Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 99
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Konjički sport

Taslidžić briljirala u Šamorinu: bronca na 100 km i nova potvrda hrvatske endurance klase

02.05.2026.
u 15:37

Ovakvi rezultati još su jedna potvrda sve snažnijeg pozicioniranja hrvatskih jahača na međunarodnoj sceni te dodatni poticaj razvoju konjičkog sporta u Hrvatskoj

Maja Taslidžić, članica Konjičkog kluba Batida, ostvarila je još jedan vrijedan međunarodni rezultat osvojivši s grlom Vezer odlično treće mjesto na prestižnom endurance natjecanju u slovačkom Šamorinu, u zahtjevnoj utrci na 100 kilometara. Time je aktualna prvakinja Balkana i reprezentativka Hrvatske potvrdila kontinuitet vrhunskih nastupa i još jednom pokazala kako pripada samom vrhu ovog sporta.

Riječ je o iznimno zahtjevnoj disciplini koja od jahača i konja traži vrhunsku fizičku spremu, izdržljivost, ali i besprijekornu suradnju, a Taslidžić je još jednom dokazala da posjeduje sve te kvalitete. Njezin rezultat u jakoj međunarodnoj konkurenciji dodatno dobiva na težini uzme li se u obzir kontinuitet uspjeha koji ostvaruje na europskoj sceni.

Ovakvi rezultati još su jedna potvrda sve snažnijeg pozicioniranja hrvatskih jahača na međunarodnoj sceni te dodatni poticaj razvoju konjičkog sporta u Hrvatskoj.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata