Dino Bubičić: Zatvor mi je bio velika životna škola, iz tog mraka izvukao sam najbolje
– Odlazak u zatvor sam je po sebi brutalan. Neki su se znali šaliti: "Joj, da mi je otići u zatvor da se malo odmorim." Nije baš tako, nikome ga ne bih preporučio – kazao je Dino koji je iza rešetaka završio zbog dilanja droge u ranim dvadesetim godinama