Ana Knežević osuđena zbog zloupotrebe sindikalnog novca
Sudac ju je proglasio krivom jer je 2001. zadržala oko 26.000 kuna odobrenih za pomoć članovima sindikata.
Komentari 48
Djelomično ima pravde, ona je sa ostalim sindikalistima sa vrha odgovorna za još i mnoge druge novčane \"muljaže\". Bilo bi dobro da je malo pošaljete u onu sobicu sa malim prozorom.
Udružio se šljam da nas sve zajedno unište ! svakim danom izlazi tko je zapravo \"dušebrižnik\" hrvatskog naroda. Probrali su sve ono što može naštetiti Hrvatskoj! bio to hdz,sindikati,škegra ili ostali ni riječi vrijedni \"velikani\" - sve je to udbinaina kurvarija i članstvo !
Ana Knežević osuđena zbog zloupotrebe sindikalnog novca . ako pošteno pogledamo profesionalci suci trebaju kada navodno funkcioniraju samo 9 godina da bi prepoznali krivicu i donjeli snažnu osudicu. U Hrvatskoj je još uvjek za kazniti i osuditi ako odobriš pomoč Gladnima i jadnima ! Demokracija je stvarno jaka i pametna tvorevina od strane kapitala koji ozakonjuje pretvorbu bez KAZNE a Harač je nadnaravno totalno zakonit. Dok napš balkanski zakon nepozna riješ pravda pravičnost. Prvi puta u životu čuli od strane EU i to od susjeda Slovenaca Pravda pravičnost karakter ! Prema tome kada časnom sudu u Hrvatskoj terba da presudi NEPRAVOMOČNO punih 9 godina kada vidimo nešpto da se dogodilo mi mmali ne profesionalci trebamo najmanje 20-30 godina da bi pravomočno mogli donjeti neku presudu. Zašto to traje tako dugo ? Kada se nešto dogodi onda se gospodfa drugovi nekada sjednu i počnu pisati zakon , pa presude traju traju tako da u stvarnosti samo 20% ljudi doživi pravomočnu presudu; što ne se zavaravati znači i izvršenje iste !
..praksa se nastavlja,ukradi koliko možeš jer kada dođeš na sud-ne moraš vratiti novce! Nigdje ni riječi o povratu 25.000 Kn.
Za sindikate se već zna da su prirepci političke klike, paraziti koji poziraju dajući privid nekakve demokracije. Što je tek sa nevladinim udrugama, na koje država godišnje troši nekoliko desetaka milijuna kuna? Koji su njihovi učinci, i kako su toto sindikati i nevladine udruge doprinijeli boljitku hrvatskih građana? Zna se što paraziti rade i čemu služe. Sišu zdravo tkivo dok ga ne unište.
LOPOVE.......
Super. Ukradeš 60.000 kuna i dobiješ uvjetnu. Ne platiš 100 kn režija i ostaneš bez stana. Ameri, dajte neku taktičku nuklearnu, nas treba počistit...
Pa kad plati 1000 kn pausala i 270 kn grafolosko vjestacenje,isplatilo so dobroGlavno da ne mora vratiti 25 000 kn.
Zahvalan sam adminu što mi miće postove, na taj način pojačava moju knjižicu u tiskanom izdanju. Molio bi sve banirane da mi pišu o otvorenoj nedemokraciji.
Za boga miloga! Imali itko u ovoj banana drzavi da ne krade? Nemas se vise na koga osloniti.Gdje god se okrenes sami lopovi. I to kradu oni ljudi koji bi trebali biti stupovi drustva.Evo samo primjer onog ljigavca koji je iz sindikata presao u HDZ,a do jucer je sra. protiv tog istog HDZ.a A najjaci je bio Z.Cicak koji je samom sebi iznajmljivao vlastiti stan..da puknes. Kad sve ovo vidis zgadi ti se vlastita drzava. Nije ni cudno da se oni jadnici sa PTSP.em ubijaju svakodnevno.i Zdrav covjek bi popizdio na to.
--Ništa novo - ljudi koji glasaju za HDZ su lošije obrazovani i glupi. To se jasno može vidjeti iz sastava vlade . Takoder HDZ ima najvece clanstvo, koje je po meni u HDZ-u samo da bi otkinulo komad od kolaca
trebala je ukrasti 25 miliona, sad bi bila ugledna građanka imala lovu, a pritom nitko ne bi pljuvao po njoj
Fascinantno je to doista, no sa sdruge strane ako HDZ postavimo kao sektu, a njihove birace kao sljedbenike onda je stvar puno jednostavnija. I doista dobar dio upravo briaca HDZ-a kaže da ih stranka vodi u krivom smjeru ali celi ce im ipak dati glas.... a tako se ponašaju samo clanovi neke sekte, vjere kluba...... dakle oni koji baš i nemaju pravi odgovor na pitanje zašto...... no ako bi im se malo objasnilo da se nemaju razloga smatrati nicijim topovskim mesom, jer to oni HDZ-u jedino i jesu, možda bi jedan dio njih malo i druge pjesme vrtio..... ..svi vole svoju obitelj... pa neka se zapitaju dali HDZ njihovoj obitelji cini dobro.... ili ce netko drugi ucini sve to puno boljim...... jer pametan covjek mijenja stranku koja ne vodi racuna o njegovu interesu
Nadam se da će nakon presude dati ostavku na sve sindikalne dužnosti,a ako ne,onda je svi javni djelatnici uključujući i medije trebaju bojkotirati i pokazati novu političku kulturu kakva priliči civiliziranim društvima!
Pokrala lovu , zloupotrijebila ovlasti , pravomoćno osuđena ,,ALI , kladim se da će i dalje ostati na mjestu predsjednice sindikata ,,jer mi smo banana država ,,ovdje kriminalci imaju prava veća od branitelja ........ zbog takvih lopova sad se morajud se moraju braniteljima kresati mirovine ,,,al jebeš i svakakve branitelje kad se i oni prodaju za interese .....
Nadam se da je osuđena stvarno na temelju zakona a ne zato što je glasna. Ukoliko je kazneno osuđena ona ne bi niti mogla raditi u javnim službama pa tako ne bi mogla obnašati ni funkciju u sindikatu i morla bi odmah podnijeti ostavku, čak i da uloži žalbu i da presuda ne bude pravomoćna. Naime, i da na kraju ispadne da nije kriva, kao osoba koja se bori za svoja prava podložna je svakakvim utjecajima što sindikalna funkcija ne trpi. Jedino mi nije jasno kako je riječ o 2001. godini, kakve su zastare i te gluposti. Sve u svemu treba odstupiti, a ako smatra da je oštećena to i dokazati.
kladim se da ne će dati ostavku.
Bitno je ime i prezime :)
kaj sad o tome misle ostali sindikati u sastavu sssh-a,na primjer metalci.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nije to za čudit,ima toga još u sindikatima samo ih treba dobro protrest.Sindikati su i izmišljeni da bi se pod krinkom brige za radnike moglo krast iz sobstvenih fondova. Najpoznatije malverzacije,krađe i pronevjere u Americi vezane su upravo sa sindikatima.