Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 164
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zapaljiva atmosfera
Povratak na članak

Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu

Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"

Komentari 66

OB
-obrisani-
19:45 16.01.2013.

16.01.2013. u 18:49h Ribnik2013 je napisao/la: .. Izvorni Hrvat je samo Dudek i Regica i njihovi Gruntovčani Njih treba prevesti da bi razumela "ostala" Hrvatska

VL
ŠZ
Šumski zvjerinjak tzv "antifaš
19:55 16.01.2013.

nUžaS u blato 70% čisti Hrvati a ne kao u UžaS-u nacija sastavljena od posrbljenih Morovlaha, posrbljenih Karovlaha, posrbljenih Cincara, posrbljenih Roma i sotalih Rumunja i Vlaha. Nakon Vojvodina free Bugarska i Rumunjska dolaze na red po svoje.Eto vama Kosovo,svi se tamo balvanizirajte zajedno i Srbalji i Albanci.

VL
OB
-obrisani-
19:58 16.01.2013.

16.01.2013. u 19:55h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: nUžaS u blato 70% čisti Hrvati a ne kao u UžaS-u nacija sastavljena od posrbljenih Morovlaha, posrbljenih Karovlaha, posrbljenih Cincara, posrbljenih Roma i sotalih Rumunja i Vlaha. Nakon Vojvodina free Bugarska i Rumunjska dolaze na red po svoje.Eto vama Kosovo,svi se tamo balvanizirajte zajedno i Srbalji i Albanci. .. A gde si to pročito u popisnim knjiga austrougarske ? iz kog perjoda??'

VL
KA
Kameni
19:59 16.01.2013.

O vidi ovo rodjace, a jesu li siptari zasticena vrsta pa kad se god dirnu bilo gdje digne se par tisuca NATO aviona da ih brani. To je to sta se ceka, nemogu da vjerujem, rekao sam da ce jedno jutro pasti zajebano gusta magla.

VL
TM
Tvrtko mali
20:46 16.01.2013.

I jel vi uopste znate sta su Madari,kako Vojvodina moze pripadat nekome ko je doso cetristo godina posle nas i sem u vremenu Madarizacije,sedamsto godina posle nikad nije bio vecinski narod u Vojvodini

VL
MI
milosi
19:54 17.01.2013.

koja glupost rata na balkanu vise nema a zakoni se u svakoj drzavi moraju postovati pa tako i u srbiji kako bi bilo da se u vukovaru podigne spomenik palim arkanovcima i seseljevcima dali bi onda razumeli o cemu se radi i za to bi isto komentarisali bravo srbi mislim da ovde trebaju kometarisati pametni ljudi i zdravog razuma a ne nacionalisti koji su nas i doveli do toga sta se desavalo 90 godina

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.