Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 164
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zapaljiva atmosfera
Povratak na članak

Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu

Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"

Komentari 66

Avatar El Indio
El Indio
11:34 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:29h zeljkonl1 je napisao/la: ela,pa i Ameri i EU se jos i tekako bave Srbijom.Jer srbija je jedina slobodna i nezavisna drzava na Balkanu.Eto zato ---------------------------------------------------------------- Zato je Nikolic zbunjen, sad bi Rusima, sad u EU sad novi savez sa Hrvatima, jadnik nijedan ga nece

VL
OL
olovka
11:37 16.01.2013.

Malo usporedbe , cirilica u vukovaru i spomenik u presevu ,spomenik moze a cirilica nemoze , evropska demokratija i bezumlje bolesnika .

VL
DU
Duncan
11:45 16.01.2013.

Za ovu glupost, Šćiptari nemaju podršku sveta, i to bi trebalo da im bude jasno. Ni Ameri ni EU im ne odobravaju, a i bilo bi suviše. „Unutrašnja stvar Srbije“ – jasno je rečeno. Lično mislim da će se opametiti i sami ukloniti ono ruglo, a ako se budu suprotstavljali oružjem kako prete, treba da znaju da mnogi jedva čekaju da im se izraduju! Na nevolju, u tom slučaju bi nastradao pošten i nedužan svet, jer dripci-potpaljivači uvek izvuku guzice na vreme, kao što je bilo i u ratovima devedesetih, pa posle postanu predsednici i ministri!

VL
Avatar El Indio
El Indio
11:47 16.01.2013.

16.01.2013. u 11:43h zeljkonl1 je napisao/la: ----------------------------------------------------- Naravno, zato visite non stop na VL a Dacic i Nikolic svaki drugi dan placu sto se Hrvatska nece da druzi sa njima

VL
ZE
zeljkonl1
11:49 16.01.2013.

Ela,eto prihvatam i tvoju verziju...hehehe

VL
BR
brgr
16:23 16.01.2013.

olovka kakve veze ima spomenik palim uck borcima sa cirilicom u vukovaru,pa jel ima gdej spomenik palim srpskim borcima u Hrvatskoj kakva demokratija to je mrtvo slovo na papiru

VL
Avatar R & I
R & I
17:36 16.01.2013.

Srbi zele svoje manastire i spomenike, ma gdje bili, a kada im se to uskrati, pozivaju na diskriminaciju i nepostivanje ljudskih prava,. Kada je u pitanju Srpski teritorij, ne prihvacaju nikakve spomenike, osim svojih nebeskih. Neki lud narod.

VL
ŠZ
Šumski zvjerinjak tzv "antifaš
18:33 16.01.2013.

Kosovo je Srbija Vojdodina free

VL
ŠZ
Šumski zvjerinjak tzv "antifaš
18:36 16.01.2013.

joj ako dođu NATO bonbončići s neba nebeskom narodu

VL
OB
-obrisani-
18:40 16.01.2013.

Ma biti će Srbi mirni ko bubice. Oni su samo hrabri kad su do zuba naoružani, a protivnik je goloruk.

VL
OB
-obrisani-
18:44 16.01.2013.

16.01.2013. u 15:46h kobra11 je napisao/la: @Startrack . Rat u Hrvatskoj je finsansiran dijamantima i i zlatom žrtvama iz WW2 . ------------------------------------ Ovaj kobar11 mora da je nekadašnji poster "Ludi Milojko". Jedino luđaci mogu škrabati ovakove ludosti kao on.

VL
OB
-obrisani-
18:49 16.01.2013.

16.01.2013. u 15:39h kobra11 je napisao/la: U operaciji FID koju su SAD realizovale na prostoru Hrvatske, za brojne masakre nad Srbima bla bla bla --------------------------------------------- Pa beno jedna, mi znamo da vi srbadija smatrate Hrvate katoličkim srbima, ali te brojnee masakre koji su bili sporvođeni po Hrvatskoj su radili tvoji četnici nad katoličkim Hrvatima. Kapiš?

VL
GE
generalsaosnovnom
18:50 16.01.2013.

Spomenik je već srušen hahahahahahahahahahahahahahahaha

VL
KM
kmele
18:52 16.01.2013.

Hajde srbi. Kaj čekate? Da vas nije strah? Pa vi ste poznati ratnici.

VL
Avatar kobra11
kobra11
19:25 16.01.2013.

6.01.2013. u 18:44h Ribnik2013 je napisao/la: 16.01.2013. u 15:46h kobra11 je napisao/la: @Startrack . Rat u Hrvatskoj je finsansiran dijamantima i i zlatom žrtvama iz WW2 . ------------------------------------ Ovaj kobar11 mora da je nekadašnji poster "Ludi Milojko". Jedino luđaci moguu škrabati ovakove ludosti kao on. .. jadna pudlice samo ti kevći i maši repićem. Naravno da je za tebe ludost kada pevaš Danke Deutschland,

VL
BA
BAta
19:26 16.01.2013.

Srbi zele svoje manastire i spomenike, ma gdje bili, a kada im se to uskrati, pozivaju na diskriminaciju i nepostivanje ljudskih prava,. Kada je u pitanju Srpski teritorij, ne prihvacaju nikakve spomenike, osim svojih nebeskih. Neki lud narod. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ovajaj spomenik teroristima nikako ne moze da se meri sa pravoslavnim crkvama koje su na Kosovu vec 500 godina. Ovo je cista provokacija od strane siptara,a bulumenta u skupstini ne sme da ga srusi,cak su i neki pokusavali da ga sruse pa ih je milicija pohapsila. Koliko ima katolickih crkava i komunistickih spomenika po Srbiji pa nikome ne pada na pamet da ih rusi.

VL
Avatar kobra11
kobra11
19:28 16.01.2013.

16.01.2013. u 18:49h Ribnik2013 je napisao/la: 16.01.2013. u 15:39h kobra11 je napisao/la: U operaciji FID koju su SAD realizovale na prostoru Hrvatske, za brojne masakre nad Srbima bla bla bla --------------------------------------------- Pa beno jedna, mi znamo da vi srbadija smatrate Hrvate katoličkim srbima, ali te brojne masakre koji su bili sporvođeni po Hrvatskoj su radili tvoji četnici nad katoličkim Hrvatima. Kapiš? .. Znači da su u svim logori koji su bili u NDH su četnci upravljali njima . očito da ti ništa ne kapiraš jer nemaš čime da ukapiraš

VL
Avatar kobra11
kobra11
19:32 16.01.2013.

16.01.2013. u 18:36h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: joj ako dođu NATO bonbončići s neba nebeskom narodu .. stvarno a čime da bombarduju ? kod nas nevidljivi postaju vidlljivi. a njihovi krševi padaju kao trule šljive. Imamo protiv gradnihih raketa koliko hoćeš a i naše "prage" biju i na 7.500m

VL
OB
-obrisani-
19:34 16.01.2013.

16.01.2013. u 19:32h kobra11 je napisao/la: 16.01.2013. u 18:36h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: joj ako dođu NATO bonbončići s neba nebeskom narodu .. Super taman da proverimo šta mogu S-300

VL
OB
-obrisani-
19:37 16.01.2013.

16.01.2013. u 18:36h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: to volem ,, šta voliš ? to što bacaju bombe u tvoj Jadran jer ne žele da ubijaju decu . I ja volim kad love ribe bombama po Jadranu

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.