Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu
Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"
Komentari 66
Malo usporedbe , cirilica u vukovaru i spomenik u presevu ,spomenik moze a cirilica nemoze , evropska demokratija i bezumlje bolesnika .
Za ovu glupost, Šćiptari nemaju podršku sveta, i to bi trebalo da im bude jasno. Ni Ameri ni EU im ne odobravaju, a i bilo bi suviše. „Unutrašnja stvar Srbije“ – jasno je rečeno. Lično mislim da će se opametiti i sami ukloniti ono ruglo, a ako se budu suprotstavljali oružjem kako prete, treba da znaju da mnogi jedva čekaju da im se izraduju! Na nevolju, u tom slučaju bi nastradao pošten i nedužan svet, jer dripci-potpaljivači uvek izvuku guzice na vreme, kao što je bilo i u ratovima devedesetih, pa posle postanu predsednici i ministri!
16.01.2013. u 11:43h zeljkonl1 je napisao/la: ----------------------------------------------------- Naravno, zato visite non stop na VL a Dacic i Nikolic svaki drugi dan placu sto se Hrvatska nece da druzi sa njima
Ela,eto prihvatam i tvoju verziju...hehehe
olovka kakve veze ima spomenik palim uck borcima sa cirilicom u vukovaru,pa jel ima gdej spomenik palim srpskim borcima u Hrvatskoj kakva demokratija to je mrtvo slovo na papiru
Srbi zele svoje manastire i spomenike, ma gdje bili, a kada im se to uskrati, pozivaju na diskriminaciju i nepostivanje ljudskih prava,. Kada je u pitanju Srpski teritorij, ne prihvacaju nikakve spomenike, osim svojih nebeskih. Neki lud narod.
Kosovo je Srbija Vojdodina free
joj ako dođu NATO bonbončići s neba nebeskom narodu
Ma biti će Srbi mirni ko bubice. Oni su samo hrabri kad su do zuba naoružani, a protivnik je goloruk.
16.01.2013. u 15:46h kobra11 je napisao/la: @Startrack . Rat u Hrvatskoj je finsansiran dijamantima i i zlatom žrtvama iz WW2 . ------------------------------------ Ovaj kobar11 mora da je nekadašnji poster "Ludi Milojko". Jedino luđaci mogu škrabati ovakove ludosti kao on.
16.01.2013. u 15:39h kobra11 je napisao/la: U operaciji FID koju su SAD realizovale na prostoru Hrvatske, za brojne masakre nad Srbima bla bla bla --------------------------------------------- Pa beno jedna, mi znamo da vi srbadija smatrate Hrvate katoličkim srbima, ali te brojnee masakre koji su bili sporvođeni po Hrvatskoj su radili tvoji četnici nad katoličkim Hrvatima. Kapiš?
Spomenik je već srušen hahahahahahahahahahahahahahahaha
Hajde srbi. Kaj čekate? Da vas nije strah? Pa vi ste poznati ratnici.
6.01.2013. u 18:44h Ribnik2013 je napisao/la: 16.01.2013. u 15:46h kobra11 je napisao/la: @Startrack . Rat u Hrvatskoj je finsansiran dijamantima i i zlatom žrtvama iz WW2 . ------------------------------------ Ovaj kobar11 mora da je nekadašnji poster "Ludi Milojko". Jedino luđaci moguu škrabati ovakove ludosti kao on. .. jadna pudlice samo ti kevći i maši repićem. Naravno da je za tebe ludost kada pevaš Danke Deutschland,
Srbi zele svoje manastire i spomenike, ma gdje bili, a kada im se to uskrati, pozivaju na diskriminaciju i nepostivanje ljudskih prava,. Kada je u pitanju Srpski teritorij, ne prihvacaju nikakve spomenike, osim svojih nebeskih. Neki lud narod. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Ovajaj spomenik teroristima nikako ne moze da se meri sa pravoslavnim crkvama koje su na Kosovu vec 500 godina. Ovo je cista provokacija od strane siptara,a bulumenta u skupstini ne sme da ga srusi,cak su i neki pokusavali da ga sruse pa ih je milicija pohapsila. Koliko ima katolickih crkava i komunistickih spomenika po Srbiji pa nikome ne pada na pamet da ih rusi.
16.01.2013. u 18:49h Ribnik2013 je napisao/la: 16.01.2013. u 15:39h kobra11 je napisao/la: U operaciji FID koju su SAD realizovale na prostoru Hrvatske, za brojne masakre nad Srbima bla bla bla --------------------------------------------- Pa beno jedna, mi znamo da vi srbadija smatrate Hrvate katoličkim srbima, ali te brojne masakre koji su bili sporvođeni po Hrvatskoj su radili tvoji četnici nad katoličkim Hrvatima. Kapiš? .. Znači da su u svim logori koji su bili u NDH su četnci upravljali njima . očito da ti ništa ne kapiraš jer nemaš čime da ukapiraš
16.01.2013. u 18:36h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: joj ako dođu NATO bonbončići s neba nebeskom narodu .. stvarno a čime da bombarduju ? kod nas nevidljivi postaju vidlljivi. a njihovi krševi padaju kao trule šljive. Imamo protiv gradnihih raketa koliko hoćeš a i naše "prage" biju i na 7.500m
16.01.2013. u 19:32h kobra11 je napisao/la: 16.01.2013. u 18:36h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: joj ako dođu NATO bonbončići s neba nebeskom narodu .. Super taman da proverimo šta mogu S-300
16.01.2013. u 18:36h Šumski zvjerinjak tzv "antifašizam" je napisao/la: to volem ,, šta voliš ? to što bacaju bombe u tvoj Jadran jer ne žele da ubijaju decu . I ja volim kad love ribe bombama po Jadranu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
16.01.2013. u 11:29h zeljkonl1 je napisao/la: ela,pa i Ameri i EU se jos i tekako bave Srbijom.Jer srbija je jedina slobodna i nezavisna drzava na Balkanu.Eto zato ---------------------------------------------------------------- Zato je Nikolic zbunjen, sad bi Rusima, sad u EU sad novi savez sa Hrvatima, jadnik nijedan ga nece