Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu
Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"
Komentari 66
nUžaS u blato 70% čisti Hrvati a ne kao u UžaS-u nacija sastavljena od posrbljenih Morovlaha, posrbljenih Karovlaha, posrbljenih Cincara, posrbljenih Roma i sotalih Rumunja i Vlaha. Nakon Vojvodina free Bugarska i Rumunjska dolaze na red po svoje.Eto vama Kosovo,svi se tamo balvanizirajte zajedno i Srbalji i Albanci.
16.01.2013. u 19:55h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: nUžaS u blato 70% čisti Hrvati a ne kao u UžaS-u nacija sastavljena od posrbljenih Morovlaha, posrbljenih Karovlaha, posrbljenih Cincara, posrbljenih Roma i sotalih Rumunja i Vlaha. Nakon Vojvodina free Bugarska i Rumunjska dolaze na red po svoje.Eto vama Kosovo,svi se tamo balvanizirajte zajedno i Srbalji i Albanci. .. A gde si to pročito u popisnim knjiga austrougarske ? iz kog perjoda??'
O vidi ovo rodjace, a jesu li siptari zasticena vrsta pa kad se god dirnu bilo gdje digne se par tisuca NATO aviona da ih brani. To je to sta se ceka, nemogu da vjerujem, rekao sam da ce jedno jutro pasti zajebano gusta magla.
I jel vi uopste znate sta su Madari,kako Vojvodina moze pripadat nekome ko je doso cetristo godina posle nas i sem u vremenu Madarizacije,sedamsto godina posle nikad nije bio vecinski narod u Vojvodini
koja glupost rata na balkanu vise nema a zakoni se u svakoj drzavi moraju postovati pa tako i u srbiji kako bi bilo da se u vukovaru podigne spomenik palim arkanovcima i seseljevcima dali bi onda razumeli o cemu se radi i za to bi isto komentarisali bravo srbi mislim da ovde trebaju kometarisati pametni ljudi i zdravog razuma a ne nacionalisti koji su nas i doveli do toga sta se desavalo 90 godina
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
16.01.2013. u 18:49h Ribnik2013 je napisao/la: .. Izvorni Hrvat je samo Dudek i Regica i njihovi Gruntovčani Njih treba prevesti da bi razumela "ostala" Hrvatska