Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu
Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"
Komentari 66
Ela,kurjak je super,VN igraju kako on kaze...Malo muzike,a malo i rada...10 04...Dace i vama priliku da nesto kazete....ako bude dobre volje...
Zapanjen sam razinom diletantizma i kratke pameti u većine 'komentatora'. Baš se pitam bi li tako reagirali i da su Srbi povratnici podigli spomenik Draži Mihajloviću, recimo u Srbu, ili Vukovaru! Preševo je na teritoriju Republike Srbije, na kojem je spomenik borcima bilo koje strane sile ilegalan čin - u principu! - što ne mijenja ni činjenica da na tom području, zahvaljujući dugogodišnjemu 'demografskom čišćenju', sada većinom žive Albanci, tj. simpatizeri OVK. Ne raduj se onom zlu u tuđem dvorištu koje se sutra može dogoditi u tvomu!
16.01.2013. u 10:08h EndemskaVrsta je napisao/la: Zapanjen sam razinom diletantizma i kratke pameti u većine 'komentatora'. Baš se pitam bi li tako reagirali i da su Srbi povratnici podigli spomenik Draži Mihajloviću, recimo u Srbu, ili Vukovaru! ---------------------------------------------------------------------------------------------- Dobro Jutro,, ako nisi znao: U Srbu odavno postoji cetnicki spomenik i to od miliun kuna a u Vukovaru ce i cirilca po Srpskoj azbuki
16.01.2013. u 10:10h Tvrtko mali je napisao/la: --------------------------------------------- Sta places? Supu koju ste kuhali sami ste i pojeli, nekamo slabo je srbin isao u vojnike 95.
Taj problem oko spomenika je kreirao Thaci pred novu rundu pregovora....Samo se malo presao u svojoj zasticenoj poziciji,ovaj put nije dobio podrsku Zapada,i nek samo belokapi probaju zaustaviti rusenje spomenika,pa ce videti konsekvence....Jer upravo Dacic priprema teren za to.Svojom izjavom da je za diskusiju i njihovo mesto u UN_u ih samo navlaci u zamku...
16.01.2013. u 10:26h zeljkonl1 je napisao/la: Jer nit su oni,nit Hrvati sebe oslobodili,vec pripadnici liberalnog kapitala,a cilj je bio rusenje YU,a Srbi kao najbrojniji narod se morao satanizovati...I svakim danom postaje jasnije ko je pobedio u ratu... -------------------------------------------------------------------- Pa ii vas ce Kurjak Jeremic spasit od Albanaca, ima veze u UN :)
16.01.2013. u 10:32h zeljkonl1 je napisao/la: Ela,kurjak je super,VN igraju kako on kaze...Malo muzike,a malo i rada...10 04...Dace i vama priliku da nesto kazete....ako bude dobre volje... ------------------------------------------------------- Onda nemojte da kukate zbog Albanaca. jbte sta bi bilo da stee goloruki ko i oni pocetkom rata na Kosovu? Ma pojeli bi vas za sat-dva
Izvinite Hrvati , Bošnjaci i Albanci što smo napravili agresiju na vašu zemlju i ubili nevine žrtve i to sve zbog toga što smo slepo pratili Miloševićevu politiku Velike Srbije, pogrešili smo što smo sve ratove vodili van Srbije ii zato nam izvinite u ime svih Srba i stidim se svega toga! Izvinite bračo još jednom i nadam se da će jednom zauvek mir doći na ove prostore i da ćemo svi Srbi živeti u zajednici sa drugima i da če Srbija pomoči za odštetu nanesenu vašim narodima! Lepi pozdrav Bošnjacima, Hrvatima i Albancima!
16.01.2013. u 10:33h generalsaosnovnom je napisao/la: Doći ćeš ti ponovo u Srbiju pa ćemo da proverimo koliko Ravnogorskih pesama znaš i to na čistom Srpskom, nećeš više da nam se šetkaš i uvlačiš ko beskičmenjak a kad sedneš za kompjuterr onda si sila ! ------------------------------------------------------------------------- Ravnogorskih i Dinarskih je bilo i kod nas koliko hoces, a 95. nigdje nijednog, sta im bi???
16.01.2013. u 10:38h zeljkonl1 je napisao/la: Ela ocito ne raspolazes cinjenicama.Oni sebe nisu oslobodili,vec NATO sa skoro 3 meseca ---------------------------------------------------- ha, da se nije NATO umjesao mozda bi ratovali i dan danas, niste bili sposobni napravit reda u toj pokrajinii na svome a zinili ste dupe za tudjim teritorijem
16.01.2013. u 10:38h zeljkonl1 je napisao/la: ++++++++++++++++++ Vaš je problem što će ui slijedećem sukobu Albanci biti spremni.Iza njih stoji USA. U Bondsteel bazi se treniraju Albanci,koji se odvode u Afganistan i druga ratišta za interese SAD.U novom sukobu,imat ćešš ispred sebe imati treniranu vojsku,a ne nekakve poluorganiziorane vojnike u trapericama,koji su bili nenaoružani.Smiješno je uspoređivati srpsku vojsku na i Albance u uskobu 1999g.Vi naoružani do zuba sa aktivnim iskustvima u RH i BIH,a Albanci niti naoružani niti organizirani,Totalno nesrazmjeran odnos.I još se ti hvalisaš kako ste bili nadmoćni,
Ela,bez prethodno koordinirane akcije stranih obavestajnih sluzbi u sluzbi rasturanja YU vi nikad ne bi bili ovo sto ste danas.a i ovo sto ste danas se isto savrseno uklapa u taj plan.Duboko duznicko ropstvo,velika zavisnost od sponzora,i ceo jedan Balkan kao mesto gde ce trenirati strogocu,biti sudija izmedju banana,krsiti Medjunarodno pravo i po tom receptu napadati zemlje po svetu,slucajno bogate naftom...U ime demokratije,svakako...a vasa vlada im tapse i podrzava,cak i vojnike salje jer su jeftiniji od Americkih...Ili gresim?
a vam,a ostavile vize za ulazak u Ameriku...Sve se slaze!
16.01.2013. u 11:08h zeljkonl1 je napisao/la: Ela,to je falsifikovanje istorije...Stara YU je uvek bila slag na torti i svi su je zeleli.cak 20 godina pre rata je Bezinski,ministar bezbednosti Amera,prognozirao raspad YU. ------------------------------------------------------------------------- Da te pitam, jesu Ameri imali prste i kod Berlinskog zida? Jesu Ameri srusili Sovjetski savez? Ko je tu popustio? Jesu Rusi zaratili sa ostalim i pravili drzavu gdje ce svi Rusi bit u istoj drzavi? Rusa izvan Rusije ima vise neg svih Srba u ex YU
16.01.2013. u 11:14h zeljkonl1 je napisao/la: -------------------------------------------------------------------------- Da je pala Banja Luka desila bi se humanitarna katastrofa, BL je imala pobjeglice iz krajine, kako ste neki bezanijski narod niko nebi znao kud sa vama. Sta se tice agresije pa Banja Lucani su isto harali Banijom, Likom i Kordunom
I time po ko zna koji put promeniti sponzora...
Šibolet (bračo, pomoči) “16.01.2013. u 10:36h Srbin BG je napisao/la: Izvinite Hrvati , Bošnjaci i Albanci što smo napravili agresiju na vašu zemlju i ubili nevine žrtve” Ako laže koza, ne lažu rozi, a rozi su ovdje krivo napisane riječiči koje, za razliku od Slovenaca, Hrvata-Zagoraca i Dalmatinaca uz obalu itd.) ni prosječan Beograđanin ne bi nikad tako pisao. Mani puste želje da podvaljuješ “brači” Srbima! Srbi su izgubili rat ne zbog Miloševića, već zbog toga što nisu shvatili da je vrijeme imperija, pa i malih, u Europi prošlo.
A što je sa spomenikom Vukašinu Šoškočaninu u Hrvatskoj, četniku koji se hvalio da je ubio snajperom hrvatskog policajca Stipana Bošnjaka?
ela,pa i Ameri i EU se jos i tekako bave Srbijom.Jer srbija je jedina slobodna i nezavisna drzava na Balkanu.Eto zato je jos uvek pritiskaju,ucenjuju,valjda nisu zadovoljni rezultatima.Imali su Djindjica i vidis kako je prosao...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a napisao sam da Albanci mogu podici spomenik u Briselu,Americi,Zagrebu...niko im ne brani,ali na srpskoj teritoriji mogu samo na lokalnom groblju i to kao obican nadgrobni spomenik,ni to im Srbija ne brani...