Naslovnica Sport Strani nogomet

Sporting u Zadru svladao Barcelonu i osvojio Ligu prvaka

Barcelona je u prvom poluvremenu vodila 2-0, povela je već u prvoj minuti susreta, a strijelac je bio Marcenio. Na 2-0 povećava Ximbinha u 17. minuti.
03. svibnja 2021. u 22:09 0 komentara 191 prikaza
Zadar: Barca i Sporting CP u polufinalu futsal turnira UEFA Lige prvaka
Pogledajte galeriju 1/7

Sporting je pobjednik UEFA-ine Lige prvaka u futsalu, u ponedjeljak je u dvorani Višnjik u Zadru u finalu sa 4-3 pobijedio Barcelonu nakon preokreta.

HUMANITARNA AKCIJA Bivši reprezentativac traži pomoć za kćerkicu: Uključili su se Ćorluka, Balić, Rađa...

Sporting se vraća u igru u drugom poluvremenu, u 26. minuti mrežu Barcelone je zatresao Zicky, a Erick je četiri minute kasnije izjednačio.  Joao Matos u 30. minuti dovodi Sporting u vodstvo, a šest minuti kasnije Pany Varela povećava na 4-2. Utješni treći gol za Barcelonu zabio je u 37. minuti drugog poluvremena Ferrao.

OPET NA POSLU Supruga Ivana Balića vratila se nakon 10-ak godina: 'Nije me bilo zbog djece'

To je drugi naslov za Sporting, nakon 2019. i četvrto finale u zadnjih pet godina.  Sporting je u polufinalu pobijedio Inter FS sa 5-2. Branitelji naslova Barça su za nastup u finalu eliminirali sa 3-2 Kairat Almaty, a u kolekciji imaju tri naslova.