Korona u MVEP-u: 4 djelatnika ministarstva imaju COVID-19, 38 ih je u samoizolaciji
Ministar Gordan Grlić Radman i suradnici koji su jučer bili u Sloveniji na sastanku s tamošnjim kolegom Anžeom Logarom testirali su se prije puta i nalazi su im negativni.