Albanci prijete i ratom ako netko 'dirne' spomenik u Preševu
Zastupnici Skupštine Kosova, Redžep Seljimi i Nait Hasani izjavili su sinoć kako je "moguće da će doći do oružanih sukoba ako institucije Srbije silom budu uklonile spomenik"
Komentari 66
Gospodo Srbi, navalite na spomenik slobodno hahahaha Albancima svaka cast, imaju svoje JA
Ela ocito ne raspolazes cinjenicama.Oni sebe nisu oslobodili,vec NATO sa skoro 3 meseca bombardovanja koliko im nije ni za Irak i Avganistan nije bilo potrebno.jedina prava borba je bila na Kosavama,granici prema Albaniji,pa mozes prouciti i tu bitku...razmer je bio u desetinama prema jednom
ja nemam,nista protiv,,i bolime ku.. za spomenik,,ali sto je previse,previseje,,oni su zaboravili kada su isli u albaniju devedesetih,godina,
zeljkonj Nemoj ti tu sad treceg krivca trazit. Taj zadnji rat ste sami trazili, nemoj ti tu sad Ameri i slicno da su nas zavadili
Ma bravo Albanci !
Tako se to radi.
svaka cast albanci tako se voli domovina
svaka cast Albanci sve podrzke podrzavam-----nista rusit
Bravo Albanci, tako se to radi!
albanci se osokolili ali ako ih NATO ne podrzi mogli bi lose proci velika prilika Srbiji da prosiri sukob na Kosovo
na Kosovu su izbili i prvi neredi u Jugi.....
O cemu vi pisete,ima mala stotina spomenik njihovim" herojima" po Jugu ,po cemu je ovaj poseban? Srpska vojska je od "revolucije" do danas potpuno slomljena,bilo koje vece selo moze za 24 sata stvoriti jacu miliciju sa boljim naoruzanjem,doduse ne sa toliko municije ali sa bolje obucenim vojnicima Zasto mislite da je vojska usla u zonu bezbednosti bez problema,Albanci sluze NATO paktu,oni su njihova desna ruka ako ovko nastavi bice ko za Titovo vreme,Albanci ce se siriti,ubijati Srbe bez ikakvog protivotpora,tako su postali vecina na Kosovu tako ce i do Begrada
hehehe bivsa braco Srbi, prosli su dani kad je 4 vojna europska sila vladala balkanom, sad je malo prpa srbinu rado ic u vojnike
Srbi brzo zaboravljaju poraze,"svi dosadašnji ratovi", na žalost, to im omogućuje ponašanje "Britanije i Rusije", kažem na žalost, jer to svakih "pedesetak", godina, dovodi do novog rata, i neka niko ne sumnja, da će se to opet desiti.
sad ce i Kurjak Jeremic cvilit UNu da ih spasava od Albanaca
A sustina je da polako gube pozicije koje su imali u Medjunarodnoj zajednici..Njihov tvrd stav i mekani stav Srbije polako kristalise problem...Pogotovo sto svi znaju ko su ljudi u takozvanoj vladi Kosova,da najmanje veze imaju sa politikom...Eto i Olbrajtova je odustala od investije!Zasto?Zato sto zna sto ce se dogoditi...Jer ko je lud odbiti skoro za dzabe koncesije mobilne telefonije?
tu je MIR ...reko.....laku noć....
sto kazu najbolji je mir ali albanci pretjeruju sa izazivanjem Srbije sve ratove i pobjedinike odlucuju SAD i Rusi Amerika momentalno ima vaznijeg posla od bavljenja albancima a Rusiju ne vodi Jencin ..tako moze bit iznenadjenja
Tvrtko mali,potpuno se slazem sa tobom.sa Albancima je jako tesko postici ikakav dogovor.Suzivot je nemoguc...Pa podelimo Kosovo a oni nek se ujedinjuju posle s kim god hoce...ne mozes ti uzeti sve a ne dati nista....zato sto su Ameri tako odlucili?Pa oni ne zive na Kosovu,i svako neprirodno resenje vodi novom ratu...
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
prete ratom-cijim ratom. NATOvim. jedan dan rata onda bi zvali amere da bombarduju Srbiju zbog"humanitarne krize".