmio poslovni prostor...
neni.. pa koji si film gledala??? nasi i americki sindikati su nebo i zemlja!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gle lopovske smradulje, i ona onda drži nekakve prodike na televiziji kako treba i kome uzimati iz proračuna. To je moguće samo u RH!