Ugostitelji na mukama: Što ako gost na dočeku potroši 1000 kn, a nema gotovine i ne radi kartica?
Razmijenili smo novac i pribavili kovanice, a da smo spremni teško je reći s obzirom da će sljedećih 15 dana gosti moći plaćati u kunama, a mi im vraćati u eurima. Mislim da će tu nastat pravi džumbus, kaže direktorica jednog splitskog hotela