Zidane Modriću dao skromnu minutažu i prosuo bodove protiv Celte!

Hrvatski veznjak Filip Bradarić sudjelovao je pri prvom pogotku gostiju
16. veljače 2020. u 23:14 0 komentara 2452 prikaza
Real Madrid - Celta

Nogometaši Reala iz Madrida u posljednjoj utakmici nedjeljnog programa 24. kola španjolskog prvenstva na svom Santiago Bernabeuu nisu uspjeli svladati Celtu iz Viga odigravši 2:2 (0:1).

Nenad Bjelica Izgubio živce Donosimo zašto je Nenad Bjelica isključen protiv Osijeka, grozno je što je sucu izgovorio

Gosti su poveli u otvaranju utakmice preko Smolova (7.), a začetnik te akcije bio je hrvatski veznjak Filip Bradarić.

U drugom poluvremenu Real je uspio okrenuti golovima Kroosa (52) i Sergija Ramosa (65-11m), ali u samoj završnici domaće navijače šokirao je Santi Mina (86) izjednačivši na 2:2.

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić igrao je za Real od 81. minute, dok je Bradarić igrao za Celtu do 83. minute.

Osijek - Dinamo Slavlje u Gradskom vrtu Osijek slavio iz najstrože kazne, Dinamo zaključio ogled uz osam igrača i bez Bjelice!

Vodeći Real sada ima 53 boda, jedan više od druge Barcelone koja je u subotu svladala Getafe s 2:1, dok je Celta 17. sa 21 bodom, koliko ima i 18. Mallorca koja se nalazi u zoni ispadanja.