Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Zapaljiva atmosfera
Povratak na članak

Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu

Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"

Komentari 66

CO
colocolo
10:21 16.01.2013.

prete ratom-cijim ratom. NATOvim. jedan dan rata onda bi zvali amere da bombarduju Srbiju zbog"humanitarne krize".

VL
Avatar El Indio
El Indio
10:30 16.01.2013.

Gospodo Srbi, navalite na spomenik slobodno hahahaha Albancima svaka cast, imaju svoje JA

VL
ZE
zeljkonl1
10:38 16.01.2013.

Ela ocito ne raspolazes cinjenicama.Oni sebe nisu oslobodili,vec NATO sa skoro 3 meseca bombardovanja koliko im nije ni za Irak i Avganistan nije bilo potrebno.jedina prava borba je bila na Kosavama,granici prema Albaniji,pa mozes prouciti i tu bitku...razmer je bio u desetinama prema jednom

VL
ST
stranac
11:26 16.01.2013.

ja nemam,nista protiv,,i bolime ku.. za spomenik,,ali sto je previse,previseje,,oni su zaboravili kada su isli u albaniju devedesetih,godina,

VL
Avatar El Indio
El Indio
11:03 16.01.2013.

zeljkonj Nemoj ti tu sad treceg krivca trazit. Taj zadnji rat ste sami trazili, nemoj ti tu sad Ameri i slicno da su nas zavadili

VL
MA
matera
21:06 16.01.2013.

Ma bravo Albanci !

VL
Avatar broz
broz
09:35 16.01.2013.

Tako se to radi.

VL
Avatar javorko
javorko
09:12 16.01.2013.

svaka cast albanci tako se voli domovina

VL
HR
Hrvat1949
09:17 16.01.2013.

svaka cast Albanci sve podrzke podrzavam-----nista rusit

VL
Avatar El Indio
El Indio
09:32 16.01.2013.

Bravo Albanci, tako se to radi!

VL
BA
banijash
09:42 16.01.2013.

albanci se osokolili ali ako ih NATO ne podrzi mogli bi lose proci velika prilika Srbiji da prosiri sukob na Kosovo

VL
OB
-obrisani-
09:48 16.01.2013.

na Kosovu su izbili i prvi neredi u Jugi.....

VL
TM
Tvrtko mali
09:52 16.01.2013.

O cemu vi pisete,ima mala stotina spomenik njihovim" herojima" po Jugu ,po cemu je ovaj poseban? Srpska vojska je od "revolucije" do danas potpuno slomljena,bilo koje vece selo moze za 24 sata stvoriti jacu miliciju sa boljim naoruzanjem,doduse ne sa toliko municije ali sa bolje obucenim vojnicima Zasto mislite da je vojska usla u zonu bezbednosti bez problema,Albanci sluze NATO paktu,oni su njihova desna ruka ako ovko nastavi bice ko za Titovo vreme,Albanci ce se siriti,ubijati Srbe bez ikakvog protivotpora,tako su postali vecina na Kosovu tako ce i do Begrada

VL
Avatar El Indio
El Indio
09:52 16.01.2013.

hehehe bivsa braco Srbi, prosli su dani kad je 4 vojna europska sila vladala balkanom, sad je malo prpa srbinu rado ic u vojnike

VL
LI
list68
09:52 16.01.2013.

Srbi brzo zaboravljaju poraze,"svi dosadašnji ratovi", na žalost, to im omogućuje ponašanje "Britanije i Rusije", kažem na žalost, jer to svakih "pedesetak", godina, dovodi do novog rata, i neka niko ne sumnja, da će se to opet desiti.

VL
Avatar El Indio
El Indio
10:00 16.01.2013.

sad ce i Kurjak Jeremic cvilit UNu da ih spasava od Albanaca

VL
ZE
zeljkonl1
09:55 16.01.2013.

A sustina je da polako gube pozicije koje su imali u Medjunarodnoj zajednici..Njihov tvrd stav i mekani stav Srbije polako kristalise problem...Pogotovo sto svi znaju ko su ljudi u takozvanoj vladi Kosova,da najmanje veze imaju sa politikom...Eto i Olbrajtova je odustala od investije!Zasto?Zato sto zna sto ce se dogoditi...Jer ko je lud odbiti skoro za dzabe koncesije mobilne telefonije?

VL
OB
-obrisani-
09:59 16.01.2013.

tu je MIR ...reko.....laku noć....

VL
BA
banijash
10:00 16.01.2013.

sto kazu najbolji je mir ali albanci pretjeruju sa izazivanjem Srbije sve ratove i pobjedinike odlucuju SAD i Rusi Amerika momentalno ima vaznijeg posla od bavljenja albancima a Rusiju ne vodi Jencin ..tako moze bit iznenadjenja

VL
ZE
zeljkonl1
10:06 16.01.2013.

Tvrtko mali,potpuno se slazem sa tobom.sa Albancima je jako tesko postici ikakav dogovor.Suzivot je nemoguc...Pa podelimo Kosovo a oni nek se ujedinjuju posle s kim god hoce...ne mozes ti uzeti sve a ne dati nista....zato sto su Ameri tako odlucili?Pa oni ne zive na Kosovu,i svako neprirodno resenje vodi novom ratu...

VL
« 1 2 3 4 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.