Urugvaj golom u 90. minuti slomio Egipat!

Spomenimo kako za Egipat u igru nije ulazio Mohamed Salah.
15. lipnja 2018. u 15:54 9 komentara 8574 prikaza
Urugvaj Egipat
Pogledajte galeriju 1/13

Nogometaši Urugvaja u prvom kolu skupine A s minimalnih 1:0 pobijedili su u Jekaterinburgu Egipat.

Robbie Williams POZNATO I KOLIKO Putin ne prašta, Robbie Williams plaća kaznu za potez kojim je šokirao

Utakmica je odlučena u 90. minuti kada je glavom mrežu El Shenawyja zatresao Gimenez.

Urugvaj je bio bolja momčad, imali su i prije gola tri sjajne prilike u kojima se našao Suarez, no napadač Barcelone nije imao svoj dan.

Rusija i Urugvaj tako nakon prvog kola imaju tri boda, a Egipat i Saudijska Arabija su bez bodova.

1 / 11
Španjolci su šokirani otkazom koji je dobio Julen Lopetegui samo dan prije početka Svjetskog prvenstva.
PRED PRVU UTAKMICU Večernji otkriva: Ovo su najveće Dalićeve dvojbe uoči Nigerije Slaven Bilić Luka Modrić NEPOZNAT DETALJ Bilić otkrio: To neću zaboraviti, Modrića je bilo sram pogledati me u oči
  • 90' +5 Kraj
    Gotova je utakmica u Jekaterinburgu! Urugvaj je stigao do minimalne pobjede
  • GOOOOLLL Gol
    Pritisak Urugvaja urodio je plodom u 90. minuti kada je nakon ubačaja s desne strane najviši bio Gimenez te glavom sa sedam metara zabio za 1:0.
  • 83'
    El Shenawy još je jednom junak Egipta, ovog puta fantastično je skinuo udarac Cavanija s ruba šesnaesterca.
  • 46'
    Krenuo je nastavak utakmice, nema promjena na početku drugog dijela.
  • 45' Poluvrijeme
    Gotovo je prvih 45 minuta Egipta i Urugvaja. Malo smo dobrog nogometa vidjelo. Logično je očekivati da na početku nastavka vidimo Mohameda Salaha.
  • 1' Početak
    Sudac Björn Kuipers dao je znak za početak utakmice.
  • SALAH NA KLUPI
    Egypt - Uruguay Rezultati uživo
  • DRUGI DAN SP-A
    Pred nama je drugi dan Svjetskog prvenstva koji nam nudi čak tri utakmice, a sve možete pratiti na Vecernji.hr
SP RUSIJA, 14:00, Jekaterinburg
Egipat
0
1
Urugvaj Gimenez (90)
  • 90' +5

• 90'

Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.

• GOOOOLLL

• 88'

Urugvajci su dobili slobodan udarac na 20-ak metara malo iskosa s lijeve strane, odgovornost je preuzeo Cavani i snažnim udarcem uzdrmao je vratnicu.

• 83'

• 82'

Sobhy umjesto Warde ulazi kod Egipta.

• 75'

Suarez se ponovno našao u sjajnoj prilici pred golom Egipta, ostao je sam pred vratarom, no ovog puta se prekombinirao te je propala sjajna prilika Urugvaja.

• 72'

Fathy je zaprijetio udarcem iskosa s desne strane s 15-ak metara, no išlo je to ravno u Musleru.

• 65'

Ovo što smo dosad vidjeli, definitivno će konkurirati za najgoru utakmicu na prvenstvu. Nadamo se da se nešto može promijeniti u posljednjih 25 minuta.

• 63'

Mijenjaju i Egipćani. Mohsen izlazi iz igre, a ulazi Kahraba.

• 57'

Zamjena kod Urugvaja. Iz igre je izašao veznjak Nandez, a zamijenio ga je Carlos Sanchez.

• 47'

Nova velika prilika za Suareza! Sjajno ga je proigrao Cavani, no egipatski vratar sjajno mu skida udarac iz blizine.

• 46'

• 45'

• 42'

Urugvajci su stisnuli Egipćane na njihovu polovicu, no zasad ne pronalaze put do šesnaesterca pa pravih prilika nema.

• 35'

Ne možemo biti zadovoljni ovim što gledamo na terenu. Vrlo slab nogomet, iako je Urugvaj preuzeo inicijativu na terenu.

• 29'

Vecino je pokušao udarcem iz daljine iznenaditi vratara Egipta, međutim nije to bilo precizno i odlazi pokraj gola.

• 24'

Cavani je odlično pucao s ruba šesnaesterca, no obrana Egipta odbija to u korner. Nakon ubacivanja iz kuta, Suarez je ostao sam na rubu peterca na drugoj vratnici, no nevjerojatno je promašio.

• 20'

Malo smo dobrog nogometa vidjeli u prvih 20 minuta. Kao da je pritisak prve utakmice uzeo danak.

• 15'

Delirij na tribinama u 15. minuti no ne zbog nečeg na terenu, već su kamere na velikom ekranu pokazale Mohameda Salaha na klupi.

• 11'

Zaprijetio je i Egipat, preko Trezegueta, no nije bilo to previše opasno za gol Urugvaja.

• 8'

Prvi su zaprijetili Urugvajci, s ruba šesnaesterca pucao je Cavani, ali bio je to lagan zadatak za El-Shenawyja.

• 5'

Dosta oprezno su ušle obje momčadi u utakmicu, gledamo uglavnom igru na sredini terena.

• 1'

• Iako je bilo najavljeno da bi mogao zaigrati od prve minute, Mohamed Salah svoju će priliku čekati s klupe.

• Danas će krenuti i skupina B utakmicama Maroko - Iran te derbijem prvog kola Portugal - Španjolska.

• Domaćin Rusija u prvom je kolu uvjerljivo s 5:0 pobijedila Saudijsku Arabiju, a drugu utakmicu te skupine od 14 sati u Jekaterinburgu igraju Egipat i Urugvaj.