Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
uvjetna presuda
Povratak na članak

Ana Knežević osuđena zbog zloupotrebe sindikalnog novca

Sudac ju je proglasio krivom jer je 2001. zadržala oko 26.000 kuna odobrenih za pomoć članovima sindikata.

Komentari 48

OB
-obrisani-
14:35 21.04.2010.

Kakvo je to pravosuđe? Prava ženska zločinačka organizacija, a dobile su samo uvjetne presude? Nije valjda Anka partizanka šarmirala suca Zorislava Kaleba? Ili je ipak nešto drugo u igri za ovako blage presude pozdrav vaš zmijicamala

VL
Avatar Čitatelj300
Čitatelj300
14:36 21.04.2010.

Ma sve je to Ista mafija, ovi glume sindikate a zapravo svi prijatelji s političarima. Ne može netko krasti a predstavljati radnike i radnička prava - treba ju odmah smijeniti.

VL
BI
bizzwizz05
14:39 21.04.2010.

što njoj triba ovo pod stare dane?

VL
OB
-obrisani-
22:49 21.04.2010.

Emisija Otvoreno - Koliko vi gospođo Knežević imate plaću? Pa.. Mislim naravno na netto iznos? Pa...oko 12.000 kuna. Ne mislite li da kao šefica sindakata radnika u trgovini imate preveliku plaću s obzirom da veši članovi imaju prosječnu plaću 3.00000 kuna? Pa.. Nakon toga je napredovala. Sad nije tek predsjednica Sindikata radnika u trgovini, nego predsjednica Saveza samostalnih sindikata. Smiješno.

VL
MI
milton
15:19 21.04.2010.

Šta je taj SUDIJA do sada čekao? Možda mig od gospođe.

VL
BJ
bjuri47
16:06 21.04.2010.

ne mogu vjerovati da ima još onih koji ne znaju da se u Hrvatsskoj kaze SUDAC a ne SUDIJA...p.s. bas mi je drago jer je ova knezevićka uhvacena u kradi..to su oni koji dok kradu vicu drz te lopova ...sljamm koji \"kao\" predvodi radnike i govori u njihovo ime a ima 20.000 kn plaču i još krade...knezevicka ,srami se..

VL
TE
Televizor
16:08 21.04.2010.

sindikati su u americi bili tradicionalno povezani sa mafijom. u hrvatskoj je ta veza još i čvršća. mafija je u sindikatima.

VL
BJ
bjuri47
16:08 21.04.2010.

Ana Knežević osuđena zbog zloupotrebe sindikalnog novca . ako pošteno pogledamo profesionalci suci trebaju kada navodno funkcioniraju samo 9 godina da bi prepoznali krivicu i donjeli snažnu osudicu....molim prevod...hahahahaha

VL
KR
kreont
16:28 21.04.2010.

Naslov je trebao biti Ana Krepilkača osuđena samo zbog zloupotrebe položaja i novaca poštenih radnika. Sram je može biti kako zemljom može hodati. Skinite je sa položaja jer ta zastupa samo sebe. Neka vrati svaku kunu sa punom kamatom i valutnom razlikom a pritom svu imovinu zapljeniti. Ološ baba.

VL
DO
doktorica
16:31 21.04.2010.

No baš imamo sudove treba im desetljeće da razriješe ovako banalan slučaj-sramota za sudstvo i Pravni fakultet koji naučava ovakove unikume od sudaca-i oni bi htjeli sa ovakovim pravosuđem u EU.

VL
MA
Majur
16:36 21.04.2010.

I ona se kao bori za prava radnika.....mars i ti u zatvor.....svi ste vi ista bagra

VL
OB
-obrisani-
19:59 21.04.2010.

Kakva vlast takvi i sindikati,sindikati su najviše krivi šta je radništvu danas loše--vidi kunsta -ćovjek se borio za sebe i danas je HDZovac ---najviše su krivi radnici koji im plaćaju ćlanarinu---

VL
SA
sasoon
16:21 21.04.2010.

A da li treba vratiti tih 25,000 kn? To nigdje ne piše

VL
GE
gepeck
15:13 21.04.2010.

a da vrate lovu koju su maznule???

VL
QW
qwe
14:02 21.04.2010.

To bi trebao biti kraj njene sindikalne karijere!

VL
Avatar puky
puky
14:06 21.04.2010.

... uvjetna kazna za takvo zlodjelo ... ? ... pa ovu kriminalku treba baš zbog posebnosti javne funkcije koju obnaša primjerno maksimalno kazniti ... koja je ovo poruka - budite na javnim funkcijama, kradite i za to ćemo vas najmanjee što se može kažnjavati ... strava ...

VL
Avatar Burek
Burek
14:13 21.04.2010.

Suca treba osuditi za takvu izrečenu kaznu.Idemo svi krast i svi na kušnju.

VL
FA
fabry
14:27 21.04.2010.

Ovo je sramota od presude.

VL
OB
-obrisani-
14:43 21.04.2010.

Kradljivica Ana: \"Jučer vi - danas mi - sutra svi!\" pozdrav vaš zmijicamala

VL
KR
kripton
15:46 21.04.2010.

Kod nas su sva govna isplivala na vrh,sve najgori šljam

VL
« 1 2 3 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.